UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Чи закінчиться війна на Україні в 2020 році?

З початку військового конфлікту на Донбасі, який почався в чотирнадцятому році, загинуло багато людей, багато жителів Донецької, Луганської областей втратили свої будинки. Кілька мільйонів переселенців перебралися на мирні території. Тим не менш, всі вони, як всі інші українці, цікавляться, чи закінчиться війна на Україні в 2020 році? Відповідь на це питання вже кілька років намагаються знайти екстрасенси, астрологи, політичні експерти. Деякі пророки, які вже стали історією, передбачили розвиток подій на багато років вперед.

чи закінчиться війна на Україні

Прогнози екстрасенсів

Люди, які вміють передбачати майбутнє, побачили розвиток нинішніх подій ще до набуття країною незалежності. Пророцтва, чим закінчиться війна на Україні 2020, дали:

 • Нострадамус;
 • афонські старці;
 • Матрона Московська;
 • Ванга;
 • Вольф Мессінг;
 • Едгар Кейсі;
 • мольфар Нечай;
 • Віра Ліон;
 • Каеде Убер;
 • Олена Курилова;
 • Регіна Федоренко;
 • Хаял Алекперов.

Всі екстрасенси мали свої методи прогнозування, які вони використовували для того, щоб побачити, що чекає конкретної людини або країну в майбутньому.

Нострдамус

Нострдамус, який, крім прогнозування майбутнього, був алхіміком, аптекарем, лікарем, бачив картинки з майбутнього. Свої бачення пророк записував у спеціальні книги, катрени, які потім сам видавав. Мішель де Нострадам (справжнє ім’я екстрасенса) не називав конкретних дат, не писав назву держави, про яку писав. Історики почали розшифровувати пророцтва вже після його смерті. У цих записах фахівці знайшли якісь пророцтва про події в Україні в 2020 році. Нострадамус передбачив можливу ядерну війну, яка почнеться, коли президент Росії буде на межі життя і смерті. За словами Нострадамуса, в 2020 році дасть про себе знати рак хребта. Цією хворобою Путін страждає вже кілька років. На останній стадії хвороби глава Російської Федерації побажає піти голосно, оголосивши війну Україні. Чи збудуться ці передбачення, чи ні, покаже час.

збройний конфлікт

Афонські старці

Афонські старці-ченці, які жили, проповідували в монастирі на Святій Горі Афон. Ченці мали безліч учнів, яких вони прилучали до служіння Богу. Крім цього, вони бачили події з майбутнього. Україні старці віщували збройний конфлікт. Закінчаться протистояння в двадцятому році, після того, як український народ отримає хорошу звістку, саме ця новина змінить життя народу на краще. Після цього в двадцять першому році почнеться зростання економіки, покращиться рівень життя. До змін на краще призведе новий президент разом з новою командою.

Матрона Московська

Матрона Московська – жінка, яка була прикладом для всіх. Вона народилася сліпою. Мати хотіла від неї відмовитися, але, побачивши віщий сон, залишила дівчинку в сім’ї. Матрона все життя допомагала людям, зцілювала їх від різних хвороб за допомогою цілющих трав, молитов. Вона була віруючою, відвідувала безліч монастирів. Крім цього, Матрона була ясновидицею, вона передбачала майбутнє, як окремій людині, так і цілим державам. Двадцятий рік, на думку провидиці, принесе багато труднощів для українського народу. Економіка буде перебувати в кризовій ситуації. Війна на Донбасі триватиме ще кілька років, у 2020 році цей конфлікт не закінчиться.

Ванга, Вольф Мессінг, Едгар Кейсі, мольфар Нечай

Ванга, одна з найвідоміших провидиць, напророкувала розпад країни, що омивається Чорним морем. Трапиться це в двадцятому році. Історики, розшифрувавши слова Вангелії, припускають, що війна на Донбасі закінчиться в двадцятому році поразкою України. Також Ванга бачила ще одну війну, яка матиме страшні наслідки. Що з цього збудеться, що ні, покаже час.

Вольф Мессінг-людина, яка жила в Радянському Союзі, вміє читати чужі думки, що володіє гіпнозом. Він їздив по багатьох країнах, дивував людей своїми незвичайними здібностями. Передбачення на рахунок України носили скоріше попереджувальний характер. Він говорив, що люди самі вирішують своє майбутнє, майбутнє своєї країни. Головне-сила думки, яку потрібно направляти на вирішення конфлікту. Якщо народ буде думати про хороше, все владнається. Мессінг говорив про війну між Росією, Україною. За його словами, в 2020 році цей конфлікт не закінчиться, тривати він буде ще кілька років.

Едгар Кейсі, так званий “сплячий” пророк, пророкував наступ перемир’я на Донбасі, припинення масових обстрілів. Остаточно світ настане після двадцять першого року. Саме в цьому періоді почне поліпшуватися економічна, політична ситуація, життя українців зміниться на краще.

Нечай – останній мольфар з Карпат, який був убитий в одинадцятому році, передбачав військовий конфлікт за кілька років до своєї смерті. За його словами, ця війна-остання трагічна подія перед початком гарних часів. Війна не закінчиться в двадцятому році, світ настане після двадцять першого року.

