UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Чи розпадеться Україна в 2020 році?

Конфлікт, що виник на Україні в 2014 році, призвів до занепаду економіки, суспільного і релігійного протистояння. У підсумку, мислення її жителів розділилося. Одна половина налаштована на користь Заходу, інша заохочує методи Москви. Сьогоднішнє майбутнє країни досить суперечливе. Багато хто вважає розпад України в 2020 році неминучістю. Чи так це насправді, пропонуємо прислухатися до думки експертів і аналітиків.

Чи розпадеться Україна

Етапи зародження конфлікту

Аналіз попередніх років показує, що між РФ і Україною ніколи не було русофобського конфлікту. Вперше він дав про себе знати під час помаранчевої революції. Залякування населення бандитськими формуваннями, масові репресії, загроза тюремними термінами призвела до ворожості українців до власного уряду. Особливо це проявилося в східній частині України, жителі якої зійшлися на думці, що на їх територію напав Київ.

Відомі експерти впевнені, що в конфлікті Росії з Україною замішаний Захід. Його вплив дозволив створити плацдарм тиску на РФ, повністю підпорядкувавши українські еліти.

У підсумку Росія постала перед усіма українцями в образі тирана, напружена і небезпечна ситуація на Донбасі підтвердила вказаний факт. На сьогоднішній день України розділена на 2 частини, одна з якої є проросійською.

Аналітики впевнені, що створені штучно ситуації можуть призвести до наступних сценаріїв вирішення питання.

Сценарій № 1 «Повільне падіння»

Політика українського уряду залишиться незмінною. Країна буде дотримуватися вимог заходу, падіння економіки і міграція українців в інші країни продовжиться. Тиск з боку Росії продовжиться, і навіть стане активнішим. Триваючі протистояння між бандформуваннями і правоохоронними органами приведуть до подальшого загострення військової ситуації. Заморожена стадія конфлікту буде нагадувати про себе регулярними перестрілками з обох сторін, де кожна з них буде впевнена, що Україна розпадеться.

Зазначена ситуація здаватиметься вічною. Голодні бунти, невдоволення українців даватимуть про себе знати у вигляді страйків. Деградація суспільства, дефолт в економіці призведуть до падіння контролю з боку держави. Створення приватних армій і бандформувань призведе до конфліктів не тільки в східній, але і центральній частині країни.

Безлад може завершитися в разі державного перевороту і встановлення тимчасової диктатури. Прогноз розпаду України 2020 підтвердиться. Вона перестане бути єдиним цілому. Розпад відбудеться за югославським сценарієм. Території будуть поділені між Заходом і РФ. Повний контроль з боку Россі повністю виключений.

Згодом на території України підросте молоде покоління. Воно буде налаштоване проти негативно налаштована до Росії, внаслідок чого зближення між державами ста немає неможливим.
Перші ознаки протистояння між країнами показують, що ситуація вирішиться саме таким способом. На сьогоднішній день така ситуація влаштовує обидві сторони протистояння. Процес розпаду держави обіцяє бути тривалим і важким. Стабілізація ситуації зажадає колосальних фінансових вливань з боку РФ і Заходу.

Сценарій № 2. Возз’єднання України з Донбасом

Для возз’єднання східної та центральної частини України необхідні умови, які будуть новими для обох сторін. На сьогоднішній день на території Донбасу спостерігається така ситуація:

 • непідконтрольна Україні східна частина держави намагається заявити про себе, як про визнаної республіки;
 • на Донбасі діє власне обрана влада;
 • діють державні, правоохоронні та судові органи;
 • ідеологія розвитку Республік – російська;
 • республіканська грошова валюта – рубль.

У центральній частині України Донбас сприймається як сепаратистська Освіта, що веде протиправні військові дії проти держави. Возз’єднання обох частин країни може відбутися в разі повного розвалу економіки. Тому Росія вживає заходів, спрямованих на процвітання промисловості. Регулярні фінансові вкладення неодноразово підтвердили вказаний факт.

