UKRjizn.com
Image default
Економіка

Байден відвідав Огайо у пошуках підтримки серед робітників американців.

Президент Джо Байден відвідав у середу штат Огайо, розповівши там про наміри адміністрації підтримати пенсійні плани для мільйонів американців, намагаючись таким чином завоювати симпатії виборців із робітничого класу.

«Ми бачили, з якими ризиками зіткнулися мільйони працівників, спостерігаючи, як їх важко зароблені пенсії перетворюються на невиконані обіцянки. Ще до пандемії і економічної кризи, що послідувала за нею, ми бачили, що мільйони пенсіонерів зіткнулися з втратою своїх накопичень не з своєї вини», – сказав президент, звертаючись до прихильників профспілок у Клівленді.

У той час, як жителі міст у штаті Огайо віддають перевагу демократам, президент спробував зменшити домінування республіканців у сільських районах штату за допомогою неодноразових візитів до Огайо. Нинішня поїздка до цього штату стала четвертою з того часу, як Джо Байден став президентом.

Байден під час своєї передвиборчої кампанії пообіцяв зберегти пенсії всім працівникам від водіїв вантажівок до музикантів.

«Ми перетворили порушені обіцянки на виконану обіцянку. Це важливо для робітників, це важливо для їхніх сімей, це важливо для країни», – сказав Байден.

У рамках законопроекту про надання допомоги у зв’язку з пандемією COVID-19, який отримав назву «План порятунку Америки», Білий дім та прихильники Байдена з-поміж демократів забезпечили фінансову допомогу найбільшим пенсійним фондам у перші місяці правління Байдена.

Передбачається, що фонди, створені на основі угод роботодавців із профспілками, стануть неплатоспроможними у 2026 році. Пропоноване Байденом фінансування забезпечить їхню платоспроможність до 2051 року.

Зростання інфляції поставило під загрозу контроль демократів над Сенатом та Палатою представників – вони ризикують програти республіканцям на проміжних виборах у листопаді. У штаті Огайо, де колишній президент Дональд Трамп випередив Байдена у 2020 році, цього року відбуваються вибори до Сенату.

Згідно з опитуванням громадської думки, проведеним Reuters/Ipsos 28 червня, рейтинг громадського схвалення Байдена близький до найнижчого рівня за його президентства: 57% американців не схвалюють дії глави держави.

Коли Байден відвідав Огайо у травні, він пообіцяв повернути робочі місця, відновити обробну промисловість штату та витримати конкуренцію з боку Китаю. Виконанню цієї обіцянки завадило рішення Intel Corp про те, щоб відкласти закладку фундаменту заводу з виробництва комп’ютерних мікросхем поблизу Коламбуса, яка була запланована на 22 липня. Це сталося внаслідок того, що Конгрес зупинив заплановані інвестиції у напівпровідникову промисловість на суму понад 50 мільярдів доларів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.