UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Чи буде війна в Росії в 2022 році?

У світових засобах масової інформації періодично з’являється інформація про початок світової війни саме в рік Бика. Тому багатьох росіян цікавить, чи буде війна в Росії в 2022 році. Така зацікавленість цілком з’ясовна, так як Російська Федерація є однією з держав з ядерною зброєю і не може бути осторонь від світових процесів.

Чи буде війна в Росії?

Історія виникнення глобальних конфліктів

Споконвіку війни починалися через розподіл людських і природних ресурсів. Протягом всієї історії людства сильні держави намагалися захопити слабші країни, щоб заволодіти їх багатствами, включаючи не тільки природні, а й людські ресурси.

Кульмінаційним моментом у цій історії були загарбницькі війни колись великих імперій Європи. Починаючи з шістнадцятого століття, кількома європейськими державами в результаті колоніальних воєн було захоплено половину світу.

Територія Америки, Азії та Африки була поділена між кількома політичними гравцями світу. Загарбницька політика закінчилася в двадцятому столітті. В результаті двох Світових воєн загинули десятки мільйонів людей.

Після того, як було створено ядерну зброю, провідні світові держави зрозуміли, що продовження колишньої політики може призвести до Апокаліпсису. З цієї причини в середині минулого століття було встановлено якусь рівновагу між найсильнішими світовими гравцями.

В даний час найсильніші країни не в змозі воювати між собою. Це може привести до знищення всього людства.

Залишилася можливість військових зіткнень великих держав зі слабкими без’ядерними державами. Свідченням цього є конфлікти в Іраку, Лівані, Сирії і т.д. великі держави потребують більших ресурсах.

Поневолення і розграбування дрібних країн не дає відчутного результату. Тому розвинені країни шукають нові способи оволодіння виснажують ресурсами планети. При цьому не забувається про найнебезпечніший варіант-перерозподіл багатств планети за допомогою ядерного протистояння.

Передумови глобальної війни вивчаючи

Військово-політичну ситуацію в світі, можна прийти до висновку, що в даний час існує ряд місць, де напруженість досягла межі. Тут провідні країни світу ведуть вельми небезпечні “ігри”, які можуть закінчитися початком великого ядерного конфлікту.

Війна в Росії

Серед таких напружених точок можна згадати:

  • Іран;
  • Північна Корея;
  • Гонконг і Тайвань.

Протистояння в Ірані полягає в тому, що США не може змиритися з тим, що ця держава стала володіти ядерною зброєю. Для того, щоб зменшити вплив Ірану на Регіон, Америка разом зі своїм союзниками ввела санкції і знищила одного з лідера цієї країни в Іраку в січні 2020 року. США безпосередньо загрожує Ірану, але через підтримку Росією поки не може розв’язати війну з Ісламською Республікою.

Іншою напруженою точкою в світі є Північна Корея. Її лідер Кім Чен Ин постійно загрожує своїм сусідам: Японії і Південній Кореї, які є союзниками США. Америка намагається остудити північнокорейців, але вони продовжують удосконалювати ядерний арсенал.

Якщо тут лідери сильних країн, включаючи Росію, не зможуть домовитися, то початок серйозного ядерного конфлікту цілком ймовірно.

Останнім часом наростає протистояння меду Китаєм і Америкою. Небезпечні “ігри” ведуться з приводу островів в Південно-Китайському морі, а також Тайваню і Гонконгу. США періодично підводить до островів свої авіаносні крейсери і провокує Піднебесну на збройний конфлікт.

Насправді, на думку фахівців, Америці не дає спокою стрімко нарощуючий потенціал цієї країни. Вона починає грати дуже важливу роль не тільки в Далекосхідному регіоні, а й у всьому світі. Як відомо, Китай останнім часом вийшов на друге місць у світі з промислової потужності.

Військовий і ядерний потенціал цієї країни також постійно нарощується і вдосконалюється. І нарешті, найсерйознішим протистоянням в сучасному світі є напружені відносини між Російською Федерацією і США.

Америка і її союзники по НАТО розуміють, що не можуть почати відкриту війну з Росією і тому намагаються діяти економічними діями. Вони намагаються провокувати керівництво нашої країни витрачати сили на всілякі дрібні конфлікти в світі. Йдеться про Венесуелу, Україну та Сирію.

Також західні країни не забувають про економічні санкції, щоб зменшити потенціал РФ. Зусилля європейських лідерів і США призводять до зворотного ефекту. Росія продовжує збільшувати свою економічну і військову міць. Одночасно з цим Російська Федерація продовжує зближуватися з Китаєм, якого США вважають в даний час основним противником.

Російські експерти про можливість війни

Російські військові і політики вважають, що російським громадянам не слід побоюватися війни в 2021 році. Вони впевнені, що західним країнам не вдасться втягнути Росію в Серйозний світовий військовий конфлікт. Президент РФ у 2020 році заявив про існування в нашій країні нової гіперзвукової зброї.

Воно не дозволить будь-якій країні порушити територіальну цілісність Росії, а якщо такі спроби будуть зроблені, то ворога чекає неминуче покарання. На думку Сергія Рудського-начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗС РФ, в російській армії останнім часом відбулася така трансформація, що вона може протистояти будь-якій силі, як в небі, так і на суші.

Генерал-полковник нагадав також про можливості ЗС РФ в кіберпросторі і в космосі. Економіст с. Глазьєв вважає, що Америка спеціально підштовхує нашу країну до ізоляції, усвідомлюючи, що втягнути Росію в серйозний конфлікт неможливо.

Фахівець упевнений, що західні країни підуть іншим шляхом і будуть розв’язувати внутрішньогромадянський конфлікт в РФ, щоб запустити сценарій розпаду країни.

Що думають західні “аналітики”?

На думку Бориса Джонсона, в 2021 році може початися Третя світова війна. Її причиною може стати геополітичні устремління Росії на пострадянському просторі. Прем’єр-міністр Великобританії провів навіть аналогію Олімпіади 1938 року з чемпіонатом з футболу в Росії. Як відомо, саме після Олімпіади Гітлер розв’язав Другу світову війну.

Б. Джонсон впевнений, що саме Росія стане винуватицею наступного світового військового конфлікту. Колишній посол США переконаний, що зміна президента США найближчим часом призведе до погіршення відносин між Росією і США, що викличе значні санкції щодо Росії. Її економічне становище різко погіршитися і по всій країні почнуться протестні виступи. Це призведе до громадянської війни і розпаду Росії.

Таким чином, західні експерти впевнені, що війна в Росії не тільки можлива, але і неминуча. Це буде або початок Третьої світової війни, або кровопролитна громадянська війна на території Росії.

Зараз подібні настрої посилилися у зв’язку з подіями в Хабаровську і Білорусії. Багато політологів впевнені, що це початок серйозних потрясінь в Російській Федерації.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.