Дійсність показує зворотне. Життя жителів республік не на такому високому рівні, як здається. Вибір в якості Глави ДНР Пушилина говорить про те, що Кремль не налаштований до кардинальних змін на Донбасі. Керівництво РФ буде робити все можливе, щоб розширити власний вплив на регіони і домогтися їх міжнародного визнання.
Возз’єднання станеться, коли рівень життя мешканців Донбасу стане критичним, російський вплив ослабне і влада України закріпиться за допомогою звільнення захопленої території військовим методом.

предсказания об Украине

Сценарій № 3. Об’єднань України спільною метою

Говорити, що Україна розвалиться в 2020 році рано, оскільки новий уряд не визначилися з подальшими діями щодо окупованих територій. Єдине, в чому влада одноголосно згодна, це повернення Донбасу мирним методом.

Поки що ситуація в країні не найкраща, оскільки серед громадськості відсутня одностайність думок і мети. Правлячий режим, негативно налаштований щодо сусідів і російської мови встановив режим насильства, який ущемляє інтереси українців. Жителі країни можуть понести покарання за російську мову, використання російської символіки, що подобається не всім.

Об’єднання українського суспільства, встановлення миру на ворожих територіях здатне стабілізувати ситуацію. У підсумку жителів можуть поєднати спільні цілі, думки, інтереси. Влада знайде компроміс і 2 частини держави возз’єднається. Саме з цих причин новий уряд сідає за стіл переговорів, намагаючись знайти загальне рішення питання виходу з конфлікту між країнами.

Концепція створення в державі моноетнічної нації, де буде припинено мовне і релігійне насильство згуртує населення, призведе до миру і злагоди. Вибравши вказаний сценарій, варто підготуватися до тривалого возз’єднання України. Військові дії і насильство на обох частинах України залишили не заживаний слід в серцях людей. Багато з них втратили близьких і не готові примиритися з возз’єднанням. Щоб змиритися з подібним рішенням, необхідні роки. Саме тому, на питання, коли розвалиться Україна передбачення на 2020 рік говорять – дуже скоро.

чи закінчиться війна на Україні

Чи розпадеться Україна – непередбачувані сценарії?

Іншими сценаріями, які можуть відбутися найближчим часом на Україні, можуть бути:

 • захоплення діючої влади екстремістами за допомогою здійснення військового перевороту;
 • загострення конфлікту на кордоні між РФ і України, причиною якого стане тиск Заходу;
 • розвал економіки держави, дефолт.

Поряд з подіями, що відбуваються між РФ і США можуть відбутися такі події:

 • Америка може прийняти рішення про припинення військової допомоги України, зажадає повернення боргів;
 • економічна криза в країні спровокує відмову Заходу в грошовій допомозі Україні;
 • протистояння між великими державами призведе до створення нової коаліції, де Україна стане розмінною монетою;
 • у разі блокади Заходу Росія зможе вирішити питання, пов’язані з Північним потоком-2 і Турецьким потоком.

Сучасна ситуація показує, що події можуть повернутися по-різному. У підсумку не виключено навіть мирне вирішення питання між впливовими країнами Заходу і Росією.

Відносини Україна – Росія, що коїться сьогодні?

На останніх переговорах у Мінську гостро стояло питання підписання формули Штайнмайера. Зі слів відповідальних осіб домовленості досягнуто не було. Зустріч довела відсутність результативності. Зі слів лідерів розуміння було досягнуто в усній формі. Коли ж мова пішла про підписання документів, справа далі розмов не просунулася. Представники РФ заявили, що Україна змінила колишню позицію, тому продовження переговорів втратило всякий сенс.

ЦІКАВО. Формула Штайнмаєра передбачає надання особливого статусу ОРДЛО і проведення в республіках місцевих виборів.

Відсутність взаєморозуміння ще раз підтверджує думку експертів, що розвал України неминучий в 2020 році.

закончится ли война на Украине

Висновок

Чи розпадеться Україна України чи ні залежить від політики нового уряду. Поки що експерти розглядають 3 ситуації вирішення питання. При цьому перша не вважається кращою. Як би парадоксально не звучало, громадськість налаштована на возз’єднання України мирним шляхом.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.