UKRjizn.com
Image default
ГороскопПророцтва

Чи розпадеться Україна в 2021 році?

Україна переживає серйозні випробування, які призводять до явної кризи. Багато людей намагаються зрозуміти, чи відбудеться розпад України в 2021 році і якими можуть бути наступні події. Аналіз сценаріїв розвитку ситуації виявляється значущим для багатьох громадян України, щоб вдалося зрозуміти, якими можуть бути наступні події і до чого вони приведуть надалі.

Чи відбудеться розпад України в 2021 році

Особливості фінансово-економічної та соціальної сфери у 2021 році

Україні потрібно повернути більше 25 мільярдів доларів, що становить близько 70% дохідної частини державного бюджету. Під кінець минулого, 2020, року вдалося взяти кредитів на суму приблизно 3,6 мільярдів доларів, причому показник річних відсотків становить 10-12. Також Україна отримала кредит від ЄС на 600 мільйонів євро. Тепер багато економістів вважають, що країна стала банкрутом, а влада відтягує неминучий дефолт. Якщо потрібно дізнатися, коли розвалиться Україна, передбачення на 2021 рік від економістів виявляться значущими.

Значне зниження ВВП призведе до сплеску інфляції. При цьому Національний банк України істотно збільшує готівкову грошову масу в обігу. Це також підвищує ризики фінансово-економічної катастрофи в 2021 році. Більш того, Україні потрібна серйозна фінансова підтримка з боку інших країн, але при цьому вона повинна в найближчі пару років виплатити 17 мільярдів доларів.

З такими завданнями Україні насправді буде важко впорається. Влада, звичайно, намагається знайти вихід з ситуації, що склалася. Наприклад, Вони думають, що можна поповнити державну казну завдяки приватизації майна. За багато років були знищені організації, різні галузі народного господарства, що тільки ускладнює становище України. Багато громадян цікавляться, чи розпадеться Україна, але уряд намагається гарантувати повноцінний захист для багатьох українців, хоча плани часто виявляються неспроможними.

З чим можуть зіткнутися українці в 2021 році

Активне, стрімке зростання тарифів на комунальні послуги також вкрай небажане. Неплатежі українців обумовлюють астрономічні заборгованості. Розмір боргу в 2021 році може скласти 75-85 мільярдів гривень, що тільки ускладнить наявну ситуацію.

Влада навіть не зможе стягувати борги громадян. Це погіршить економічну ситуацію в країні, що і підвищить ризики того, що Україна розвалиться в 2021 році. Це ускладнює становище країни, причому іноземні громадяни, навпаки, можуть купувати майно і земельні ділянки на максимально вигідних для себе умов. Україна ж втрачає свою культуру, цінні землі, що погіршує стан різних сфер і не дозволяє розвивати аграрний напрямок. У 2021 році українцям доведеться змиритися з істотним погіршенням рівня життя, втратою цінних перспектив.

Громадяни розуміють, що їхня рідна держава є однією з найбідніших і вимираючих у всій Європі. Більше того, відбуватимуться постійні коливання національної валюти щодо євро, долара, що ще більшою мірою ускладнить розвиток країни і призведе до тривалої стагнації.

Розпад України в 2021 році

Беручи до уваги такі явні проблеми в Україні, можна зрозуміти, що локдаун, тривалий карантин через пандемію коронавірусу ще більше погіршують ситуацію, що склалася. Якщо Україна розпадеться, то надалі відновити країну буде практично неможливим. Жителям доведеться переглядати особисті плани і пріоритети, щоб надалі зрозуміти, як краще діяти і намагатися справлятися з серйозними проблемами.

Помилки влади погіршують становище України

Зеленський вже підходить до екватора президентського терміну. За багато місяців українці встигли розчаруватися в президенті.

