UKRjizn.com
Image default
Календар

Астрологічна характеристика 2022 року

Традиція давати наступаючому році назва одного з 12 тварин східного зодіакального календаря, прогнозуючи його протягом, грунтуючись на подібності з особливостями характеру і звичок цих живих істот, зародилася в Китаї кілька тисячоліть тому.

Знання того, яка тварина стане покровителем майбутнього року, дає астрологам підставу для висновків про те, якими подіями (позитивними або трагічними) він буде наповнений.

Згідно із законами нумерології, 2022 рік буде насичений безліччю цікавих і яскравих подій, які зачіпають долі і окремих індивідів і цілих народів і всього людства в цілому. Унікальна комбінація двох двадцяток, складових це число, з одного боку, передбачає низку негативних подій, які будуть спостерігатися на протязі всього року, а з іншого – не менш довгий ряд епохальних подій, здатних вплинути на долю кожної окремої особистості.

Астрологічна характеристика

Астрологічна характеристика 2022 року

Східний гороскоп

Прийдешній 2022 рік буде роком білої металевої (або залізної) Тигра, що вступає в права 25 січня. Цей неймовірно розумний і спритний звірятко, що відкриває 12-річний цикл китайського зодіакального календаря, відноситься до числа найбільш шанованих його знаків.

Будучи надзвичайно хитрим і потайним тваринам, наділеним якостями чудового стратега і тактика, допомагають з легкістю справлятися з більшістю життєвих проблем, Тигр в свій час змогла випередити всіх своїх суперників, прибувши на торжество до Будди верхи на буйволі. У всякому разі, саме так в одній з легенд пояснюється її першість у низці інших зодіакальних тварин.

Протегує стихією 2022 року стане метал – надзвичайно міцний матеріал, який є уособленням рішучості, сили і твердості. Саме в цій обставині багато астрологи бачать причину для тривог, оскільки Тигра, закутий в “броню”, в 2022 році буде надзвичайно сильною і готовою до останнього відстоювати своє благополуччя і право на існування себе і свого потомства.

Іншими словами, рік Тигра обіцяє бути досить небезпечним, складним і абсолютно непередбачуваним. У повній відповідності з канонами китайського гороскопу, колір 2022 року представлений сріблястим або білим, що є символом чистоти, бездоганної досконалості і мудрості.

2022 рік обіцяє чималі зміни. Особливо примітним астрологічним подією буде парад шести планет: Юпітера, Венери, Сатурна, Місяця, Нептуна і Марса, який відбудеться 12 червня. У зв’язку з цим слід очікувати, що рік буде неоднорідним по подієвому ряду, і цілком може статися так, що тенденції першої половини року порушаться в другій його половині.

Східний гороскоп

Характеристика людей, що народилися в рік залізного Тигра

Людина на горі

Люди, що з’явилися на світ цього року, як правило, є володарями сильної волі і гострого розуму. Наділені здатністю приймати рішення в лічені хвилини, вони володіють невичерпним запасом енергії, що дозволяє їм братися відразу за кілька важливих справ.

Завдяки надзвичайній красномовності вони здатні без праці відстояти свою думку в будь-якій суперечці і дискусії. Разом з тим повна відсутність гнучкості і неймовірну впертість приводять до того, що прийняте ними рішення найчастіше стає остаточним і безповоротним.

Представникам цього знака властива надзвичайна вразливість і здатність впадати в гнів, причому своїми емоціями вони при цьому, як правило, ні з ким не діляться.

Завдяки заступництву Тигра, що відрізняється обережністю і гострим розумом, їм часто супроводжує удача у фінансових операціях. Люди, народжені в рік Тигра, нерідко бувають наділені феноменальним чуттям, що поширюється на сферу бізнесу, завдяки якому вони з легкістю здійснюють будь-які комерційні угоди і стають вельми успішними бізнесменами і фінансистами. Серед відомих політиків і журналістів також чимало людей, що народилися під цим знаком.

Люди, що з’явилися на світ у рік Тигра, на перший погляд можуть здатися самозакоханими і дуже впевненими в собі, проте в більшості випадків маску сильного людини надягають на себе сором’язливими і тонкі натури, часто сумніваються в правильності власного вибору і старанно це приховують.

Будучи неймовірно привабливими і розташовують до себе людьми, Тигри славляться вмінням створювати навколо себе по-справжньому затишну обстановку і приймати гостей, перебуваючи при цьому в центрі загальної уваги. Це не заважає їм при необхідності відстоювати власні інтереси, виявляючи при цьому певну частку агресії.

Люди, що народилися в рік Тигра, надзвичайно енергійні, їм не властивий пошук легких шляхів. Поставивши перед собою будь-яку мету, вони йдуть до неї, незважаючи на безліч перешкод, що встають у них на шляху.

