UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Астрологічний прогноз на 2020 рік для України від екстрасенсів

У всі часи люди вірили в силу передбачення. Ще в Стародавньому Римі існували люди, які вміють передбачати майбутнє держави за кілька років вперед. Називали людей з надздібностями по-різному: пророки, ясновидці, екстрасенси. Спосіб провіщати майбутнє у кожного екстрасенса були свої: одні пророкували майбутнє уві сні, інші вміли читати по зірках (астрологи), деякі використовували магічні атрибути (карти, камінчики, черепашки). Всі ці способи практикують в наш час. З допомогою цих здібностей з’явився астрологічний прогноз на 2020 рік для України від екстрасенсів.

астрологічний прогноз

Прогноз від екстрасенсів

Майбутнє країни пророкували багато пророків ще задовго до створення України як незалежної держави. Багато ясновидців побачили трагічні події, які відбуваються на сучасній території країни. Після початку війни на Донбасі всі українці почали цікавитися, коли і як закінчиться цей конфлікт. В архівах зберігся астрологічний прогноз для України та південного сходу від таких відомих пророків, екстрасенсів, як:

  • Ванга;
  • Нострдамус;
  • Афонські старці;
  • Мессінг;
  • Кейсі;
  • мольфар Нечай.

Самої відомої ясновидиці, яку знають у всьому світі, є болгарська ясновидиця Вангелія. Це незряча жінка стала відомою своїми передбаченнями під час Другої світової війни, коли вона почала пророкувати долю пішли на фронт чоловіків. Майбутнє Ванга передбачала за допомогою шматочка цукру, який клала собі на ніч під подушку або деякий час тримала в руках. З приводу України Ванга сказала багато чого, тільки в своїх пророцтвах вона не називала точних дат. Розшифрувавши деякі послання, історики знайшли кілька фактів, що стосуються двадцятого року. Вангелія передбачала початок війни, велика криза в економічній сфері, бідність народу. За словами ясновидиці, війна не закінчиться в двадцятому році, перемир’я настане після повної зміни влади. Новий президент посприяє поліпшенню в економіці, міжнародних відносинах, закінченні конфлікту.

прогноз Ванги

Нострдамус, як і Ванга, не називав конкретних епох, дат, не говорив назву держави. Вивчивши деякі катрани, написані пророком, історики дійшли висновку, що в них йдеться саме про Україну. У записах йшлося про створення нового політичного укладу. Події, що відбуваються в наші часи, змінять майбутнє деяких зарубіжних країн. Зміни, які відбудуться в майбутньому, змінять політичний уклад всього світу. Так говорилося в катранах (книги, в яких Нострдамус записував свої пророцтва).

Афонські старці, монахи, які жили і працювали в монастирі на святій горі Афон, також бачили деякі факти з майбутнього України. Прогноз ченців втішний, оптимістичний. За їх словами, війну Росія програє, Крим повернеться до складу України, території залишаться під контролем українських військових. Більш того, афонські старці прогнозують втрату Росією частини території. За їх словами, може відродитися Київська Русь, центром якої буде нинішня столиця України Київ. Відбудуться ці події після двадцять першого року.

Прогнози Мессінга носять попереджувальний характер. За його словами, якщо люди об’єднаються, почнуть вірити в наступ хороших часів, в Україні настане мир, ситуація зміниться на краще. На його думку, головне – сила думки. Як відомо, Мессінг умів вселяти свою думку, бачення стороннім людям, читати чужі думки.
Едгар Кейсі, відомий пророк двадцятого століття, передбачив багато подій, з яких – розпад Союзу, створення безліч незалежних територій. У своїх пророцтвах про Україну ясновидець говорив мало, більшість його пророкувань стосувалися Російської Федерації. Тим не менш, кілька слів про майбутнє України він сказав. Його слова звучали так: після бідності, яку переживе український народ в двадцять першому столітті, економічної кризи, настануть кращі часи. Трапиться це після двадцять другого року.

