UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення коли закінчиться війна в Україні 2023 року від екстрасенсів

Що може бути страшнішим за війну? Вбивства, крики поранених, зруйновані будівлі та долі людей. Мільйони покинули свій будинок назавжди. Величезна кількість тих, хто в цій війні втратив своїх рідних та близьких. Розлучені сім’ї; діти, які житимуть без батьків та батьки, чиїх дітей насильно відвезли до Росії. Чи закінчиться війна в Україні 2023 року? Це мрія кожного українця та кожного, хто підтримує Україну. Україна не розпочинала цю війну, але ЗСУ захищають кожен сантиметр своєї землі.

Що кажуть політологи?

Український політолог

Олег Соскін, політолог та економіст вважає, що військові дії не закінчаться до кінця 2022 року. Він вважає, що протягом п’яти років відбуватиметься війна високої інтенсивності. Вона стане слабшою, ніж зараз, але не припиниться. Західні країни максимально обкладають Росію санкціями, щоби зруйнувати її економіку.

Останні новини про те, коли закінчиться війна в Україні. За його словами, це станеться не раніше, ніж за 10 років. Вона перейде інші території. Захід не може дозволити Україні програти. Якщо вона програє, то РФ почне громити Францію, Велику Британію, Німеччину.

Російський політолог

Жириновський дуже чітко розповідав про те, що потрібно очікувати на українців. Ще у грудні 2021 року він назвав точну дату початку бойових дій. Саме він сказав, що ось побачите, 22 лютого Україна прокинеться від вибухів. І це справдилося. Також Жириновський говорив, що Росія помститься Україні за приниження; за пам’ятники, що їх демонтували. У березні 2022 р. він стверджував, що не буде жодної України та жодного Зеленського. Він вважає, що Росія зможе вийти на західні кордони Радянського Союзу. Не буде областей в Україні, лише губернії.

Політик зробив прогноз, коли закінчиться війна на Донбасі. Він казав, що все стихне 19 вересня. Але це не на довго. З березня 2024 знову почнеться війна Росії з Україною, тільки ще більш запекла. Це буде напередодні виборів до РФ.

Жириновський часто у своєму інтерв’ю говорив про поділ територій України між різними країнами, зокрема й Польщею. Нібито у кількох областях західної частини України планують провести референдум. Насправді, ця пропозиція була зроблена до польського посольства письмово від самого Жириновського. Південний схід має дістатися Росії.

Коли закінчиться війна в Україні 2023 року? Прогнози від екстрасенсів

Рубина Цибульська

Рубіна Цибульська, екстрасенс і практикуючий маг каже, що другий етап проходитиме у запеклих боях. Також на осінь очікується загострення інфекційних захворювань Covid-2019. Рубіна розклала карти Таро і зробила передбачення, чим закінчиться війна в Україні 2023 року. Вона всіма можливими способами наближає перемогу. Вона передбачала підписання у травні домовленостей з іноземними партнерами щодо надання великої кількості зброї. Багато біженців повертатиметься в Україну.

На вересень Рубіна бачила загрозу з боку Путіна як ядерний вибух. Люди протестуватимуть проти російського президента. Багато хто виїжджатиме з країни на порятунок свого життя. Україна завдаватиме інтенсивних руйнувань на території Росії, але й вони у відповідь знищуватимуть українську інфраструктуру. Завдяки хитрощі та спільному впливу проти Росії, ворог буде розбитий та демотивований.

Для мирних жителів ситуація буде небезпечною та важкою. Жертв буде багато серед людей. Потрібно ховатися чи евакуюватися.

Людмила Хомутовська

Людмила Хомутовська екстрасенс та таролог, стверджує, що Росію може зупинити внутрішні конфлікти та протести. Ракет у Росії достатньо на 3 роки. Грошей вона отримала більше від продажу енергоносіїв, аніж витратила на війну в Україні. Саме через протести може статися переворот. Війна закінчиться раніше, ніж багато хто припускає. Не слід чекати затяжної війни на роки. Екстрасенси про те, коли закінчиться війна в Україні, у своїх прогнозах не називають термінів довшим, ніж літо 2023 року.

Депутати у Санкт-Петербурзі пропонують Державній Думі РФ висунути звинувачення проти Путіна. Війна в Україні призвела до проблем із економікою. За словами ясновидця, це далеко не перший випадок, коли пропонують усунути Путіна з посади. Це не буде волевиявленням народу, точніше, все почнеться не з простих людей.

За версією Хомутовської, усіма політичними та військовими діями командує Патрушев та його спільники. У Росії її проводять приховані переговори. Патрушев планує зайняти місце Путіна, але існує ще 2 кандидати. І якщо «сірий кардинал» отримає владу, то миттєво закінчить війну. Принаймні протягом місяця.

Війна в Україні триває. Останні новини не можуть не тішити. Звільнено повністю Харків. Звісно, ​​ворог ще проводитиме ракетні обстріли. Після обстрілу електростанцій у небезпеці залишаються об’єкти інфраструктури, важливі для нормальної життєдіяльності українців. Можливо це будуть садки, школи, заводи, магазини, торгові центри. За словами ворожки, це будуть важливі об’єкти інфраструктури, де люди можуть ховатись.