Перш ніж приступити до вирішення виниклих проблем, люди цього знаку довго продумують стратегію дій, прораховуючи можливі варіанти, і лише після цього починають діяти, з однаковою успішністю справляючись і з діловими проблемами, і з питаннями особистого характеру.

Наявність вродженої інтуїції дозволяє Тиграм уникати більшості критичних ситуацій, а з будь-якими життєвими негараздами вони справляються завдяки неабиякого розуму, хитрості, стійкості і безмежному терпінню.

Надзвичайна обережність, властива людям цього знака, дозволяє їм прорахувати ситуацію, беручи до уваги самі незначні деталі, тому застати Тигра зненацька практично неможливо.

Сторонньому спостерігачеві жадібність Тигра може здатися надмірною, проте це всього лише поверхнева точка зору. Насправді пристрасть до створення стратегічних запасів є у Тигра зворотною стороною прагнення захистити себе від ймовірних невдач. Якщо у кого-небудь з близьких виникнуть матеріальні труднощі, Тигри негайно прийдуть їм на допомогу, без найменшого жалю розлучившись з накопиченим добром.

Закохані представники цього знака здатні на вчинення будь-яких нерозсудливостей, чекаючи від об’єкта своєї пристрасті не менш сильних почуттів і емоцій.

Характеристика людей

Чого нам чекати в 2022 році?

Початок 2022 року обіцяє бути непростим для представників всіх знаків східного зодіакального календаря, оскільки його покровительку – Тигра – необхідно обов’язково розташувати до себе. Зробити це вдасться лише власникам творчого мислення, здатним проявити активність і нетривіальний підхід до будь-якого почину.

Любов

Астрологи стверджують, що майбутній рік пройде під знаком любові і взаєморозуміння. Незважаючи на те, що 2022 рік є високосним, він надзвичайно сприятливий не тільки для встановлення дружніх і любовних взаємин, а й для укладення шлюбних уз.

Згідно з прогнозом, головні випробування очікують нас на самому початку року і протягом всієї зими. Весняні місяці пройдуть під знаком змін: багатьом належить змінити місце проживання або погляди на життя, знайти нову роботу.

Літо скоріш за все пройде без особливих потрясінь, тому всі наполегливо і активно працювали до цього моменту можуть гідно відпочити. Найбільш сприятливим часом для завершення розпочатих справ буде осінній період.

2022 рік для Свині

Людям, що народилися в Рік Свині, 2022 рік допоможе звільнитися від всіляких заборон і обмежень, що заважали їм в попередньому році. В результаті у більшості представників цього знака проявиться маса всіляких талантів і прихованих здібностей. До кінця року багатьом з них вдасться досягти відмінних результатів в бізнесі або самих верхніх ступенів кар’єрного зростання. Для того щоб не втратити самовладання від нахлинув успіху і фінансових можливостей, обумовлених вкрай вдалим впливом планет, в цьому році свині як ніколи потребуватимуть надійних партнерських відносинах і мудрих радах близьких людей.

Прогноз на 2022 рік для Собаки

Для людей, що народилися під цим знаком, перша половина 2022 року буде протікати надзвичайно динамічно, характеризуючись практично щоденною зміною ситуацій і подій. Оптимальний час для активних дій настане в другій половині року, оскільки саме в цей період представників знака Собаки чекатиме успіх у всьому: починаючи від участі в творчих проектах і закінчуючи пригодами на любовному терені. Завдяки розвиненій інтуїції Собаки зуміють забезпечити зростання свого матеріального добробуту і домогтися успіху у всіх своїх починаннях. В цілому рік Тигра (особливо друга його половина) для Собак складеться вдало, принісши їм удачу і безліч позитивних моментів.

Гороскоп для Півня

Рік Тигра для представників знака Півня відкриє невідомі раніше здібності і нові горизонти в кар’єрі. Для досягнення бажаного результату протягом першого півріччя їм доведеться гарненько попрацювати (благо, що зірки будуть цьому сприяти), зате у другій половині року удача буде буквально переслідувати Півнів у будь-якій сфері діяльності, причому без особливих зусиль з їх боку. Проявивши завзятість і використовуючи своє вміння переконувати, Півні зможуть не тільки підвищити свій соціальний статус, а й істотно зміцнити фінансове становище, їм треба лише не упустити період, сприятливий для налагодження бізнесу, ділових і сімейних відносин.

Яким буде 2022 рік для Мавпи

Перші 6 місяців 2022 року для мавп складатимуться непросто, оскільки багато з них не зможуть швидко пристосуватися до нових життєвих реалій і як ніколи потребуватимуть моральної підтримки людей, близьких їм за духом. Фінансове становище мавп (особливо займаються індивідуальним підприємництвом) в цей період також не буде стабільним. На щастя, після першого півріччя період невдач закінчиться, поступившись місцем широкій смузі суцільного везіння. Матеріальне становище більшості Мавп помітно покращиться. Не менш успішно підуть справи на роботі, налагодяться і відносини в сім’ї.

