UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Цей тихий вбивця відповідальний за безліч поширених хвороб!

Деменція, депресія, діабет, алергія – у всіх може бути одна причина! На щастя, тихого вбивцю можна перемогти

Вивих гомілковостопного суглоба, алергічна реакція або прищі – кожному з нас колись доводилося стикатися із запаленням. Однак, всупереч зовнішньому вигляду, це не лише поверхнева реакція. Він може вражати весь організм і викликати найпоширеніші захворювання, в т.ч діабет, атеросклероз, деменція, депресія і шизофренія.

Хоча він існує вже давно, лише бл 15 років тому вчені почали сприймати їх серйозно. Зазвичай це бажана реакція для видалення інфекції з організму. Однак, якщо вона зберігається, незважаючи на одужання, вона починає позувати небезпека.

Дослідження доводять, що цей вид хронічний, легке запалення – порівняти з вогнем, що тліє в наших тканинах і клітинах – більш поширений у західному суспільстві. Гірше того, ми зазвичай не знаємо, що проблема в нас. Лікар може діагностувати це лише шляхом перевірки концентрації С-реактивний білок (СРБ) у крові.

«–Якщо ви протестуєте випадкові зразки крові людей із США та Європи, то легко помітити, що пацієнти, які не мають жодної очевидної інфекції, часто мають підвищений рівень CRP” – каже Грем РукПочесний професор мікробіології в Університетському коледжі Лондона.

Причини хронічного запалення досі не встановлені. Грак підозрює, що це може бути пов’язано з покращена гігієнащо відбулося протягом останнього століття. Він підкреслює, що раніше ми набагато більше контактували з бактеріями та паразитами. Тепер, коли ми живемо майже в стерильних умовах, наші імунна система йому не потрібно докладати великих зусиль, тому він надмірно реагує навіть на найменшу загрозу.

Що робити, щоб уникнути хронічного запалення? Доктор Голам Хандакер з Кембриджського університету радить вам переглянути свій раціон. Хоча такий високий вміст цукру та обробленої їжі сприяє запаленню, вживання риби, овочів і фруктів значно знижує цей ризик.

>>> Не їжте цього, інакше ви зруйнуєте свій мозок!

Цей тихий вбивця відповідальний за безліч поширених хвороб!123РФ

Цей тихий вбивця відповідальний за безліч поширених хвороб!123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.