UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Чи буде війна в Росії в 2022 році?

Чи буде війна в Росії в 2022 році або її вдасться уникнути – про це думають не тільки серйозні політики і військові експерти, а й звичайні росіяни. Адже війна – це та подія, яка не залишить осторонь жодного жителя нашої країни, якщо її не вдасться запобігти.

Війна в Росії

Чи буде війна в Росії в 2022 році

Чи зможе РФ в черговий раз ухилитися від великого збройного конфлікту, до якого Захід підштовхує Росію в різних частинах світу, або ж план наших західних «партнерів» досягне своєї мети – думки експертів з цього приводу сильно різняться.

Так, якщо вітчизняні експерти впевнені, що передумов для початку війни за участю Росії немає, то західні лякають своїх обивателів її неминучістю.

Думка російських експертів

Переважна більшість російських політиків і військових впевнені, що росіянам не варто побоюватися того, що наша країна в 2022 р.виявиться втягнутою у велику війну. Для підтвердження даної точки зору досить привести думки найавторитетніших експертів:

  • Володимир Путін. У 2020 р.Президент РФ прямо заявив, що наша країна починає ставити на бойове чергування нову гіперзвукову зброю, аналогів якій немає ні в однієї зарубіжної держави. Відповідно, будь-які спроби напасти на Росію в найближчі роки будуть негайно відвернені, а ворог – знищений.
  • Сергій Рудський. Начальник Головного оперативного управління Генштабу ЗС РФ розгорнуто підтверджує слова Верховного Головнокомандувача. Згідно з інформацією генерал-полковника Рудського, російські збройні сили за останні роки кардинально трансформувалися і зараз готові ефективно відбивати атаки противника не тільки на суші, в морі і в повітрі, але і в космосі і в кіберпросторі.
  • Сергій Глазьєв. Відомий російський економіст упевнений, що США свідомо штовхають Росію до ізоляції і саморозпаду, розуміючи, що втягнути РФ У Велику війну з сусідніми державами їм не вдасться. А ось сценарій розв’язання внутрішньогромадянського конфлікту в Росії для Заходу був би ідеальним варіантом.

Думка західних експертів

На противагу російським експертам, західні “аналітики” роблять більш похмурі передбачення:

  • Борис Джонсон. Ще недавно чинний Прем’єр-міністр Англії порівняв минулий в 2018 р. Чемпіонат світу з футболу в Росії з Олімпіадою 1938 р.в нацистській Німеччині. Багато експертів вважають, що в цих словах Джонсона міститься прямий натяк на можливість початку Третьої світової війни. Причому почати її нібито повинна буде саме Росія, як це зробила в минулому столітті Гітлерівська Німеччина.
  • Джон Хантсман. Колишній посол США в РФ особливі надії покладає на парламентські вибори 2022 року. На його думку, саме після них в Росії можуть початися якісь “цікаві події”. Знаючі Хантсмана експерти впевнені, що він натякає на можливість виникнення масових протестних рухів в РФ, які можуть привести до подоби українського Майдану. Причому організація цих рухів, напевно, знову не обійдеться без допомоги наших західних “друзів”.
Чи буде війна в Росії?

Можливі противники у війні з Росією

Аналізуючи можливі сценарії розвитку подій, здатних привести до розв’язання великої війни з РФ, військові експерти, в першу чергу, звертають увагу на те, яка конкретно держава (група країн) може кинути виклик Росії.

Україна

З урахуванням подій, що відбуваються в цій країні Останні 6 років, війна Росії і України 2022 року розглядається всіма як найбільш ймовірний варіант з усіх можливих варіантів конфліктів, в які в рік білого бика може бути втягнута Росія.

Починаючи з 2014 р., українське керівництво не перестає заявляти, що веде гібридну війну з РФ, а в Донбасі це протистояння нібито вже давно перейшло у фазу звичайної війни із застосуванням всіх видів озброєнь. При цьому Україна за всі ці роки не надала жодного доказу участі Збройних сил РФ у конфлікті на Донбасі і жодного разу не зробила спроб офіційно оголосити Росії війну. Чи відбудеться це в 2022 році? Практично всі експерти впевнені, що ні. Причини цього полягають в наступному.

Ні самій Україні, ні протегуючим їй США і країнам Європи відкрита війна між Україною і РФ не вигідна. Всі розуміють, що українська армія не зможе самостійно протистояти Збройним силам Росії більше декількох днів, а на відкриту підтримку України у війні проти РФ країни НАТО не зважаться, тому що подібні дії Заходу з великою ймовірністю приведуть до початку великомасштабної війни із застосуванням ядерної зброї.

Заходу Україна потрібна лише як постійний подразник Росії. При цьому всі пам’ятають слова Володимира Путіна про можливу втрату Україною державності – в тому випадку, якщо вона спробує здійснити великомасштабний наступ на Донбасі. Закінчитися воно може тим, що Україна буде остаточно розділена на кілька частин.