Є загроза також і Західній Україні. Це пов’язано з тим, що в останньому інтерв’ю Путін сказав, що треба діяти. У зоні ризику знаходяться Івано-Франківськ та Львів.

Путіна усунуть від влади. За словами Людмили, якщо раніше вона бачила переворот навесні 2023 року, то зараз є підозра, що це станеться восени 2022 року.

Запорізька, Херсонська, Харківська та Луганська області будуть максимально швидко звільнені. Але в Донецьку російські воску відступатимуть з великими труднощами. При цьому вони там влаштують теракти.

Коли закінчиться війна 2023 року?

Економічний та політичний експерт Тарас Загородний у своєму бліц-інтерв’ю розповів, що слід очікувати на українців. Росію не цікавить проміжний результат. Вона мріє про повне знищення української держави, нації та мови. Головний план полягає в наступному: захопити всю країну, убити близько 2 млн. жителів, яких вони вважають нацистами і половину депортувати до Росії. Звільнені території заселити своїми людьми.

Що змінилося під час проведення бойових дій? Завдяки мужності українським воїнам ті країни, які хотіли йти на компроміс із Путіним, не можуть це зробити. Вони змушені допомагати Україні. Йдеться про країни Європи, які були корумповані Росією.

Підтримка для України дедалі більше з кожним днем. Потужним показником став удар по Криму. Це стало свідченням того, що Європа не боїться постійного шантажу. Росія намагалася приховати факт вибухів, в такий спосіб довівши, що Третьої світової війни не буде.

Чи може Росія ще тривалий час брати участь у війні? Ні, вона планує взяти реванш для того, щоби перегрупуватися. Перед Новим роком на них дуже вплинуть санкції. Росію витісняють із усіх ринків збуту. Вона вибуває з ринку озброєнь, де була активно присутня. Заборонила постачати з Росії газ, нафту. Такі зміни позначаються на еліті. Вони не вмиратимуть з голоду, там є внутрішній ринок, який здатний перебудовуватись. Але це дуже вплине і приведення до зниження рівня життя. Якщо далі так і продовжуватиметься, то Росія розпадеться.

За словами Загороднього, між Україною та Західними країнами є домовленість: жодних переговорів до виходу на лінію 24 лютого. Поворотним моментом став удар по Криму. Це стало деморалізацією російського війська. Натовп людей, який утік із Криму та розповідав, що півострів бомбардують, і українці за це не несуть покарання.

Озброєння України лише наростатиме. Канцлер Німеччини сказав, що не проти, якщо зброя братиме участь у деокупації Криму.

Для світу багато сумнівів було допомагати чи ні Україні до оприлюднення фактів про Буч. Закінчення війни залежить від того, що станеться на Херсонщині, як проходитимуть бойові дії. Там знаходиться велике угруповання 25000 і його падіння призведе до виникнення ланцюгової реакції. Після звільнення Херсона Путіна усунуть від влади. Втратити пост президента – це все одно, що втратити життя.

За оптимістичними прогнозами, війна закінчиться взимку 2023 року. За найгіршими прогнозами війна закінчиться влітку 2023 року. З метою Україна планує повернути собі всі території, у тому числі й Крим.

Міністр захисту України

Олексій Резніков, намагається більше не встановлювати терміни, коли закінчаться воєнні дії. Але він розповів таке. Більшість очікували, що буде війна Росія-Україна і Україна швидко здасться. Це з кількома причинами. Україну сприймали як частину Радянського Союзу. Зіставляючи чисельність української та російської армії, озброєння, досвід у проведенні війни неможливо було передбачити довгий опір. Російські солдати їхали з повною впевненістю, що війна триватиме 3 дні та їх зустрічатимуть із радістю.

Військо Росії складалося з людей, які багато «благ цивілізації» ніколи не бачили. Українці захищають свої землі та свої родини. Мотивація абсолютно різна. Сценарій завершення війни не береться прогнозувати. Ніхто не вірить у переговори, особливо якщо вони проходитимуть у тому ж форматі, що Мінська угода.

2022 став найтривожнішим в історії нашого покоління. Ніколи ще не було уваги всього світу прикуто до війни двох сусідніх країн. Ніколи не було такої глобальної світової підтримки однієї країни, а також лютої ненависті до іншої. Також відбувається інформаційна війна, в якій неможливо зрозуміти, що є правдою, а що – вигадкою. Усьому світу загрожують початком проведення ядерної війни, в якій не буде тих, хто переміг і програв.

Журналісти

Олександр Невзоров, журналіст, каже, що війна була неминуча. Мультики, які крутили телебаченням про перемогу над Україною, свою роль відіграли. Щоб не було за часів проведення бойових дій, Росія програє. Не зважаючи на чисельність війська, українці переможуть. Ніхто не враховує лютого опору українського народу та повного невміння воювати Росії.

Коли почалися військові дії, то було відправлено терміновиків, які можуть стріляти тільки зі швабри. Армія Росії неспроможна нормально воювати. Після того, як все почне розвалюватися, у Путіна залишиться лише одна можливість. Звернутися до Байдена, щоби дав армію для особистого захисту.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.