Новітні передбачення від екстрасенсів

Екстрасенси про те, коли закінчиться війна в Україні, говорили багато. Серед них – казахська ясновидиця Віра Ліон, уродженка Єкатеринбурга, яку ще називають другою Вангою. За е словами, ситуація в двадцятому році майже не зміниться, конфлікт не вщухне, світ настане ще нескоро. Також екстрасенс передбачає розвал України, створення Новоросії.

Каедэ Убер – попередниця Ванги, Вона – мешканка Франції, яка також з самого дитинства є незрячою. Дівчинка передбачала хвилю протестів, мітингів у двадцятому році, загострення на фронті.

Олена Курилова – екстрасенс, яка стала відомою після участі, перемоги в шоу «Битва екстрасенсів». Звання «переможець» вона отримувала два рази. Після участі в проекті Курилова стала суддею в ще одному шоу про екстрасенсів. Також ясновидиця робить прогнози всім бажаючим, прогнозує майбутнє країни. Про війну на Донбасі Олена говорила наступне: світу в двадцятому році не варто очікувати, єдиний позитивний, що вселяє надію прогноз – передбачення про настання перемир’я, часткове припинення вогню, зменшення жертв.

Учасниця однойменного шоу, міжнародна битва, Регіна Федоренко вважає, що у двадцятому році на всіх фронтах почнуться зміни на краще. За її словами, сім років важких, нелегких часів для країни, закінчилися. Після листкового періоду настане розквіт, поліпшення у всіх сферах життя. Вона говорить про припинення вогню, поліпшення економічної ситуації.

Дізнатися, коли закінчиться війна в Україні 2020 від екстрасенсів, розповів азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов. Він – сьомий переможець «Битви екстрасенсів». Його пророцтва стосуються загострення в політичній сфері, нових чварах серед політиків, погіршення економічної ситуації. Хаял вважає, що війна в двадцятому році не закінчиться. Світ настане через п’ять років.

Що говорять астрологи?

Пророкування, коли закінчиться війна на Донбасі, дали астрологи, найвідоміші з яких – це:
• Влад Росс;
• Павло і Тамара Глоба;
• астропсихолог Наталія Нестеренко;
• Олена Осипенко.

Влад Росс, один з найвідоміших знавців зірок, прогнозує закінчення війни в двадцять першому році. У двадцятому році серозних змін не буде, обстріли триватимуть, але не так часто. Новим главою держави стане особистість яскрава, харизматична, яка самостійно, не під чиїм тиском, зможе навести порядок в країні. Такий прогноз дав астролог Влад Росс.

Ще один астролог, який за сумісництвом є талановитим провідним, письменником, істориком, передбачає, що війна в двадцятому році може закінчитися поразкою України, країна може втратити частину території, де зараз йдуть бої. Повністю обстріли припиняться у двадцять першому році. Дружина Павла Глоби, Тамара Глоба, навпаки, на питання, коли закінчиться війна 2020, відповідає: конфлікт закінчиться наприкінці хх, початку двадцять першого року. За її словами, Україна зуміє зберегти свої території, залишиться цілісною державою.

Астропсихолог Наталія Нестеренко пророкує появу нових людей в політиці на початку двадцятого року. З цього часу економіка, політична ситуація поступово почне налагоджуватися. Війна повністю не закінчиться в 2020 році, світ настане в кінці 2021 року.

Олена Осипенко також пророкує пришестя до влади нових людей, які вміють підняти економіку, налагодити світ між двома країнами, закінчити конфлікт. Про конкретні дати закінчення війни астролог не говорить, але запевняє: світ настане після двадцять першого року, в двадцятому році цього очікувати не варто.

Останні новини про те, коли закінчиться війна на Україні, також говорять про продовження конфлікту ще на кілька років. Такою інформацією поділилися політологи, дипломати України, сусідніх країн. Висновок був зроблений з подій, що відбуваються на фронті, останніх дій президента Росії Володимира Путіна.

Війна на Донбасі: думка політологів

На даний момент всіх українців цікавить єдине питання: чи буде війна Росія-Україна? Деякі політологи, екстрасенси вважають, що конфлікт на Донбасі може перерости в повноцінну війну.

Початком війни можуть стати президентські, парламентські вибори. Політологи припускають: українська влада з метою залишитися при посадах, можуть спровокувати новий конфлікт, щоб потягнуть час. Другий варіант-Росія скористається передвиборною гонкою, збере війська, нападе в той момент, коли цього найменше очікували.

Другою передумовою до початку повноцінної війни може стати релігійний конфлікт через ліквідацію в Україні Московського патріархату.

компас

Як повідомляють деякі російські джерела, у нинішнього президента Російської Федерації стрімко падає рейтинг. Це може стати останньою точкою відчаю Путіна, через що він може почати масштабний наступ. Так вважають деякі експерти в галузі політології.

Чи закінчиться війна на Україні, останні новини твердять,що ні, конфлікт триватиме. Мир настане після двадцять першого року.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.