Спочатку з ним були пов’язані наступні цінності і надії:

  • Мир на Донбасі. Він не був досягнутий і воєнний стан як і раніше зберігається, що негативно впливає на стан держави. Більше того, народ не відчуває об’єднання, що посилює проблеми.
  • Боротьба з корупцією. Як і раніше зберігаються серйозні проблеми, адже корупція нікуди не поділася.
  • Обіцянки приструнити націоналізм. Люди не змогли знайти спільну мову один з одним, що погано впливає на націоналістичні відносини і комунікації.
  • Кінець епохи бідності”. Громадяни залишаються бідними і їх фінансове становище досі не поліпшується.

Деякі експерти припускають, що парламентські і президентські вибори можуть пройти достроково. До цього призведе стрімке погіршення настрою суспільства. При цьому громадяни навіть не знатимуть, кому можна довіритися надалі, який політик зможе докласти зусиль для поліпшення ситуації в Україні.

Як може вплинути ситуація на Донбасі на Україну

Вже багато років ситуація з Донбасом виявляється серйозною, причому вона пов’язана з політикою Росії і США. Війна все-таки повинна бути завершена, але для цього потрібен особливий стратегічний підхід.

Президент Зеленський розраховує на повноцінну підтримку американської влади, але політична частина Мінських угод продовжує саботуватися Україною. Це заважає поліпшити ситуацію на Донбасі, що негативно впливає на інші регіони, частини країни. Київ може домагатися зустрічі в Нормандському форматі, на якій можуть брати участь навіть представники США.

Однак Ангела Меркель, швидше за все, піде з великої політики, тому значимість Нормандського формату тільки знизиться. Ефективність подібного заходу вже не буде настільки високою, як було в перший раз. Таким чином, результати, які будуть досягнуті, збережуться занадто мало часу. Україна як і раніше буде особливим полем, на якому грають США, ЄС, Росія і Британія.

Карта розпада України

Швидше за все, Туреччина також постарається втрутитися в ситуацію, що склалася. Беручи до уваги всі ці нюанси, розраховувати на досягнення бажаних результатів щодо стабілізації ситуації та її подальшого поліпшення практично неможливо.

Яким може бути поділ України

Все частіше можна зрозуміти, що поділ України виявляється практично неминучою подією. Якщо взяти до уваги той факт, що розвал України неминучий в 2021 році, потрібно зрозуміти, якими будуть наступні події. Швидше за все, країна може втратити відразу 6 регіонів. До них відносяться Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон і Миколаїв.

Якщо відбудеться втрата цих регіонів, то зберегти решту України і нормалізувати обстановку буде вкрай скрутним. До того ж громадяни зрозуміють, з чим вони стикаються, наскільки серйозними будуть подальші події і обставини, розчаруються. Подальше погіршення ситуації в Україні призведе до того, що країни, як такої, просто не буде.

Звичайно, Зеленський намагається поліпшити ситуацію в країні, орієнтується на перевірені та ефективні установки заходу. Однак у нього немає великого досвіду в політиці, що ускладнює подальший розвиток ситуації. Зеленський прийшов до влади після того, як українці пережили серйозні випробування, а в країні почав відбуватися справжній крах. Якщо не запобігти подальшому розвитку деградації, у держави вже не буде шансу піднятися.

Що може захистити країну від провалу і поділу

Якщо орієнтуватися на актуальний прогноз розпаду України 2021, потрібно чітко розуміти, що могло б посприяти посиленню позитивних впливів і зниженню ризиків поділу держави, втрати значущих регіонів:

  1. Зміцнення економічної та фінансової ситуації. Україна повинна подбати про наявність власних організацій, збереження цінних земельних територій. Якщо продавати підприємства і землі іноземцям, то поліпшити економічні показники не буде можливим.
  2. Перегляд бюджету та його використання. Україна зіткнулася з істотними боргами і їх потрібно виплачувати, але нинішній підхід до формування бюджету і серйозні економічні проблеми не дозволили б досягти найкращих результатів.
  3. Планування карантинних заходів. Звичайно, без них не обійтися, але підприємці повинні отримувати повноцінну підтримку з боку влади.
  4. Зменшення націоналізму і набуття миру на Донбасі.

Вирішення націоналістських питань має будуватися на усуненні конфліктів між жителями країни. При правильних діях можна виключити небажаний розпад України і поліпшити ситуацію в країні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.