UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Чи буде підвищення зарплати вихователя дитячого садка в Україні в 2020 році?

Виховання – справа нелегка, з цим погодиться кожен. Особливо, коли справа заходить про виховання не власних дітей, яким потрібно прищепити тільки найкраще і необхідне. Все для того, щоб в кінцевому підсумку виховати гідну одиницю суспільства.

зарплати вихователя дитячого садка

Тому питання, коли вихователям дитячого садка підвищать зарплату в Україні, не перестає бути актуальним. Очевидно, якщо вихователь буде отримувати гідну оплату за свою працю, він буде з ще більшою охотою ходити на роботу і навчати малюків. Адже саме в цьому віці у дитини формується світогляд, і якість виховання безпосередньо визначить, як дитина буде вести себе серед людей.

Дуже важливо, щоб вихователь робив все можливе, щоб навчити малюка елементарним речам, поняттям, відносинам і процесам.

Останні новини про індексацію зарплати вихователя дитячого садка в Україні в 2020

Якщо вихователь не має належної винагороди, то чи захочеться йому йти на роботу з посмішкою. Чи буде у нього бажання навчити дитину тримати ложку або ручку в руці і правильно вести себе з іншими людьми. Питання про зарплату співробітників виховного процесу завжди скрутне і багатогранне. Адже, всім відомо, що фінансування садочків завжди було несправедливо і вимагало перегляду.

Прийнятий владою закон твердить, що всі працівники садочків отримають підвищення окладу в 2020 році. Майже всі співробітники в сфері освіти році будуть заохочені підвищенням. Все дуже справедливо, більшість викладачів так і прожили все своє життя майже на мінімальній зарплаті, повністю віддаючись улюбленій роботі. Так чому така самопожертва не може бути винагороджена?

Тому згідно з новою схемою, за якою будуть розраховувати заробітну плату, всім вихователям буде компенсований їх найбільша праця приблизно в 2 рази від попереднього окладу. Всі з нетерпінням очікують змін, яке докорінно змінить ситуацію. Незабаром зайнятість в цій структурі стане почесною і престижною.

Що зміниться в 2020 році?

Позитивних змін очікують майже всі працівники в освітній сфері. Останні новини Про індексацію зарплати вихователя дитячого садка в Україні в 2020 році повідомляють, оклад тепер залежить від тарифів, в іншому, всіх трудящих бюджетних структур стосується те ж саме. Але якщо раніше оклад обчислювався згідно восьмого розряду тарифу, то в цьому році ситуація трохи зміниться. Тепер 10-ий розряд прийнятих тарифів буде обчислювати розмір окладу, а пізніше – 12-ий.

Якщо нічого із запланованого не зміниться, то оклади збільшаться приблизно в 2 рази менше. Мінімальна зарплата так само, як і мінімум прожиткових коштів по Україні, підвищиться. Відповідно, піднімуть і зарплати в Україні.

Точних цифр поки не назвали, але на доказ цього, влада постійно підтверджують різні відповідні законопроекти. Адже зарплата також залежатиме і від:

  • стаж;
  • знання мов;
  • наявності додаткових навичок;
  • категорія;
  • кількості дітей;
  • виходів у свята або вихідні дні.

Як підтверджують органи Держстата, зарплата вихователя дитячого садка в Україні, якщо порівняти оклад різних працівників бюджетних структур і організацій, на самому останньому місці. Економічний бардак в країні і інфляція ніяк не допомагають поліпшити ситуацію, ціни на все невтомно ростуть. Більшу частину зарплати вихователі віддають на розрахунки за комунальними послугами. Про задоволення вторинних потреб справа навіть не йде.

Таким чином, сплативши всі рахунки і купивши в будинок їжі, грошей не залишається навіть на одяг. Тому вихователям нині так важко і фахівці з дипломами часто йдуть на пошуки іншої роботи, більш високооплачуваною.

Випадок, коли вихователь працює не за фахом, дуже поширений. Їм доводиться шукати інше заняття в житті, а в садках, як результат, серйозні проблеми з кадрами. Єдиний вихід-задовольнити потреби вихователів, забезпечивши їх гарною винагородою за їхню працю. Якщо ситуація зміниться так, як і прогнозували, то все зміниться тільки краще і проблем стане на одну менше.

Скорочення кадрів в дитсадках

Ентузіастів, які мріють працювати з дітьми і присвятити цьому життя дійсно дуже багато. Всі мають дипломи і величезне бажання. Але біда полягає навіть не в зарплаті, а в самому пошуку роботи. Все тому що менше людей, навіть, якщо і хочуть працювати з дітьми, не бачать в цьому перспектив, адже прожити на мінімалку, та ще завдання. Мова навіть не йде про підвищення зарплати вихователям дитячого садка в Україні 2020 року. Велика кількість людей бояться просто залишитися без роботи.

Тим більше в наш час, коли батьки все більш скептично ставляться до цих установ і частіше не хочуть віддавати туди своїх дітей. Відповідно, якщо не набирається мінімальна кількість вихованців, влада скорочує фінансування садів, через це установи починають закриватися.

Приватні садки мають трохи інший підрахунок зарплати, тому в даних струкурах не особливо цікавляться нововведеними законами і зміною ситуації з законами. Тому фахівці радіють, якщо їм вдається потрапити в приватну установу або закордон.

вихователька дитячого садка

В останні роки існувала тенденція, що садочки почали масово закриватися через малу кількість в них вихованців. Але, не варто переживати передчасно, скорочення вихователів дитячого садка в 2020 році в Україні не прогнозують. За новими законами, сади отримуватимуть більше фінансування, а зарплати, відповідно, підвищать. Влада прийняла рішення, що зараз скорочувати висококваліфіковані кадри зовсім немає сенсу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.