UKRjizn.com
Image default
Економіка

Білий дім опублікував економічний план адміністрації Байдена

Білий дім опублікував у п’ятницю вранці економічний план адміністрації Джо Байдена та Камали Харріс. У заяві йдеться, що історичні успіхи у законодавчій сфері та дії, вжиті адміністрацією, сприяють стійкому відновленню американської економіки.

В адміністрації заявили, що перші два роки президентства Джо Байдена стали «одними з найпродуктивніших в американській історії, і… всі ці здобутки є частиною єдиного економічного бачення» чинного президента». Байден і демократи в Конгресі вжили наймасштабніших заходів щодо відновлення економіки з часів президента Рузвельта і здійснили найзначніші інвестиції в інфраструктуру з часів президента Ейзенхауера. Крім того, адміністрація Джо Байдена сприяла ухваленню закону про зниження витрат для американських сімей та виробництво екологічно чистої енергії.

Очікується, що президент прокоментує опублікований сьогодні план під час візиту до штату Огайо, де Байден братиме участь у церемонії закладення фундаменту нового виробничого підприємства компанії Intel, що стало можливим завдяки ухваленню закону про напівпровідники.

«Президент Байден, віце-президент Харріс і демократи в Конгресі прискорили найсильніше і найсправедливіше відновлення економіки та ринку праці в сучасній історії, успадкувавши економічну кризу, що сталася внаслідок пандемії, – йдеться у заяві. – Хоча… доведеться зробити ще багато роботи.., адміністрація Байдена та Харріс заклала основу для початку вирішення багаторічних економічних проблем та створення економіки, яка функціонує на користь працюючих сімей».

Економічний план Джо Байдена складається з п’яти основних аспектів, включаючи створення високооплачуваних робочих місць, інвестиції в інфраструктуру, зниження витрат американських сімей на медичне обслуговування, догляд за дітьми, освіту та житло, створення більш конкурентоспроможної промисловості та реформу в оподаткуванні.

У свою чергу, республіканці продовжують жорстко критикувати високий рівень інфляції в країні, стверджуючи, що відповідальність за це лежить на Байдені та його політиці. Республіканська партія розраховує в листопаді отримати більшість у Палаті представників і, можливо, навіть у Сенаті під час проміжних виборів до Конгресу США.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.