UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Чи намічається кінець світу в 2021 році?

Передбачення екзотериків і людей з надприродними особливостями показують, що кінець світу може настати 2021 році. Зміна погодних умов, незрозуміла ситуація з нахилом планети, збільшення катастроф техногенного характеру є підтвердженням апокаліпсису. Чи Правда що в 2021 році настане кінець світу або це вигадка, коли він почнеться, пропонуємо розібрати докладніше.

чи буде кінець світу

Зіткнення з Нібіру – чи буде кінець світу?

З міфології стало ясно про існування загадкової планети Нібіру, яка нібито зіткнеться з планетою Земля і настане кінець світу. Перша поява планети було передбачено в 2012 році, друге – в 2018 році, наступне можливе зіткнення очікується астрологами в 2021 році. На питання чи намічається кінець світу в 2021 році, вчені відповідають, що вони готові до непередбачених ситуацій, в тому числі і зіткнення з Нібіру, які очікуються з 21 по 26 лютого.

Інверсія магнітного поля-масштабна катастрофа

Розглядаючи гіпотези кінця світу вчені взяли до уваги заяву р.Боялана про інверсію магнітного поля, яке за його припущеннями має відбутися 21 січня 2021 року. Прості люди під інверсією магнітного поля розуміють зміну полюсів. Вчені припускають, що вона вже відбувалася 780 тис.років тому. Сьогоднішня ситуація повністю імітує минулу. Поступова зміна клімату, зміщення земної осі свідчить про почалися вже зміни. При сильному слабшанні магнітосфери може початися справжня катастрофа.

Урагани, смерчі, землетрус і шкідливе космічне випромінювання вб’ють все живе на Землі. Організми загинуть, залишаться стійкі, які можна буде перерахувати по пальцях. В останній раз інверсія магнітного поля і відео про те, коли буде кінець світу були передбачені в 2012 році. Сьогодні вчені висувають аналогічне передбачення.

Майя про кінець світу 2021

За календарем Майя апокаліпсис повинен був відбутися в 2012 році. Причиною невірного прогнозу є неправильно і некоректно розшифровані терміни. Вчені припускають, що наявні в роках цифри були невірно витлумачені. Тому прогноз кінця світу в 2021 році був перенесений на невизначений період. Дослідники і міфологи переконані в протилежному. Вони вважають, що кінця світу не буде оскільки є передбачення на 2000 вперед. Якщо кінець світу і станеться, виживе великий відсоток населення, завдяки якому живі організми і людство залишаться на Землі.

Напад інопланетян

Поява на небосхилі невідомих літаючих об’єктів, не порівнянних з можливостями авіа – і космічної промисловості показує, що далеко від Землі існують інші живі і більш досконалі організми, які цікавляться нашим життям. Причини інтересу можуть носити позитивний і негативний характер. Позитивний полягає в прояв інтересу до генетики землян і іншим особливостям, негативний – у відсутності в їх світі води, мінеральних речовин і життєво важливих благ. Якщо другий варіант стане реальністю, виключити напад інопланетян неможливо.

За численними спостереженнями і попередніми прогнозами напад планується на 2021 рік. Передумовами тому стало збільшення кількості невідомих об’єктів, велика поява непередбачуваних і незрозумілих “погодних” ситуацій, спілкування інопланетян із землянами. Багатьох, які зустрілися з неземними істотами людьми сьогодні називають божевільними і психами. Чи так це насправді – невідомо. Ясно одне, що після спілкування з ними люди стали іншими.

кінець світу

Пастор Бешор про апокаліпсис

Багато американців вірують в пророцтва пастора, який ретельно вивчав Біблію і прийшов до думки, що кінець світу неминучий. У 2016 році священнослужитель помер, однак, для своїх шанувальників залишив пророцтво, написане в книзі. Про те чи буде кінець світу Бошер написав, що він настане в 2021 році і триватиме кілька років. Виною апокаліпсису стане гріх і непокора людей.

“Війна, що наздогнала людство, триватиме більше трьох років. У цей період не виключено вторгнення інших, інопланетних істот. Серйозним для землян періодом стане 2021 рік. Протягом семи тривалих років людство буде боротися за життя. Після закінчення зазначеного періоду Ісус простить невіруючих і повернеться на Землю».

Зазначені передбачення зроблені за сміливою теорією. У віщуваннях пастор вказує на появу великої кількості воєн, катастроф, зміна погодних умов. Знаковим явищем початку апокаліпсису стане поява кривавого місячного затемнення.

Ванга про кінець світу

Болгарська ясновидиця давно відповіла на питання Чи настане кінець світу в 2021 році. Вона передбачила, що це станеться в лютому 2021 року. 21 числа на землю опуститься величезне цунамі, яке Змиє все живе на землі. Вангелія передбачала кілька сценаріїв апокаліпсису:

  • величезне тіло впаде в морські глибини і підніметься у вигляді цунамі, яке погубить живі організми і людство;
  • ядерна зима, що настала після катастрофи, стане вирішальним моментом для землян-виживуть одиниці;
  • загибель людства почнеться з появи невідомого вірусу, що несе з собою появу нових хвороб.

На сьогоднішній день збулося останнє пророкування, якщо звичайно вважати коронавірус тим самим смертоносним і невідомим захворюванням. Тому варто видихнути і жити спокійно. Чи з’явиться велике тіло на горизонті незабаром побачать всі.

Гороскоп Майя

Резюме

Пророкувань про кінець світу безліч. Вірити їм чи ні людина вирішує самостійно. Аналіз наявних віщувань показує, що загибель планети проходить вже давно. Вона полягає в збільшенні кількості кровопролиття, зменшенні віруючих, збільшенні катастроф глобального характеру, поява невідомих захворювань і відсутності можливості лікування. З цих причин можна вважати, що кінець світу настав. Помітним він стане після загибелі живих організмів і людства в масштабних показниках.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.