UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Астрологічний прогноз від екстрасенсів України на 2023 рік для України

Які випробування Господь приготував для миру та для України? Про це знають лише обрані. Астрологічний прогноз на 2023 рік для України від екстрасенсів оптимістичний. Більшість астрологів стверджують, що військові дії закінчаться до кінця 2022 року. Після цього відбуватимуться лише переговори. Після закінчення війни відбудеться новий розвиток країни. Її відродження проходитиме протягом 3 років, але це буде абсолютно інша держава.

Влад Рос

Астропрогноз від Влада Росса на 2023 рік для України. 25 лютого він заявив, що Україна переможе, спираючись у своїх висловлюваннях на рух планет. У гороскопі України на цей час Місяць, який знаходиться у Водолії, а це обіцяє незалежність для країни.

Росія планувала захопити Україну зі Сходу та Північного Сходу, але в них нічого не вийшло. Найзначніші події відбуватимуться у липні.

15-16 липня – дуже важливі дні для Росії. За словами Владислава, може статися державний переворот. Події рухаються у бік того, що влада має змінитись. Після цього розпочнеться етап переговорів.

У листопаді буде виведено всі російські війська з України.

Найнебезпечнішим часом для України був саме травень місяць, оскільки в цей час відбувалися запеклі бої і навіть був ризик застосування ядерної зброї на території Західної України. Навіть Ванга говорила побоюватися рік, де багато двійок.

Влад Росс вважає, що така небезпека є лише у роки Тигра. Якщо 2022 року не буде застосовано ядерну зброю, то 2023 року це точно не станеться. Розв’язати атомну чи ядерну війну може Володимир Путін. Сам Нострадамус казав, що це цар страху та терору. Але за рік Тигра можливий державний переворот. З’явиться новий лідер. Наприклад, такий як Навальний.

З 1 червня 2023 року розпочнеться новий час. З’явиться можливість звільнитися від негативних думок, пройти навчання та освоїти нові професії. Вони будуть необхідні після закінчення війни.

Монах

Афонські ченці Гавриїл Карейський та Паїсій Святогорцев знали майбутнє. Вони випустили книгу. Про достовірність їх прогнозів вказує той факт, що в ній описано нове захворювання, яке забере життя багатьох людей. Але буде винайдено вакцину і ставитиме штампи.

Є також сотня інших пророцтв, які справдилися. Але у книзі також є поради, як уникнути складних ситуацій.

У журналі The Economist наприкінці року зашифровано пророцтва для всього світу. Наприклад, на обкладинці до 2022 року зображення з книги «Аліса в країні чудес». Кролик відраховує час та контролює процес.

Очікується падіння долара та криптовалюти. Аліса уособлює наївних користувачів, які будуть обдурені. Угорі зображено чеширський кіт, який за всім спостерігає збоку.

У кролячу нору затягується змія. Вона вважається символом медицини. Деякі користувачі побоюються, як би вся медицина не потрапила в пастку. Це плани темних сил, але немає гарантії, що вони збудуться.

Православним людям про всі ці діяння диявола відомо дуже давно. Група священиків 2001 року відвідала Святу гору. Їх зустрів 85-річний чернець Йосип. Він казав, що будуть страшні події. Двигуном стануть народжені в Ізраїлі. Він їх спонукає знищити православ’я.

Гавриїла Карейського запитали, чи правда, що наближається кінець світу. На що він відповів, що народ урятується лише покаянням. Він хотів, щоб ті, хто керує Росією, дотримувалися законів згідно із законом Божим. Інакше РФ очікують на лиха набагато страшніше, ніж були до цього.

Російський православний чернець написав кілька книг зі своїми пророцтвами, деякі з яких уже справдилися. До цього часу збереглися лише деякі фрагменти та копії. Він передбачив, що на престол піде «цар благословенний» 21 вересня 2024 року. 2780 він говорив, що настане закінчення життя на Землі.

Олена Осипенко

Люди з давніх-давен мріють знати майбутнє. Особливо, коли у житті відбуваються складні ситуації чи біди. Наприклад, війна. Майже вся Україна шукає допомоги, підказок, порад ворожок, екстрасенсів та астрологів. Прогноз на 2023 рік для України від Олени Осипенко не віщує нічого доброго. Вона стверджує, що війна триватиме кілька років. Крим так і залишиться у складі Росії. Якщо Україна не зможе повністю об’єднатись, то вона залишиться без Донецька та Луганська.

