UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Чи буде підвищення зарплати пенітенціарній службі в Україні у 2020 році?

У світі не існує держав з нульовою злочинністю. Злочинність є у всіх країнах. Але деякі з них змогли скоротити її до максимально можливого мінімуму, інші поки тільки працюють над цим. Але те, що ця робота складна і потрібна, сумнівів ні у кого не викликає.

Державна пенітенціарна служба

Процес розслідування злочину дуже складний. Не можна забувати, що є одна важлива ланка в ланцюжку від злочину до покарання, це пенітенціарна служба. Адже будь-яке розслідування має завершуватися справедливим рішенням суду. Після цього, покарання за скоєне злодіяння має бути виконано.

Саме контролем виконання вироку займається пенітенціарна служба. Тому багато хто цікавиться, коли пенітенціарній службі підвищать зарплату в Україні, оскільки поки були тільки невиконані обіцянки. Ніхто не стане сперечатися з тим, що службовці цієї державної структури мають одержувати за свою працю гідну заробітну плату.

Чи буде підвищення зарплати пенітенціарній службі в Україні у 2020 році

У Мін’юсті України повідомлялося про можливе скорочення співробітників ПТС.  Не зовсім логічним також залишається наступне за цим, заява того ж відомства, про прийом на роботу нових співробітників.

Пізніше уряд пояснює свої заяви бажанням «оновити кадри». Цей процес буде здійснений за допомогою спеціальних конкурсів, які обіцяють бути прозорими. Початок оновлення службовців планують з цифри 20% від усіх кадрів.

Також, у найближчих планах міністерства юстиції – створення нових структур, які, відповідно, нададуть робочі місця багатьом молодим кадрам. Таке оновлення та очищення кадрових рядів пенітенціарної служби, є однією з умов європейських партнерів.

Після проведення ряду реформ і трансформацій у цій сфері, уряд планує повідомити останні новини про індексації зарплати пенітенціарної служби в Україні у 2020 році.

Відомо небагато, лише те, що інструмент зміни зарплати буде заявлений прямо перед тим, як його повинні будуть прийняти. Конкретних цифр і термінів зміни зарплати, службовців служби контролю виконання покарань, на сьогоднішній день немає.

Залишається чекати і сподіватися на краще. Збільшення всіх соціальних виплат обов’язково вплине на розмір мінімальної зарплати, а значить, позитивно позначиться і на інших окладах, в тому числі і на оплату праці державних службовців.

Розмір окладу службовців пенітенціарної служби

Зарплата пенітенціарної служби Україні залежить від тарифної сітки, яку складає уряд. Зарплата нараховується кожному службовцю відповідно до його посади, звання, стажем і розрядом. Так представники різних рангів і звань можуть очікувати різні оклади.

Керівники установ, отримують 12-17 розряд (залежно від загальної кількості людей). А саме:

  • число людей до 300, 12 – 13 розряд – оклад може бути мінімум – 4073 грн., а максимум – 4361 грн;
  • число людей до 500, 13 – 14 розряд – оклад може бути мінімум – 4361 грн., а максимум – 4649 грн;
  • число людей до 1000, 14 – 15 розряд – оклад може бути мінімум – 4649 грн., а максимум – 4956 грн;
  • число людей до 1500, 15 – 16 розряд – оклад може бути мінімум – 4956 грн., а максимум – 5360 грн;
  • число людей більше 1500, 16 – 17 розряд – оклад може бути мінімум – 5360 грн., а максимум – 5763 грн.
Співробітник пенітенціарної служби

Що стосується заступника керівника, то його зарплата цілком залежить від розміру окладу керівника і становить 85% – 90% від його суми. У свою чергу зарплата помічника керівника становить 30-40% від суми окладу шефа. Розмір окладу бухгалтера на 10-30% менший у начальника.

Підвищення зарплати пенітенціарній службі в Україні 2020 закладено в бюджеті країни, а це означає уряд планує здійснення даної програми незалежно від того яка буде економічна ситуація в країні.

Кошти, які будуть зекономлені, витратяться на перетворення структури і здійснення запланованих змін. Крім того, кількість ув’язнених теж значно скоротиться. Скороченими виявляться співробітники, які систематично порушували приписи, перевищували свої повноваження.

Число управлінь знизиться мінімум на 25%, це дозволить оптимізувати роботу всієї структури. Разом з тим здійснюватиметься збільшення зарплати пенітенціарної служби в Україні. Всі ці зміни будуть зосереджені на вдосконалення роботи ПТС. Тепер всі обов’язки поділяться між створеними новими структурами.

Уряд країни з повною впевненістю стверджує, що скорочення співробітників пенітенціарної служби в 2020 році в Україні буде проходити відповідно до складеного плану.

Це допоможе зробити службу більш ефективною, а процес збільшення зарплат службовцям буде спрощений в рази. Так будуть утворені три формування: пробації, режимного забезпечення, забезпечення ресурсів. 

Всі зміни працюють в комплексі реформ, тому результат цілком залежатиме від того, як реалізовуватиметься етапи роботи. План проведення реформи був затверджений урядом, в нього входять всі пункти необхідних умов для можливості підвищити зарплату службовцям пенітенціарної служби.

Багатьох людей цікавить, як буде проходити набір нових співробітників на службу в ПТС, і хто зможе пройти спеціальний відбір. Брати участь у відбірному конкурсі для прийому на роботу, зможуть колишні силовики, яких звільнили раніше з різних причин.

Оновлення штату державної служби є вимогою європейського співтовариства. Передбачається, що впроваджуючи європейські стандарти в усі сфери життя нашої держави, поступово, все старе буде витіснене, і замінено на нове. Таким чином, ми зможемо перемогти корупцію, і досягнемо нового рівня життя, в тому числі, зарплат.

Всі реформаторські зміни мають на увазі знищення існуючих механізмів управління, з подальшою заміною їх на нові вдосконалені служби і формування і механізми управління ними.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.