UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Чи вдасться Україні в 2021 році завершити війну?

Вже кілька років українці переживають складні часи через ситуацію на Сході країни. Щоденні обстріли, падіння економіки, сльози жінок, які втратили своїх близьких на війні. Починаючи з чотирнадцятого року, жителів України хвилює питання, коли припиняться військові протистояння на Донбасі. На це питання вже кілька років намагаються передбачити політологи, експерти, але люди також звикли вірити екстрасенсам, які бачать майбутнє на багато років вперед.

військові протистояння на Донбасі

Ще в стародавні часи пророки, маги допомагали людям дізнатися, що буде з ними, з їх родичами, майбутнім цілої держави через кілька років. Сучасні екстрасенси також не відстають від своїх попередників, щороку пророкують події, які повинні відбутися на території України, пророкують долі українців. В їх пророцтвах зустрічається багато деталей щодо війни на Донбасі. Деякі вірять їх прогнозам, деякі сумніваються в їх пророцтвах, тим менше, більшість передбачень таких відомих особистостей з надздібностями, як Ванги, Нострадамуса, Вольфа Мессінга, сучасних екстрасенсів, зокрема учасників шоу «Битва екстрасенсів», вже збулися. Тому для багатьох українців головним питанням залишається, чи закінчиться вона на Україні в 2021 році. Думка експертів, політологів, екстрасенсів, астрологів в цій темі розділилися.

Передбачення, коли закінчиться війна на Донбасі

Останні новини про те, коли закінчиться війна на Донбасі, нещодавно з’явилися у вигляді передбачень від відомих екстрасенсів, деякі передбачення були розшифровані істориками. Майбутнє України пророкували ще задовго до початку існування країни як незалежної держави. Наприклад, слова Ванги, Нострадамуса, Матрони Московської, афонських старців розшифрувати складно, оскільки в цих прогнозах немає конкретних дат, назв держави, про які події йдеться, можна тільки здогадуватися.

Передбачення, коли закінчиться війна на Донбасі, дали такі екстрасенси, як:

 • Ванга;
 • Нострдамус;
 • афонські старці;
 • мольфар Нечай;
 • Регіна Федоренко;
 • Арман Цибульський;
 • Хаял Алекперов.

Відповідаючи на питання, коли закінчиться війна в Україні 2021 від екстрасенсів, в першу чергу історики починають шукати передбачення болгарської ясновидиці Ванги. Саме вона дала найбільшу кількість пророцтв щодо майбутнього України, розвитку військового конфлікту на Донбасі.

Раніше експерти знаходили передбачення, що стосуються двадцятого року. У цих записах говорилося, що в двадцятому році військові конфлікти вщухнуть, люди отримають довгоочікувану надію на повне припинення вогню, укладення миру між Росією, Україною.

Ванга назвала двадцятий рік переломним, важливим для всього народу. Саме в цей період, За словами ясновидиці, має відбутися подія, яка змінить хід історії. Що стосується двадцять першого року, то він буде важким у всіх сферах життєдіяльності.

Війна на Донбасі повністю не вщухне, триватиме ще кілька років, але перемир’я настане, обстріли частково припиняться, жертв буде менше. Також Ванга згадала нового лідера, який буде робити все можливе для настання миру в країні, навіть буде готовий на переговори з ворогуючою стороною.

Як було сказано раніше, в катренах Нострадамуса не вказано географічне положення країни, про який йде мова в його прогнозах, немає конкретних дат. Але історики, зіставивши події, які вже відбулися і відбуваються зараз, можуть з упевненістю сказати, що астролог, провидець, лікар Мішель Нотрдам (справжнє ім’я Нострадамуса) говорив саме про двадцятому, двадцять першому році. Дослідивши деякі катрени, історикам вдалося розшифрувати послання Нострадамуса.

У цих записах говорилося, що Україна може стати однією з європейських країн, вона стане деяким каталізатором у відносинах між іншими європейськими країнами.

Афонські старці-ченці, що живуть в монастирях, розташовані на горі Афон, що на острові Халкідікі (Греція). Мешканці цих монастирів вже кілька сотень років пророкують майбутнє, передають свої знання, мудрість з покоління в покоління. Вони також дали передбачення, чим закінчиться війна на Україні 2021. За їхніми словами, країна розділиться, одна частина може відійти чехам, інша-росіянам, Київ проситиме допомоги у Швеції, але, швидше за все, отримає відмову.

Нечай-найвідоміший мольфар України та за її межами. За своє життя він зробив багато передбачень, серед яких є Пророцтво на двадцять перший рік. На його думку, є великий ризик, що в двадцять першому році Україна розпадеться, перестане існувати як ціла, незалежна держава. Країну розділять між собою Росія, Польща, Румунія, Угорщина. Це було останнє передбачення мольфара перед тим, як в 2011 році він був убитий.