Ганна Карпєєва

Астрологічний прогноз від екстрасенсів України на 2023 рік для України Наприклад, астролог Ганна Карпєєва зробила прогноз на майбутнє. Вона побачила, що Україна наступного року повністю трансформується. Приймуть нові закони. До травня 2023 року пройде економічна криза. Інші країни допомагатимуть, але з червня незалежність у фінансовому плані.

Не дивлячись на весь жах того, що відбувається, Україну береже Бог. 30 років вона «хворіє» на корупцію. Перевага нації – це те, що за складнощів українці об’єднуються проти спільного ворога. Найближчі два роки проходитимуть під планетою, яка допоможе вирішити питання з корупцією на довгі часи.

Найскладніше питання буде із землею, тобто посівними роботами. Відродження та відновлення економіки буде саме завдяки продовольчим товарам. За кілька років Україна знову стане лідером з експорту зерна. Потрібно розробляти нові реформи, які стосуватимуться сільського господарства.

Зеленському дуже пощастило з правлінням. На його час припали важкі події, такі як епідемія, падіння індексу долара та війна. Найскладніший час буде у січні 2023 року. І наступні 2,5 роки будуть періодом відновлення держави.

Але восени 2022 року спалахнуть старі військові конфлікти. Наприклад, Тайвань та Китай. Астролог вважає, що у жовтні очікується революція у Білорусії. Також у цей час досягне свого апогею поганий настрій усередині Росії. Наразі народ об’єднаний проти спільної проблеми, але коли з’являться питання з економікою через санкції, відбудеться переворот.

Восени Європа перейде на альтернативні енергоносії. Таким чином, ЄС зможе відмовитися від нафти та газу з Росії. Саме тоді закінчиться війна.

Тамара Глоба

Прогнози астрологів на 2023 рік для України суттєво відрізняються один від одного. Тамара Глоба зробила передбачення для Росії та України, але вона викликала масу невдоволення серед людей. Вона сказала, що війна триватиме не менше ніж 2 роки. Світ настане не раніше, ніж 2024 року. Дуже багато відбудеться змін у цей час. Це торкнеться економіки та психології людей. Зміни стосуватимуться і фінансів. При владі встануть люди, які до війни нічого не мали. З 2026 року буде скасовано візовий режим, можна буде вільно відвідувати будь-яку країну.

Павло Глоба

Астрологічний прогноз на 2023 рік від Павла Глоби України. Він каже, що складний час настане для України з початку літа до 9 серпня. У цей час з’являться нові лідери, які докорінно змінять хід війни. Глоба стверджує, що військові дії в Україні закінчаться 2022 року.

Люба Сусанінська

Про неї мало хто чув. У світі її ще називали Любов Іванівна Лазарєва. Вона говорила, що Україна знову стане сильною, як у минулі часи. Війна з Росією триватиме 5 місяців. Терміни святі рідко називають. Але також вона, як і багато інших говорила про війну Росії із Китаєм. РФ чекають лихоліття, особливо для віруючих. Вони будуть відправлені на Північ.

За духовною порадою до неї приїжджали з усього світу.

Мольфар

Стефан Овен, карпатський мольфар вважає, що війна Росії та України розпочалася дуже давно. Це сталося ще за часів Грушевського. Це мало статися у будь-якому разі і змінити нічого неможливо.

Це кармічне призначення, війна добра та зла.

Астропрогноз для України та Південного Сходу України оптимістичний. Овен каже, що, незважаючи на неминучість обставин, вони проходять із меншими втратами для України. Наприклад, ситуація у Краматорську. Якби ракета потрапила на 100 метрів далі, то вона забрала б життя набагато більшої кількості людей.

Кожен регіон має своє кармічне завдання. Це стосується Донецька, Луганська, Харкова, Києва та інших міст, які постраждали від тяжкого етапу воєнних дій.

Ракетний обстріл триватиме до жовтня. Військові дії закінчаться до кінця 2022 року. Кожен може допомогти молитвою пришвидшити події.

Переглянути відеопрогноз від екстрасенсів можна в Інтернеті. Більшість астрологів упевнені, що війна закінчиться 2022 року. На наступний рік очікується перший етап відновлення економіки країни та відродження зруйнованих міст.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.