UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Астрологічний прогноз на 2022 рік для України

Не дивлячись, на взаємини, які склалися між Урядом України і Урядом РФ, жителі цих країн все ж цікавляться долею найближчих сусідів, також цікавиться подіями громадяни сусідніх держав. Іншими словами, у всіх є інтерес, який дають астрологічний прогноз на 2022 рік для України від екстрасенсів.

Астрологічний прогноз на 2022 рік для України

Різноманітність пророцтв і передбачень

У більшості випадків недалеке майбутнє цілком можуть передбачити люди, у яких є навички аналізування, які можуть уважно спостерігати за подіями. І якщо вони не пояснять, звідки вони взяли той чи інший висновок, то це можна прийняти за дар передбачення:

 • До першої групи належать люди, які складають прогнози виходячи з місця розташування зірок, різних небесних тел.однак прогноз виходить точним тільки у тих астрологів, які розбираються в цій темі і наділені досвідом, оскільки потрібно знати багато різних аспектів крім знаходження будь-якого небесного тіла.
 • До другої групи належать ті, хто мають певний склад розуму, що дозволяє їм робити висновки про можливий розвиток подій.
 • До трьох останніх груп можуть ставитися люди, що належать різній статі, вірі, віку – їх об’єднує наявність «надприродних сил». Але варто бути обережним, оскільки частина цих людей виявляються обманщиками, а астрологічний відео прогноз для України від екстрасенсів може виявитися просто вигадкою.

ВПЛИВ ПЛАНЕТ

Астрологи переконані, що місце розташування планет впливає на хід історій. У 2022 році Україна буде під впливом Юпітера, що є позитивним фактом.

Країну очікує стабільність у політичному та економічному житті, тобто зростання економіки, згладжування конфліктів, зростання патріотизму.

Фахівці не радять повністю довіряти зіркам. Юпітер може як здійснити позитивні події, так і принести біль і розчарування. Залежить від того, скільки зусиль вкладається в досягнення цілей.

У 2011 році Карпатський маг дав чимало передбачень, серед яких багато подій збулися пізніше.

“Карпатські передбачення” про те, що очікує 2021 рік зроблені були вже давно, за цей період в Україні відбулося чимало подій:

 • посилення непорозуміння між жителями регіонів;
 • події на Майдані;
 • зміна влади.

Переконання віщуна про майбутнє країни вельми не позитивні. Він стверджує жителів у тому, що країну очікує подальші розбіжності, окремі регіони України не захочуть більше бути частиною цієї країни. Також, можливо, що Польща, Румунія та Угорщина будуть домагатися землею України; країна так і буде надалі втрачати цілісність.

Думки Павла Глоби і Влада Росса

Популярний український астролог Влад Росс налаштований у своїх “трактатах” вельми песимістично, що не вселяє спокою. Поки що громадянам немає сенсу чекати хорошого результату: кінець 2021 і перша частина 2022 року будуть нелегкими. Астрологічний прогноз від Влада Росса рік для України регламентує, що ситуація з Донбасом залишиться без змін, що спричинить за собою більшу жорстокість всередині країни і відносини інших держав до Росії.

Астрологічний прогноз на 2022 рік від Влада Росса

Між РФ і Україною найближчим часом ситуація не покращиться. Росс заявляє, що російське керівництво можливо зміниться і тільки тоді може бути «потепління» між двома колись дружніми народами.

Цікаво, що з більш молодим колегою солідарний і такий маститий астролог і медійний діяч, як Павло Глоба. Обидва астрологи стверджують, що в сусідній державі зміниться влада, принаймні це дуже ймовірно. Політика нової влади дасть можливість розвиватися зміненим реформам в соціальній і політичній сфері країни. Це єдина можливість налагодити відносини.

Глоба вважає, що в цей період можливе створення інноваційних технологій в РФ, на які перейде країна, що згладить негативну розбіжність на кордоні з Україною. Також він приділяє увагу і відзначає велике значення дипломатії для українського управління.

Астрологічний прогноз для України від Павла Глоби популярний ще з радянських часів, він передбачав багато подій, а відсоток того, що прогнози збуваються, досягає 80 %. Чоловік переконаний, що пророцтва на 2021 рік Бика змінять найближчий хід історії людства. Такі зміни будуть пов’язані з активацією 13-го знака Зодіаку – Змієносця, крім того посилені впливом Юпітера і Сатурна. Про це ще згадувала Ванга.

