UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Чи допоможе онлайн-тест діагностувати рак?

Новий онлайн-калькулятор може допомогти передбачити, чи захворіє жінка на рак грудей у ​​найближчі п’ять років. Як це можливо?

Інструмент оцінює ризик шляхом аналізу віку, раси та походження, сімейного анамнезу та тестів, які можуть підтвердити або виключити рак (насамперед біопсія та тест на щільність грудей).

Вчені сподіваються, що таким чином лікарі зможуть виявити найбільш уразливих пацієнтів і надати їм належну допомогу. Доктор Шарлотта Гард з Університету штату Нью-Мехіко та консультант із профілактики раку молочної залози сказала: «Наш інструмент є унікальним, тому що він одразу порівнює результати. біопсія та дослідження на щільність грудей. “Однак слід пам’ятати, що” Це лише інструмент оцінки ризику, але він не замінить клінічні випробування “, – говорить дослідник.

Замість того щоб вести нерівну боротьбу з хворобою за межами біологічної лабораторії, доктор Гард застосувала свої знання до статистичного аналізу та розробила спеціальна анкетаяка полягає в тому, щоб пояснити жінкам, наскільки важливим є їхнє здоров’я та як багато залежить від них самих.

Раннє виявлення змін значно спрощує лікування та підвищує шанси на повне одужання.

Калькулятор був розроблений у співпраці з вченими з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, UC-Davis, Health Research Institute Group і Mayo Clinic.

Дивіться також:

Виграй тренінг «Майстер керма в спідниці» в Auto World Academy

Сон – ліки від раку

123РФ

123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.