Тому висновок, який роблять експерти, такий: зважитися на війну з Росією (подібно до того, як це сталося в 2008 р., коли Грузія напала на Південну Осетію) може тільки самогубець, яким чинний Президент України Володимир Зеленський навряд чи є. З цієї причини і ймовірність війни між Україною і Росією в 2022 р.мізерно мала.

Чи буде війна в Росії в новому році?

США

Ще менш вірогідною експерти вважають можливість початку в 2022 р. війни Росії і США. Незважаючи на всю антиросійську риторику Америки, а також її санкції проти нашої країни, всі розсудливі люди розуміють, що вся русофобська політика потрібна США виключно для вирішення власних внутрішньополітичних проблем.

Піти на відкрите збройне протистояння з Росією Америка в найближчі роки не наважиться, тому що не володіє зброєю, здатною гарантовано знищити ядерний щит РФ і не отримати у відповідь удар, який знищить самі Сполучені Штати.

Інші країни

Серед держав, які з найбільшою ймовірністю могли б вступити в збройну конфронтацію з Росією, можна виділити кілька її сусідів:

  • Японія. Після закінчення Другої світової війни країна не підписала мирний договір з Росією і досі має неврегульований територіальний спір з РФ за 4 колишніх японських острови. Націоналісти Японії регулярно піднімають питання про повернення островів Країні висхідного сонця. Причому найгарячіші голови не виключають і силовий сценарій вирішення проблеми. Однак всі експерти згодні з тим, що у сучасної Японії недостатньо сил, щоб повернути собі спірні острови військовим шляхом.
  • Євросоюз. Протягом тисячі років існування Російської держави найбільше число воєн наша країна вела саме з країнами Європи (включаючи війну з Наполеоном, а також першу і Другу світові війни). Однак, незважаючи на посилюються в останні роки антиросійські випади ряду європейських країн, об’єднаний Євросоюз в даний час не здатний вести велику війну з РФ. Не тільки ядерний, але і звичайний військовий потенціал Росії перевершує об’єднану міць сучасних армій всіх європейських держав. Підтримати ж Європу у війні з Росією її головний союзник США не наважиться з вищевказаних причин.
  • Китай. В даний час вважається головним другом Росії. Однак частина експертів (причому не тільки іноземних, але і наших) вважає, що у Китаю є власні приховані інтереси, про які він поки не заявляє. Це і природні багатства Росії (Нафта, газ, ліс), і її величезні порожні території за Уралом. Населення Китаю надто велике, а ресурси – малі, щоб подібний стан справ могло зберігатися занадто довго.

Багато експертів впевнені, що якщо військова міць Китаю коли-небудь перевершить сили Росії, то ця країна може заявити претензії на частину територій північного сусіда, що неминуче призведе до російсько-китайської війни. Втім, це сценарій дуже віддаленого майбутнього-в 2022 р.війну між Китаєм і Росією ніхто не прогнозує.

Громадянська війна

Як це не парадоксально звучить, але найбільшу небезпеку для Росії в 2022 р представляє не збройний конфлікт із зовнішнім ворогом, а внутрішня громадянська війна. США та їх союзники мають великий досвід організації “кольорових революцій” по всьому світу, в тому числі, і на Україні.

Діючи через своїх агентів, зареєстрованих в Росії під виглядом НКО, західні країни вже не раз робили спроби розгойдати внутрішньополітичну ситуацію в РФ. Досі російські спецслужби успішно протистояли спробам зовнішніх сил викликати масові заворушення, які могли б привести до зміни влади в Росії.

Однак не варто забувати, що в 2020 р.Президент РФ, по суті, запустив процес передачі влади своєму наступнику, який повинен буде очолити країну в 2024 році. Багато експертів впевнені, що США не упустять шансу скористатися деякою нестабільністю в політичному керівництві Росії в 2020-2024 роках і спробують знову розгойдати ситуацію в РФ, вивівши на вулиці російських міст радикальну опозицію. Якщо їм це вдасться, то не виключено повторення подій 1991 р.і розвал Російської Федерації з неминучим при цьому кровопролиттям всередині країни.

Останні передбачення і пророцтва про війну в Росії

Свої прогнози про можливість війни в Росії на початку 21 століття робили (і роблять) не тільки знамениті російські екстрасенси і астрологи, а й всесвітньо відомі віщуни.

Передбачення Ванги

Знаменита Болгарська провидиця не раз говорила про майбутнє нашої країни. Існують її тривожні пророцтва про зменшення чисельності росіян в 2022 році. Однак це передбачення Ванги ніяк не пов’язане з війною в Росії. Спад населення РФ вчені пояснюють природною демографічною ямою (наслідками низької народжуваності в РФ на початку 90-х років минулого століття).

Більш того, після 2022 р.Росія, згідно з пророцтвами Ванги, повинна буде стати тією країною, яка врятує від загибелі мільйони громадян інших держав, які попросять у нас притулку після того, як клімат в їх власних країнах погіршиться настільки, що в них стане неможливо жити.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.