Схожа обстановка була 20 років тому з приходом до правління в.Путіна. Ймовірно, в 2021 році з’явиться інший політичний діяч, порівнянний по могутності і стійкості з чинним президентом.

Астрологічний прогноз від екстрасенсів України на 2022 рік для України переконує громадян, що в найближчому році сильно зміниться політична обстановка багатьох країн, у тому числі України. Це матиме сильний вплив на життя жителів країни. “Народна революція”, яка формується вже зараз, посприяє економічним змінам.

Олена Осипенко-настав час реформ

У цьому і в майбутню трійку років буде помічено “крах” старих взаємин, а також рутинних систем, яким потрібна перезавантаження. Аналогічний випадок стався в 1991 році, багато хто ще пам’ятає розвал Радянського Союзу.

Астрологічний прогноз на 2022 рік для України від Олени Осипенко стверджує, що для активізації реформ, потрібно оволодіти навичками помічати позитивні результати, оптимістично міркувати при вирішенні проблем, а також бажанням допомагати людям. Якщо поєднати всі тонкощі, то життя буде поступово змінюватися. Думки – це сила, що впливає на долю людини і звичайно на його здоров’я.

2021 рік: найкращий час для важливих справ

2021 рік повинен бути простішим і більш перспективним, ніж попередній. При бажанні взятися за будь-яку важливу справу, слід вибирати час, в яке місяць буде в зростаючій фазі, щоб задумане справу підлягало розвитку і в результаті все було так, як задумано.

Астрологічний прогноз на 2022 рік

Прогноз астрологів на 2022 рік для України озвучує сприятливі періоди 2021 року:

 • період з 16.01 по 13.01
 • з 16.01 по 28.01
 • з 22.02 по 20.05
 • 24.06 по 26.09
 • 20.10 по 15.11

Україну чекає розвиток тільки з 2020 року. Фахівець стверджує, що цей рік буде ознаменується періодом, в якому, нарешті, будуть зрушення вперед, особливо актуальний цей астрологічний прогноз для України і південного сходу України.

Причому пік цього розвитку, судячи з прогнозу, відбудеться лише через 5 років. Астролог Олена Осипенко вважає, що 2022-й і 2025-й роки є найсильнішими, в цей період Україна нарешті зможе продемонструвати всі наявні ресурси. Спад виробництва у світі 2020-2021 років Україна одна з небагатьох держави в Європі пережила майже на піку.

По-перше, тому що саме в цей період почався 5-річний план з відрахування програми фінансування, обсягом в 50 мільйонів на пожвавлення територій Донбасу, які були захопленими (надалі сума неодноразово зростала і, за підсумком, обсяг бюджету з боку Євросоюзу Донбасу перевищить 200 млрд євро до 2030 року включно).

Здійснилося правило: ніхто в 21 столітті ще не забудовував свою територію за свій рахунок. Так було в Іраку, Сирії, Югославії, де американські компанії, що займаються будівництвом, майже втратили життя в сутичці на смерть за регенерацію інфраструктури та житлове будівництво, – аналогічно, тільки у великих масштабах, відбулося і на Донбасі згодом відходу російських солдатів.

Другим фактором зростання став спадний земельний ринок. Громадяни України, з 1996 по 2020 роки сперечалися про це, але зараз це вже здається абсурдом, багато хто не міг уявити, що Україна матиме право другого голосу в міжнародній організації з безпеки продовольства, і з виробництва соняшнику, кукурудзи та зерна Україна безповоротно займає першу позицію в світі.

Враховуючи вирощені обсяги, і карту виробництва світу, що змінилася за останні 10 років, Україна заслужено могла б сподіватися і на перше місце, але вона віддає його США.

Третім фактором розвитку економіки України за період з 2020 по 2030 рік стало формування величезного ринку Росії, зняття проти неї основних стягнень Євросоюзу і США в 2021 році. За зняття стягнень, РФ підписала договір з Україною, Євросоюзом і США про те, що згодна на роззброєння Донбасу і “обгрунтовану компенсацію” Україні за доставлений збиток.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.