UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Чи правда що в 2020 році настане кінець світу?

Майже щодня в мережі з’являються новини про те, що скоро настане черговий кінець світу. Це питання залишається одним з найбільш обговорюваних протягом багатьох років. Деякі з новин є звичайнісінькою пустушкою, які тільки й роблять, що привертають увагу читачів і випадкових перехожих. Інші ж мають суттєві наукові обґрунтування та спостереження, які свідчать про неминучий Апокаліпсис. Тому досить часто у простих людей виникають питання про те, чи правда що в 2020 році настане кінець світу і до чого потрібно бути готовим.

в 2020 році настане кінець світу

Що думають про кінець світу представники наукової сфери?

Існує дуже багато різних думок з приводу того, коли саме станеться кінець світу, і як він буде виглядати. Дослідники вже давно розглянули купу варіантів, з яких виділили найбільш ймовірні. На питання про те, чи буде кінець світу, науковці в один голос заявляють, що найближчим часом він вже точно не передбачається. Водночас у 2020 році, а також протягом наступних років у світі відбуватимуться серйозні зміни, які в подальшому можуть стати причиною глобальних катастроф, що призведуть до загибелі людства. Один із прикладів – це глобальне потепління, яке лякає багатьох дослідників.

Що стосується зразкових дат кінця світу, то найбільш ймовірною датою вважається 2068 рік. Згідно з попередніми розрахунками і спостереженнями, саме в цьому році з Землею зіткнеться астероїд Апофіс. Дослідники кажуть, що астероїд неминуче наближається до Землі, але його швидкість постійно змінюється, а тому дата зіткнення вже кілька разів змінювалася. Можливо, за ці роки може статися якесь відхилення в його маршруті, але про це поки нічого не говориться. Виходить так, що відповідь на питання про те, чи намічається кінець світу в 2020 році, є негативним. У той же час жителям планети рекомендується звернути увагу на актуальні проблеми і зміни у світі, які згодом можуть стати серйозною проблемою для всього людства.

намічається кінець світу

Початок чергової війни

Майже кожне третє відео про те, коли буде кінець світу, розповідає про можливий початок чергової війни, яка охопить всю планету і буде останньою для людства. Перш за все, все ще триває збройний конфлікт на території України, в який частково втягнуті країни Європи і навіть Америка. Однак агресивна політика Америки і поступове зміцнення позицій Китаю можуть призвести до виникнення конфліктів не тільки на політичному, але й на економічному підґрунті. Також не варто забувати про постійні війни на території Африки і загострення відносин з Мексикою. Американський уряд планує взяти під контроль та встановити своєрідне панування, про що явно свідчить переозброєння комплексу балістичних міжконтинентальних ракет, випробування нових видів бомб і зброї і не тільки.

Насправді причин для початку нової ядерної війни, яка стане останньою для всього людства, предостатньо. Головне питання полягає в тому, коли саме вона почнеться. На даний момент немає підстав для якихось серйозних військових дій і немає великих відкритих конфліктів, які б стали причиною початку офіційних військових дій. Тому якщо ядерна війна і буде, то тільки в майбутньому, через пару десятків років.

Пророцтва від відомих екстрасенсів, ясновидців і пророків

Також чимало інтересу і питань викликає прогноз кінця світу в 2020 році, який підготували для всіх жителів планети відомих пророки, ясновидці і екстрасенси. Протягом всієї історії людства існували люди з надприродними здібностями, які могли заглядати в майбутнє. Бачення їм приходили спонтанно або ж у все, в якихось особливих умовах. Деякі прогнози відомих пророків збувалися, але жодне пророцтва кінця життя на планеті не втілилося. Однак люди й далі продовжують прислухатися до слів відомого Нострадамуса, Матрони Московської, Ванги і не тільки. Майже кожен пророк свого часу робив певні передбачення, які все ще вивчаються дослідниками.

Що стосується прогнозів Нострадамуса, то в них немає ніякої інформації про кінець світу найближчим часом. Пророк лише говорив, що, починаючи з 2020 року, буде спостерігатися активний розвиток науки і технологій. Це дозволить вирішити безліч проблем у сфері енергетики, охорони здоров’я і не тільки. В цілому людство вийде на новий рівень, але природа продовжить поступово виснажуватися. Тому в результаті люди самі стануть причиною всіх своїх проблем і загибелі планети. Водночас у записах пророка немає жодної інформації про приблизні дати загибелі людства. Він лише позначив, що ця подія відбудеться в далекому майбутньому і вже точно не в 2020 році.

У своїх прогнозах про те, чи настане кінець світу в 2020 році, відома Матрона теж не називала точних дат. В цілому її бачення і оповіді є дуже розмитими і двозначними, а у самих дослідників до сих пір не виходить скласти всі фрази в єдиний пазл. В цілому Матрона говорила про початок кінця і про те, що люди перестануть вірити в Бога. Вона вважала, що люди гинуть у ” війні без війни». Це може бути черговий невиліковний вірус, ліки від якого просто не буде. З урахуванням того, що розробки в цій сфері таємно ведуться багатьма державами, за збігом обставин дійсно може виникнути спалах хвороби, з якою люди просто не встигнуть впоратися.

Прогноз Ванги на 2020 рік

А ось відома Ванга не робила якихось пророкувань конкретно для 2020 року. Вона лише говорила загальними словами про цей період, але про кінець світу немає ніяких даних. Ясновидиця вважала, що ніяких передумов до загибелі людства в цей період вже точно не буде. В той же час буде спостерігатися активний розвиток багатьох країн і світове панування Китаю, який пізніше і вплине на майбутнє всього людства.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.