військові протистояння

Регіна Федоренко-ясновидиця, астролог, медіум, маг, яка стала відомою завдяки проекту «Битва екстрасенсів». Екстрасенс передбачала, що всі проблеми, пов’язані з військовим конфліктом, в тому числі падіння економіки, вирішаться в двадцять першому році. Тоді настане часткове перемир’я, зменшиться кількість жертв, частково припиняться обстріли. Вже, починаючи з двадцятого року, країна почне виходити з кризи. Росію, за її словами, навпаки, чекають великі проблеми, пов’язані з економікою, політичною ситуацією.

Переможець однієї з “Битв екстрасенсів” Арман Цибульський також пророкував позитивні зміни в країні, які почнуться вже в двадцятому році. У двадцять першому році український народ чекає покращене життя. За словами екстрасенса, переможе українці можуть тільки, згуртувавшись разом. Також потрібно образи, весь негатив залишити в минулому році, в Новому році почати все заново, з чистого аркуша. Тоді вирішити проблеми, в тому числі військове протистояння, буде набагато легше.

Коли почали говорити екстрасенси про те, коли закінчиться війна в Україні, свої прогнози дав Азербайджанський екстрасенс, переможець сьомого сезону “Битви екстрасенсів” Хаял Алекперов. Точного часу закінчення війни екстрасенс не дає, лише каже, що двадцять перший рік стане переломним для всієї країни. Будуть покарані всі винуватці в Майдані, інших політичних злочинах. Ці викриття, за словами Хаяла, допоможуть Україні вийти на новий рівень, підвищити свою репутацію в очах європейських лідерів. Війна в двадцять першому році не закінчиться, військові протистояння триватимуть до двадцять четвертого, двадцять п’ятого року.

Що кажуть астрологи?

На питання, коли закінчиться війна 2021, також відповіли відомі астрологи, серед яких:

 • Павло Глоба;
 • Влад Росс;
 • Наталія Нестеренко;
 • Віра Ліон;
 • Дмитро Уранус.

Павло Глоба в своїх прогнозах більшою мірою говорив про майбутнє Росії. За його словами, Російську Федерацію в двадцять першому році чекають великі зміни в політичній, економічній сферах, які змінять ситуація в Україні, інших сусідніх країнах. Реформи в різних сферах життєдіяльності Росії можуть стати причиною припинення збройного конфлікту на Донбасі. Раніше Павло Глоба у своїх висловлюваннях припускав можливий поділ України.

На питання, чи буде війна Росія-Україна в двадцять першому році, відомий астролог Влад Росс відповідає негативно. За його словами, збройний конфлікт на Донбасі в двадцять першому році вже завершиться. Зміни на краще почнуться ще в двадцятому році, саме тоді, коли возз’єднаються Юпітер і Сатурн під знаком Водолія.

Наталія Нестеренко конкретно про дату закінчення війни не говорить, лише згадує, що до влади прийдуть нові, амбітні люди, які будуть робити все можливе для блага країни і мирного вирішення конфлікту. Саме тоді нова команда придумає план успішного розвитку країни на найближчі кілька років. Перші результати нової команди будуть видні вже в двадцять першому році.

військовий збір нове

Віра Ліон також дає позитивні прогнози щодо розвитку України. За її словами, перші зміни на краще почнуться вже в двадцятому році.

Ситуація почне змінюватися, коли обнулятися багато політичних процесів, які відбуваються на сьогоднішній день. Президент Зеленський, на думку Ліон, робитиме все можливе для налагодження конфлікту з Росією, перші зрушення в ситуації на Донбасі будуть видні вже в двадцятому році.

Дмитро Уранус також стверджує, що зірки будуть позитивно впливати на Україну, нового президента в період двадцятого, двадцять першого року. До початку двадцять першого року частково припиняться обстріли, остаточно війна завершиться ще нескоро, але позитивні зміни будуть видні неозброєним поглядом.

Думка аналітиків і політологів щодо війни на Донбасі в 2021 році

Аналітики, політологи, інші експерти в галузі політології, економіки також щорічно дають прогнози щодо розвитку війни на Донбасі. Війна на Україні, останні новини про яку надійшли від експертів наприкінці дев’ятнадцятого року, повністю не закінчиться. Вже починаючи з двадцятого року, буде прийнято кілька законів, які поліпшать життя населення. Серед таких змін буде об’єднання міст, регіонів, сіл в єдину громаду.

Політологи стверджують, що результат війни буде залежати тільки від дій президента. Якщо він покаже, «хто в домі господар”, проявить силу, сміливість у прийнятті деяких рішень, конфлікт вирішиться на користь українців. Але існує інший сценарій, стверджують аналітики. Багато рішень, прийняті закони можуть призвести до масових мітингів, демонстрацій, які пізніше переростуть у новий Майдан.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.