Чи правда, що в 2020 році буде кінець світу?

Чи правда, що в 2020 році буде кінець світу? Це питання, дуже часто можна зустріти на просторах інтернету. Тому, в цій статті ми постараємося відповісти на всі питання, що стосуються даної теми!

Планеты в космосе.

З найдавніших часів люди побоюються настання кінця світу, спираючись на прогнози з різних джерел. Правда, народ Майя явно помилився, так як цивілізація продовжує існувати, незважаючи на їх запису. Але найбільш реалістичним і зрозумілим вважається наукова праця Ісаака Ньютона, що описує можливі катаклізми, виходячи з математичних розрахунків.

А за основу дослідник взяв слова Іоанна Богослова. Крім Фізика, питанням можливого апокаліпсису займалися і інші яскраві особистості.

Чи буде апокаліпсис у 2020 році: прогнози вчених?

 Астрофізики сучасності багато в чому погоджуються з ньютоновскими висновками, в усякому разі, в рамках нинішнього десятиліття.

Більш близьким кінцем світу вони називають 2068 рік, позначений зіткненням астероїда Апофіс із землею. Виявили це небесне тіло ще в 2004 році, ім’я дали за аналогією з богом Апопою. У Стародавньому Єгипті Апофіса вважали передвісником мороку і хаосу.

Вага гігантського каменю дорівнює 200 млн. тонн. Вперше зіткнення з ним намітили на 2020 рік, але потім перенесли на 2036 р., а зараз вже перерахували на 2068 р.

Разрушенный город.

Але траєкторія польоту об’єкта постійно змінюється, тому точно спрогнозувати майбутню дату зіткнення точно розрахувати практично неможливо. Або гігант продовжить летіти наміченим курсом, або доведеться обчислювати його змінену траєкторію.

Шанси руйнування знижуються з кожним роком. Поки побоюватися нічого, але рука на пульсі повинна знаходитися завжди.

Політичні аспекти

Ймовірність початку ядерної війни в найближчому майбутньому, виглядає надто лякає, набагато жахливіше можливого контакту з кам’яним осколком. Світові політичні тенденції такі, що фатальний кінець світу бачиться практично неминучим. Той агресивний курс, обраний багатьма країнами, посилює напруженість обстановки.

Держави з ядерним потенціалом здатні почати битву, що вижили в якій не залишиться. На 2020 рік намічено переозброєння в Америці, планується впровадження потужних балістичних ракет.

Ядерный врыв

Сучасна зброя настільки руйнівна, що війна з її використанням зітре людство в прах. Всього два дзеркальних удару, і світу прийде кінець. Навіть у разі запуску бомб на віддалених територіях, можливі фінансові кризи, як результат. Саме в 2020 році намічені грошові проблеми міжнародного масштабу.

Пророкування про кінець світу

Не спираючись на науку і політику, можливо дізнатися сценарії розвитку подій за допомогою інших способів. На озброєнні землян стоять пророцтва і передбачення, релігія, природні показники, технологічні досягнення. Що й казати, за частотою пошукових запитів питання пророкувань кінця світу завжди неймовірно актуальні.

Дізнатися дату можливого апокаліпсису хочуть багато користувачів, на цьому готові нажитися шарлатани. Псевдовчені здатні висловлювати припущення, лише офіційним джерелам допустимо довіряти.

Шар для предсказаний

Віруючі громадяни звернули увагу до церковних планами, містики – до оракулам. А математики і комп’ютерники взяли в оборот ідею Джея Форестерра, програміста, який створив алгоритм передбачень.

Що передбачала Ванга?

Болгарська пророчиця щодо 2020 року, нарівні з Нострадамусом, запевняла, ніби Китай займе місце лідера серед великих держав. Детальних шляхів приходу до титулу не вказано. Та й точності трактування слів Ванги не має, вона говорила метафорами, доповнюючи слова подвійним підтекстом. Але китайська влада може принести масштабні військові дії.

Для Росії медіум бачила стабільний розвиток, повну відповідність обраному курсу, ніякого колапсу. Для Європи вона бачила ризик міграції східних народів, крах віри, насадження мусульманства. Звідси збільшення терористичної загрози, жахливі наслідки.

Пророцтва від Нострадамуса

Астролог і провісник, був упевнений в пануванні китайців, вже до 2020 року їм не знайдеться рівних. Нові джерела енергії отримають інноваційні методи видобутку, засновані на звукових явищ.

Земні проблеми з енергетикою отримають рішення, підводні надра стануть освоювати з 2024 року. Багато науковий геній не бачив, але для свого часу він виявляв чудеса обізнаності.

Велика частина його записок не розшифрована, є чернетки з неперекладеним даними. Про кінець світу 2020 р., великий пророк — не висловлювався!

Машина пророкувань

Чудеса програмування подарували світу World One-програму, що виносить вердикт кінця світу. В основу алгоритму закладено аналіз даних минулого, і подальше прогнозування. Фінальний кінець світу пристрій передрік на 2040 рік, а 2020-й стане переломним моментом.

З цього етапу, за розрахунками програми, стартує масове перенаселення, крах екології і т. д. Якщо постійно вводити в машину оновлені показники, то прогнози майбутнього стануть набагато точніше.

Можливостей передбачати майбутнє – дуже багато, але вірити в отриману інформацію, чи ні – особиста справа кожного. Хтось схильний до містицизму більшою мірою, комусь потрібні залізні докази. У будь-якому випадку, підготуватися до кінця світу неможливо, потрібно жити сьогоднішнім днем.

Важливі пророцтва Ванги на 2020 рік
Передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2020 році

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *