UKRjizn.com
Image default
Економіка

Адміністрація США налагодила доставку дитячої молочної суміші до Америки

Адміністрація Білого дому сприяла повітряній доставці стандартних молочних сумішей Danone Aptamil Gold Plus в обсязі, еквівалентному п’яти мільйонам пляшечок по 8 унцій (близько 236 мл).

Сьогодні президент Байден оголосив, що за сприяння Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб США (HHS) для операції «Fly Formula» з постачання сумішей для новонароджених Danone Aptamil Gold Plus з Нової Зеландії до Чикаго, штат Іллінойс, адміністрація Білого дому замовила два додаткові авіарейси. – 29 серпня та 2 вересня, відповідно.

Ці поставки включатимуть близько 151 тонни Aptamil Gold Plus, що еквівалентно 5 мільйонам пляшок по 8 унцій (близько 240 мл). Дитяче харчування поширюватиметься через роздрібну мережу.

У травні федеральне Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) оголосило, що це агентство застосовує чинні закони так, щоб Danone змогла додатково експортувати до США багато видів дитячих сумішей, включаючи Neocate Infant DHA/ARA та Aptamil First Infant Milk Stage 1.

Danone планує поставити на ринок США загалом близько 39 мільйонів пляшечок різних брендів обсягом по 8 унцій (близько 240 мл), включаючи молочну суміш Aptamil з Ірландії та Нової Зеландії.

Президент США запустив програму Fly Formula, щоб прискорити імпорт дитячих молочних сумішей і, якнайшвидше і більше, почати постачати їх до магазинів Америки. У рамках програми Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб (HHS), Міністерство сільського господарства США (USDA), Управління загальних служб (GSA) та Міністерство оборони (DOD) співпрацюють із закупівлі за кордоном тих дитячих сумішей, які відповідають американським стандартам у галузі охорони здоров’я та безпеки . Така співпраця дозволяє цьому дитячому харчування швидше потрапити на полиці магазинів, лікарні та до постачальників медичних послуг вдома. На сьогодні Operation Fly Formula перевезла до США понад 83 мільйони пляшок.

Крім того, адміністрація Білого дому зробила низку інших важливих заходів для забезпечення американських сімей достатньою кількістю безпечних дитячих молочних сумішей. Застосувавши положення Закону про оборонне виробництво, адміністрація США дозволила укласти угоду між FDA і компанією Abbott Nutrition, щоб знову відкрити підприємство цієї компанії в Стурджисі, штат Південна Дакота, а також дала необхідні вказівки FDA, щоб основні виробники дитячих сумішей могли безпечно імпортувати в США ті їх , які нині не виробляються для американського ринку.

Детальну інформацію уряду США про дитячі суміші можна знайти на сторінці whitehouse.gov/formula.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.