UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Чи буде підвищення зарплати МНС в Україні в 2020 році?

Робота пожежників пов’язана з небезпекою. Від їх роботи залежить безпека об’єкта і життя людини. Саме з цих причин праця працівників даної спеціальності повинна добре оплачуватися.

Рятувальники України гасять пожежу

Коли МНС підвищать зарплату в Україні в 2020 році, залежить від закладених в бюджеті грошей. Поки що всі передумови показують, що підвищення відбудеться обов’язково.

Зарплата пожежників у 2019 році

Максимальний рівень мінімалки в році, що минає склав 4173 грн. Рівень доходів фахівців МНС коливається в межах від 10000 грн. до 15000 грн. Мінімальна зарплата пожежника, що знову взявся, становить 6000 грн.

У порівнянні з керівним складом зазначена сума здається мізерною. З іншого боку – справедливою, оскільки високі зарплати отримують люди з пристойним стажем і досвідом за плечима.

У порівнянні з працівниками МНС інших країн грошові виплати маленькі і плачевні. Тому кожен співробітник сподівається, що уряд зверне на них увагу і зробить заробітний плати гідними.

Рейтинг зарплат в 2019 році

Як зазначалося раніше, мінімум зарплати пожежника становить 6000 грн. Саме з цих причин у деяких областях України: Луганській, Донецькій та Криму відкрито багато вакантних посад. Мало хто з українців збирається ризикувати життям і достатком сім’ї при маленькому рівні зарплати.

Недавні рейтинги зарплати працівників, діяльність яких схожа з пожежниками показали таку ситуацію:

  • інспектор патрульної служби отримує – 10000 грн.;
  • старший охоронець заробляє – 10750 грн.;
  • комендант – 12000 грн.;
  • співробітник держбезпеки – 15000 грн.;
  • респираторщик-22750 грн.;
  • детектив – 65520 грн.

Зазначений перелік не повний, обрані лише деякі спеціальності. Але і вони показують, наскільки несправедливо чинне законодавство до працівників МНС. Саме з цих причин перегляд грошових виплат повинен відбутися обов’язково.

Скільки МНС платять в інших країнах?

Необхідність наявності в державі пожежних бригад не викликає сумнівів. Завдяки їм попереджено безліч трагедій і врятовано велику кількість людських життів.

Це люди, здатні навчити поводження з вогнем і попередження надзвичайних ситуацій на виробництві. Вони вміють приймати правильні рішення, мінімізувати рівень небезпеки і травматизації на виробництві.

Це фахівці, навчені нові методикам порятунку, які вміють поводитися з сучасним обладнанням. Кидаючись у вогонь, вони здатні врятувати людину і вибратися з нього живими. Саме з цих причин керівництво інших країн щедро віддячує пожежних, даючи можливість отримувати високу заробітну плату. Наприклад, середня зарплата американського пожежника становить 7100 баксів, що в 7 разів менше ніж в Україні.

Зовсім недавно, колишній президент Порошенко запевняв, що скоро виплати підвищаться, і пожежники дізнаються, як жити, не відчуваючи нестачі. Поки що ці висловлювання залишаються словами.

Проблема фінансування МНС за сьогоднішній час не вирішена. Пожежники отримують ті ж самі зарплати, працюють зі старим обладнанням, наражаючи своє і чуже життя на небезпеку.

Зарплата співробітникам МНС в Україні – обіцянки нового президента

Вивчаючи останні новини Про індексацію зарплати МНС в Україні в 2020 році експерти, прийшли до висновків, що колишні висловлювання є помилкою. Зі слів діючих депутатів зростання зарплати і проведення індексації відбудеться обов’язково.

Співробітники МНС України в роботі

Плани показують, що мінімальний рівень виплат планується підняти до показника 9 тис. грн., а керівному складу до 27000 грн. Звичайно, домогтися здійснення планів буде важко, оскільки бюджет відчуває нестачу, а в державній казні завжди немає достатньої кількості коштів.

Тому уряд попереджає, що різких змін не буде. Зарплата співробітникам МНС в Україні буде підвищуватися поступово. Досягнення поставлених цілей може відбутися не за один рік.

Як підвищити зарплату без наслідків для держави?

Різкі підвищення грошових виплат може призвести до хаосу в країні, в тому числі і до дефолту. Українці ставляться до того народу, який не стане терпіти підвищень виплат керівникам. Вони зажадають звертати увагу на простих службовців, які особливо потребують грошей.

Тому, керівництвом країн прийнято рішення, що на підвищення зарплати МНС в Україні 2020 будуть претендувати ті особи, які мають бездоганний послужний список і не ігнорує проходження курсів підвищення кваліфікації.

Країна потребує підготовки бездоганних кадрів і повинна бути впевнена, що пожежник не дарма отримує великі гроші. Проведена в країні реформа, поліпшить роботу пожежників в кілька разів і зробить їх працю високооплачуваним.

Причини масового звільнення пожежників

Наступного року не виключені масові звільнення пожежників. Вони полягають в наступному:

  1. Скорочення співробітників МНС у 2020 році в Україні може бути спровоковано організацією добровольчих бригад, здатних впоратися з роботою пожежного на громадських засадах (державні пожежні бригади будуть залучатися в ситуаціях, коли інші не зможуть впоратися з ситуацією).
  2. Звільнення і скорочення чекає співробітників, які не мають достатньої кваліфікації та безвідповідальні у виконанні роботи (витрати держави на закупівлю сучасного обладнання вимагатимуть відповідної віддачі з боку фахівця).
  3. У 2020 році планується закриття нерентабельних простоюють пожежних частин.

Звільнені або знижені в званні будуть ті співробітники, які не пройшли переатестацію.

Укладення

Наступаючий 2020 рік для пожежних бригад і їх керівників можна назвати кардинальним. Збільшення заробітної плати, переіндексація – мінімум, на який можуть розраховувати пожежники. Поряд з цим держава підготувало посилені вимоги до прийому на роботу в МНС, завдяки яким на роботі залишаться виключно кваліфіковані кадри.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.