Існує астрологічний прогноз від екстрасенсів України на 2020 рік для України. Серед цих пророкувань-Пророцтво Карпатського мольфара Нечая. Він говорив, що 2019 і 2020 року будуть непростими для українського народу, він буде переживати бідність, іноді голод. Але це необхідно, щоб потім все було добре. За його словами, після закінчення економічної кризи, настануть хороші часи. Михайло Нечай, останній карпатський мольфар, відомий також своїми прогнозами щодо Януковича. Він передрік йому «сходження на трон», загибель під час великого мітингу. Саме під час революції гідності чотирнадцятого року Януковича хотіли вбити активісти, від смерті четвертий президент України врятувався втечею в Росію. Нечай був убитий в 2011 році.

прогноз

Відомі астрологи і їх прогнози

Прогноз астрологів на 2020 рік для України прозвучав від таких особистостей, як:

  • Павло і Тамара Глоба;
  • Влад Росс;
  • Олена Осипенко.

Павло Глоба, відомий знавець астрології, телеведучий, письменник за сумісництвом передрік розділ території України в двадцятому році. Він передрік також посилення економічної кризи. Астрологічний прогноз для України від Павла Глоби передрікає також хвилю мітингів, причиною яких стане підняття цін, підвищення тарифів, корупція влади, політичні чвари, які впливають на життя людей. Дружина Павла, Тамара Глоба, навпаки, вважає, що Україна не втратить жодної області, всі території залишаться під контролем української влади, військових.

Астрологічний прогноз від Влада Росса на 2020 рік для України пророкує поліпшення ситуації в Україні, підвищення економіки, стабілізацію конфлікту на Донбасі. Зміни на краще почнуться в дев’ятнадцятому році після проведення президентських, парламентських виборів. Іншими словами, нова влада почне налагоджувати політичну, економічну, міжнародну політику в країні.

Астрологічний прогноз на 2020 рік для України від Олени Осипенко в більшості стосується влади нового президента. За словами Олени, яка є відомим, сильним екстрасенсом, астрологом, новий президент почне відразу налагоджувати Міжнародні відносини. Це йому вдасться на славу. Також нової влади, людям, які прийдуть в політику разом з новим главою держави, вийде домогтися припинення вогню на Донбасі, через кілька років війна зовсім вщухне. Трапиться це, за словами астролога, після двадцять першого року.

чи закінчиться війна на Україні

Новий астропрогноз для України на 2020 рік

Психолог, астролог, вміє моделювати майбутнє Наталія Нестеренко, прогнозує завершення кризи, військового конфлікту, бідність в кінці двадцятого року. За її словами, цей рік – останній період історичного циклу. А завершення старого, початок нового завжди приносить позитивні зміни на краще. Наталія Нестеренко прогнозує появу нових особистостей на політичній арені, які зуміють налагодити ситуацію в країні.

Медіум Гамільтон-Паркер, який проживає в сучасній Англії, про Україну говорив мало. Згадала лише світова економічна криза, яка зачепить також Україну як сусідню до Євросоюзу країну.
Іон Ігнатенко, настоятель монастиря, спрогнозував закінчення військового конфлікту на Донбасі в середині, в кінці двадцятого року. Також він перед своєю смертю пророкував розквіт України після двадцять п’ятого року.

Віра Ліон, яку називають «другою Вангою з Казахстану», бачила Україну в палаючому вогні. Причина вогню – ненависть двох сусідніх країн. Через цю ненависть загине багато людей. Такі бачення відвідували екстрасенса до початку військового конфлікту. За словами Ліон, світ настане через кілька років.

Олена Курилова спрогнозувала продовження війни. Світ настане, за її словами, після двадцять другого року. Криза закінчиться в двадцять першому році. Також Курилова побачила політичну поразку, втрату репутації серед соратників п’ятого президента Петра Порошенка. За словами екстрасенса, через його дії на посаді глави держави він буде змушений виїхати з країни.

Хаял Алекперов, азербайджанський екстрасенс, побачив політичні чвари, які в двадцятому році, тільки посиляться. Зарубіжні країни, які раніше підтримували країну, через корупцію, невірні дії політиків, відмовляться підтримувати Україну. У двадцятому році, на думку Хаяла, справедливість восторжествує. Всі винні в стражданні українців, корупції будуть покарані.

Схожі повідомлення

1 коментар

Гороскоп на 2022 рік для Свині: жінки і чоловіки 15.01.2022 у 19:01

[…] милих створінь виходять вірні і надійні сім’янини. Дивіться також: Астрологічний прогноз на 2022 рік […]

Відповісти

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.