UKRjizn.com
Image default
Економіка

Байден закликав Конгрес вжити заходів щодо зниження інфляції

Президент Джо Байден заявив у четвер, що економічне зростання в країні сповільнюється, незважаючи на те, що минулого року воно досягло історичних показників і що було відновлено всі робочі місця у приватному секторі, втрачені під час пандемії.

Байден підкреслив, що Федеральна резервна система вживає заходів щодо зниження інфляції.

«Наш ринок праці залишається історично сильним: рівень безробіття становить 3,6%, і лише у другому кварталі було створено понад мільйон робочих місць, – йдеться у заяві Білого дому. – Споживчі витрати продовжують зростати».

Президент повідомив, що раніше цього тижня він зустрівся з головою південнокорейської SK Group, однією з компаній, яка інвестувала понад 200 мільярдів доларів в американське виробництво з моменту його вступу на посаду.

Глава Білого дому наголосив, що це сприяло історичному відновленню виробництва у США.

«Мій економічний план спрямований на зниження інфляції, не відмовляючись від усіх економічних досягнень, яких ми досягли, – резюмував президент. – Конгрес має історичний шанс зробити це, ухваливши без зволікання закон про чіпи та науку [по стимулированию производства компьютерных чипов в США – ред.] та закон про зниження інфляції».

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.