2022 рік для Кози

Незвичайно успішним видасться перша половина року Тигра для представників знаку Кози. Вроджена винахідливість і хитрість допоможе їм домогтися відмінних показників і на творчому терені, і в професійній діяльності. У другій половині року доля буде прихильною Козам, але для отримання очікуваного ефекту їм доведеться витратити набагато більше зусиль, ніж в самому його початку. Цілеспрямованість і професіоналізм Кіз, а також сприятливе розташування зірок допоможе їм домогтися значних досягнень в 2022 році.

Прогноз для Коня

2022 рік для людей, що народилися під знаком коня, буде вельми непростим, проте при активній і цілеспрямованій роботі протягом усього цього періоду їм вдасться не тільки досягти вершин фінансового успіху, але і вирішити масу проблем, що скупчилися за кілька років. Рік Пацюка буде для них наповнений безліччю цікавих пропозицій і подій (як позитивного, так і негативного плану), але для того щоб отримати з них максимум користі, Коні повинні обзавестися новими діловими зв’язками і відмовитися від старих методів роботи.

Східний гороскоп для Дракона

Астрологи стверджують, що в 2022 році багато драконів кардинально переглянуть систему своїх життєвих пріоритетів. Необхідність такої переоцінки обумовлена тим, що звичні речі, що давалися їм перш без будь-якої праці, в рік 2022 зажадають певних зусиль, наполегливості і завзятості. Протягом першої половини року Дракони будуть перебувати в пригніченому стані, оскільки витрачені ними зусилля не увінчаються успіхом, але через деякий час ситуація радикально зміниться, принісши їм удачу практично у всіх сферах життя.

Прогноз для Змії

Рік Тигра для всіх представників знаку Змії складеться непросто. Перше півріччя принесе їм безліч любовних переживань, сімейних розборок і неприємностей на роботі, однак протягом наступних шести місяців становище зміниться, повернувши Зміям везіння, фінансовий успіх і стабільність в любовних відносинах.

Чого очікувати Кроликам?

Кролики в рік Тигра випробують суперечливі відчуття, оскільки на всьому його протязі позитивні події чергуватимуться з негативними. Відносини з діловими партнерами будуть досить нестабільними, тому протягом першого півріччя можливі проблеми, пов’язані з минулорічними боргами і нереалізованими зобов’язаннями. Залишок року складеться для Кроликів набагато вдаліше, оскільки в процесі вирішення старих проблем вони не тільки проявлять характер, але й навчаться реально оцінювати власні можливості. Всі їхні зусилля приведуть до зміцнення матеріального становища. Найзатятіші представники даного знака отримають значний дохід. В кінці 2022 року багатьом Кроликам вдасться зробити закордонну поїздку, здатну принести масу позитивних вражень і креативних ідей.

Прогноз для Тигра

Для Тигрів 2022 рік віщує позитивні зміни в стані їх фінансів. Протягом перших шести місяців багатьох з них очікує значне кар’єрне зростання. Людям з неординарним мисленням може бути запропонований пост керівника. Друга половина року складеться для Тигрів не менш вдало. Завдяки виправданому ризику одні з них зможуть зміцнити своє матеріальне становище, а інші-домогтися успіхів у кар’єрі. Навіть якщо ситуація зажадає від Тигра зміни місця роботи, зміна сприятиме лише подальшого поліпшення його матеріального добробуту, оскільки рік Тигра для нього – це час нових перспектив і можливостей.

Гороскоп для Бика

На самому початку 2022 року від Биків потрібна обачність у грошових операціях, оскільки в цей відрізок часу їх фінансовий стан може бути досить нестабільним. У першому півріччі вірогідні серйозні неприємності на робочому місці, здатні спровокувати необхідність зміни роду діяльності. У другому півріччі Биків чекає безліч позитивних змін: у них з’явиться можливість не тільки провести роботу над недоліками, допущеними в перші місяці року, але і знайти справжніх друзів і дуже надійних партнерів по бізнесу. В результаті їх матеріальне становище і моральне самопочуття істотно покращаться, але щоб досягти подібних висот, Бикам потрібно докласти трохи більше зусиль, ніж у попередньому році.

Китайський гороскоп для представників знака Тигра

Від усіх, хто народився в рік Тигра, в 2022 році буде потрібно багато терпіння, необхідного для вирішення старих проблем і подолання безлічі протиріч і обмежень. Складнощі будуть переслідувати їх протягом всієї першої половини року. Починаючи з другого півріччя ситуація покращиться: Тигри зможуть зміцнити не тільки фінансове становище, але і свої ділові позиції, зробивши стрибок у кар’єрі. Цілком ймовірно включення їх в дуже вигідний проект.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.