UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Буде третя світова війна в 2020 році?

Кілька років тому найбільш популярною щорічною «страшилкою» була тема апокаліпсису природного або техногенного характеру. Регулярно передбачалося, що сучасний світ ось-ось зникне, а вижив людству доведеться намагатися повернутися до цивілізації. Втім, якщо почнуться військові дії масового характеру із застосуванням ядерної, хімічної та біологічної зброї, то все може стати фатальним — люди просто вимруть. Поки ж залишається дізнатися про шанси людства, а це залежить від того, чи буде третя світова війна в 2020 році.

Реальна загроза активних військових дій

Для недосвідчених користувачів мережі новини по телевізору і з газет є цілком шанованими джерелами інформації. При цьому літні люди навіть не намагаються розібратися в достовірності інформації, що видається, що призводить до породження чуток самої різної спрямованості. Було б добре, якби ситуація залишалася на рівні чуток, але ситуація така, що ймовірність війни дійсно існує.

Буде третя світова війна

Щорічно відбуваються якісь події і непорозуміння. На самому початку 2020 року Іран втратив свого генерала Касема Сулеймані. Під час операції в Багдаді, що проводиться Пентагоном, генерал загинув. Привселюдно було заявлено, що США відповість за цю провокацію, тому що вбивство було невипадковим.

Варто знати! Глава МЗС Ірану Мохаммад Джавад Заріф передбачає посилення опору на Близькому Сході. Сайт дипмісії опублікував щось схоже на звернення, що говорить про те, що необхідно застосувати політичні, міжнародні та різні правові методи впливу, здатні притягнути владу США до відповідальності за смерть Касема Сулеймані.

На поточний момент відносини цих держав загострені, тому якщо аналізувати між ким почнеться Третя світова війна, то Іран і США є реальними претендентами. До того ж не варто забувати, що тривалий вплив багаторазових хвиль економічної кризи всесвітнього масштабу цілком втомило не тільки громадян, а й чиновників. По суті така ситуація є хронічним стресом, що заважає адекватно використовувати аналітичні здібності мозку, що призводить до прийняття невірних рішень.

Також не варто виключати, що загостриться ситуація між Росією і Україною. Незважаючи на кілька минулих років, ситуація з приєднанням Криму все ще неоднозначна. Зокрема в мережі курсують різні висловлювання, що стосуються підриву Кримського моста та інших дій, здатних спровокувати війну. До того ж необхідно відзначити, що безліч аналітиків, пророків і усіляких ворожок говорить про високу ймовірність військових дій в 2020 році.

Розвиток подій в пророцтвах, передбаченнях і аналізі

Щодо виниклого політичного загострення є безліч передбачень. При цьому точних термінів немає, але щось жахливе прийде зі Сходу, розпочавшись без втручання кількох країн. По суті ситуація Ірану і США схожа — невелика кількість учасників, один з них східних, тобто все, як в різних прогнозах. Мова в цих пророцтвах стосується всього світу – не найактивніша заварушка може перекинутися на інші держави, спровокувавши масовий конфлікт.

третя світова війна

Подібний сценарій і приблизний час військових дій в діапазоні 3-5 років «видають» різні астрологи, нумерологи, Історичні аналітики, нині живуть і спочилі провісники. Навколо знаменитих імен і пророчих манускриптів буквально створюються нові легенди, з деталями і подробицями. Втім, є й інші ясновидці і пророки. Версій прийдешньої біди багато:

  • Португалець Орасіо Вільєгас пророкує військові дії між трьома гігантами-Москвою, Вашингтоном і Пекіном.
  • Нігерійський провісник Сильвестр Нманвок теж вважає, що США буде воювати проти Росії і Китаю.
  • Турецький генерал Осман Памукоглу висуває більш незвичайну версію-Росія і Америка будуть діяти заодно проти китайської армії.
  • Аналітики Британії говорять про те, що першопричиною стане конфлікт Тайваню і Китаю, в який втрутиться США.
  • Ряд припущень з різних джерел передбачає початок Третьої світової через сутички Росії і Туреччини.

Кілька маловідомих провісників і аналітиків середньої руки пророкують розвиток конфліктної ситуації між Росією і Україною, що і призведе до повноцінних військових дій світового масштабу.

Провісники різних країн пророкують більш пізній початок війни, але майже завжди в їх версіях присутня Америка, РФ і країни Сходу. Також частина згадується, що» наддержавам ” за сумісництвом суперникам, варто перестати втручатися в справи інших країн, розбираючись з внутрішніми ситуаціями. У цій ситуації всі ці жахливі передбачення, що стосуються війни, стають не такими реальними.

Отже, главам держав варто хоча б знати про такі пророцтва, розуміючи, що своїми діями, вони можуть сприяти виконанню лякаючих передбачень. Безумовно, всім ясно, що це лише ймовірність, а не реально майбутня військова ситуація.

світова війна

Останні новини та чутки

Багато інтернет-користувачів країн СНД висловлюють в якості припущень версію, що ситуація буде повертатися так, щоб втягнути Росію в «розрулювання» ситуації. Інша частина громадян різних держав вважає, що в конфлікт виявиться втягнутою США, точніше, вони самі проявлять ініціативу, схожу на підтримку, але в підсумку стануть провокаторами більш активних дій.

При цьому частина населення планети агресивно вважає, що помста за смерть іранського генерала повинна бути реалізована. Вони вважають, що Іран часто піддається різним нападкам і провокаціям, тому вже пора поставити кривдників на місце. Більш спокійні Громадяни Землі розуміють, що це може стати початком військового конфлікту масштабної дії. Такі особи згадують, що кілька років тому небезпечна ситуація була між Україною і Росією, але тоді вдалося уникнути світових військових розборок.

Якщо ж дивитися останні новини в цій області, то очевидно, що ситуація як між РФ і Україною, так і між США та Іраном, залишається напруженою. З першого питання сторонні організації просто тримають руку на пульсі, а вбивство Сулеймані сталося зовсім недавно, викликавши безліч домислів, претензій і різних дій.

Точка зору ООН

Спецдоповідач Агнес Калламар уповноважена заявляти від імені ОНН з питань, що стосуються позасудових розправ. Згідно з її постами в Твіттері, вона вважає вбивство іранського генерала незаконним. При цьому підкреслює невелику, але все ж існуючу ймовірність правомірних дій. В іншому пані Калламар підтримує точку зору уряду Ірану, кажучи про те, що ці цілеспрямовані вбивства, вчинені американцями, порушують міжнародне законодавство у сфері прав людини.

За словами цієї доповідачки ООН використання безпілотників для цілеспрямованого вбивства в момент відсутності активних бойових дій не може бути визнаним законним. Також Калламар говорить про те, що навряд чи коли-небудь таке застосування безпілотників стане допустимим на законних підставах. При цьому Агнес виділяє факт допустимості використання реально або потенційно небезпечної зброї проти людини лише в разі прямої загрози життю. Також пані Калламар підкреслила, що якась залученість генерала в минулому в «терор» не дає кому-небудь достатніх підстав для самосуду з подальшим фізичним знищенням.

Чи буде третя світова війна в 2020 році здатне показати лише час. Імовірність цієї неприємної події є, хоча все людство сподівається на розсудливість країн, замішаних у конфліктах. Жарти про необхідність продуктових запасів лише частково є забавою, адже як відомо в кожній з них є дещиця правди.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.