UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Акустичні стелі: все, що потрібно знати про підвісні конструкції

Для деяких приміщень дуже важливо забезпечити комфортне шумоізольоване середовище. Насамперед це стосується домашніх кінотеатрів, звукозаписних студій, квартир з невеликою кількістю меблів, де чується луна. Вирішити проблему звукоізоляції допоможуть акустичні підвісні стелі.

Принцип роботи

Це система, що складається з декількох компонентів, що створює після встановлення звукоізолюючий ефект або покращує акустику в приміщенні. Монтаж матеріалів здійснюється на каркас із металопрофілю, який кріпиться до чорнової основи.

Акустична стеля

Підвісні стелі з акустичним ефектом виконують дві основні функції:

  1. Звукоізоляція. Тут звукові хвилі поглинаються декоративним покриттям і далі не поширюються. Залежно від матеріалу шумопоглинання буває зовнішнім або внутрішнім. У першому випадку блокується зовнішній шум, наприклад з верхніх поверхів багатоповерхових будівель. У другому стеля не пропускає звук назовні. Коефіцієнт звукоізоляції може досягати 100% за загальноприйнятою класифікацією А-Е.
  2. Звукопоглинання. Це акустичний ефект, який покращує звучання голосу, музики та ін. Саме такі стелі монтуються у домашніх кінотеатрах та студіях звукозапису. Такі матеріали не випускають звук із приміщення та сприяють його рівномірному поширенню по всьому внутрішньому простору.

Виготовляються акустичні стелі із матеріалів з високим коефіцієнтом звукопоглинання. Це скловолокно, кам’яна вата чи мінеральне волокно. Це тверді матеріали, стійкі до механічних пошкоджень із високою вогнестійкістю.

Переваги встановлення

Такі покриття не вимагають спеціального догляду, монтаж не відрізняється від встановлення звичайних підвісних стель. При цьому конструкція має наступний набір переваг:

  • чудові декоративні властивості – завдяки широкому вибору оздоблювальних матеріалів можна підібрати стелю під будь-який внутрішній інтер’єр;
  • швидкий монтаж – плити стелі кріпляться на монтажний профіль, збираючись як конструктор;
  • висока ремонтопридатність – при пошкодженні однієї плитки не потрібно знімати все покриття, достатньо замінити деформований сегмент;
  • пожежна безпека – матеріали не сприяють поширенню вогню та не виділяють токсичні речовини при нагріванні;
  • незначна вага – можливий монтаж навіть у старих будинках.

Крім того, такі конструкції підвищують теплоефективність приміщень і допомагають скоротити витрати на опалення. Купити матеріали для створення підвісних конструкцій можна в інтернет-магазині «БудОпт».

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.