UKRjizn.com
Image default
Відпочинок

Безвізові країни для громадян України у 2022 році

Довгі роки влада добивалася можливості для українців подорожувати без обмежень, нарешті цей час настав – безвізовий режим України з Євросоюзом настав. Тепер громадянам України потрібен лише біометричний паспорт, тож які останні новини про безвізові країни для України у 2022 році?

Цікаво! На сьогоднішній день український паспорт знаходиться на 35-му місці за показником «свободи переміщення». Цей список розробляється за індексом паспортів Хенлі. З середини 2021 року українські громадяни можуть подорожувати без візи (тільки з біометрією) до 136 країн або оформити усі папери безпосередньо після прибуття до країни.

До яких країн не потрібна віза українцям?

Плануючи подорож необхідно безпосередньо перед вильотом звірити наявність усіх документів на відповідність до вимог цієї держави. Ця рекомендація обумовлена ​​тим, що умови в’їзду постійно змінюються, і незнання нововведень може суттєво затьмарити відпустку, відрядження.

Отже, є безвізові країни для України 2022 року, в яких можна вільно пересуватися протягом певного часу.

Європа:

 • Не більше 30 днів – Сербія, Боснія, Албанія;
 • Максимум 90 днів – Молдова, Чорногорія та Македонія, Андорра, Білорусія.

Безвізові країни для громадян України у 2022 році в Азії:

 • Максимум 15 днів – Бангладеш, Гонконг (14 днів),
 • До 30 днів – Макао, Малайзія, Бруней.
 • До 30 днів з можливістю продовжити до 90 – Східний Тимор, Йорданія.
 • До 90 днів – Вірменія, Азербайджан, Абхазія, Південна Осетія, Ліван, Монголія, Таджикистан, Киргизія, Узбекистан, Казахстан.

Є також країни, оформлення візи до яких пов’язано з деякими особливостями, наприклад, після прильоту до В’єтнаму необхідно сплатити 30 доларів, забронювати візу необхідно заздалегідь. У Грузії можна перебувати туристам до 90 днів, але не повинно бути візи Абхазії або Південної Осетії.

Подорожувати Грузією можна до 90 днів, але туристам з дітками необхідно вписати їх у паспорт одного з батьків. Віза до Таїланду оформляється безпосередньо в будівлі аеропорту і коштує процедура 25 доларів.

Безвізові країни для України З поточного року включають улюблені курорти Туреччини. У країні можна вільно перебувати 30 діб з обмеженням до 90 днів. Віза до Китаю оформляється безпосередньо по прильоті не більше ніж на 30 днів і коштує 100 доларів.

Для тих, хто любить сонячні країни, є можливість полетіти на Мальдіви не більше, ніж на 30 днів – оформлення відбувається при прильоті, за умови, що на руках є зворотній квиток з датою відльоту.

Плануючи поїздку до Шрі-Ланки, електронний варіант візи потрібно оформити заздалегідь, на це потрібно 72 години, при прильоті її потрібно надати в аеропорту. Перебувати в Південній Кореї можна не більше 30 діб для транзиту до Австралії, Канади, Америки, інакше знадобиться заздалегідь замовлена ​​віза.

Відправитися до Сирії можна на 15 днів за 36 доларів, подорож до Ірану коштуватиме 75 доларів на 15 днів, оформляти можливо вже в аеропорту.

Якщо необхідно поїхати до Палестини, варто знати, що країна не має власної політики в питаннях отримання візи, але дотримується умов Ізраїлю.

Африканський континент:

 • Відправитися на Сейшел можна максимально на 30 діб без візи, але в аеропорту перевірять платоспроможність, бронь проживання та наявність зворотного квитка.
 • Танзанія приймає туристів терміном не більше ніж на 90 днів, вартість оформлення становить 90 доларів.
 • Виїхати в Того коштує 10 000 франків КФА не більше ніж на 7 днів.
 • Віза до Уганди оформляється при прильоті до будівлі аеропорту, коштує 30 доларів.
 • Відлетіти в Ефіопію можна на 30 діб безкоштовно, віза на 30 діб коштує 20 доларів, документи на 6 місяців коштуватимуть 40 доларів. Оформлення проводитиметься тільки в аеропорту Аддіса-Абеби.
 • Віза на відпочинок до Єгипту становитиме 15 доларів на 30 днів.
 • Прибуття в Буркіна-Фасо коштуватиме близько 57 доларів на 30 днів.
 • Відправитися в Кабо-Верде коштуватиме всього 20 євро на 30 днів, процедура оформлення виконується в аеропорту.
 • Віза до Кенії оформляється в приміщенні аеропорту не більше ніж на 90 днів і коштують папери 50 доларів, є варіант дешевше 20 доларів – 7 днів.
 • Розглядати краси Мадагаскару можна протягом 30 днів і коштуватиме віза 140 000 Малагасійських аріарі.
 • Відправитися в Туніс дозволено не довше ніж на 90 діб, дозвіл на відвідування країни оформляється безкоштовно.

 Безвізові країни для України 2022, перелік країн Північної, Південної, Центральної Америки:

 • Максимальна подорож трохи більше 90 днів – Еквадор, Аргентина, Парагвай, Гватемала, Сальвадор.
 • Термін 90 днів, але в аеропорту перевіряють наявність зворотного виїзного документа Бразилія, Перу, Гаїті, Барбадос.

Прибувши в подорож до Нікарагуа необхідно придбати туристичну карту вартістю 5 доларів, яка дає можливість перебувати не більше 90 днів.

Відпочити в Домініканській республіці можна протягом максимум 30 днів, після прибуття візу можна сплатити в аеропорту – 10 доларів.

У Мексиці можна перебувати без візи, але рекомендується зареєструватися через офіційний держспорт онлайн. Також з 2022 року Панама запрошує туристів без оформлення візи та будь-яких документів.

Відправитися на Ямайку або Домініку дозволено не більше, ніж на 30 днів за 20 доларів, але необхідно надати на митному контролі зворотні квитки, ваучер на бронь.

Австралія та Океанія:

 • Максимум 30 днів, але за наявності броні на житло, квитка на Батьківщину та підтвердження платоспроможності – Фіджі, Федеративні Штати Мікронезії, Вануату, Острови Кука, Ніуе, Тонга, Самоа.
 • Відправитися в Тувалу можна на 1 місяць без візи з наявністю додаткових документів, ці ж умови стосуються Північних Маріанських островів.

Безвізові країни для українців таняться все популярнішими, але перед кожною поїздкою необхідно уточнювати інформацію. Інспектори прикордонних служб в аеропорту можуть цікавитись метою приїзду, вимагати додаткових документів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.