UKRjizn.com
Image default
Новинки

Чисельність і озброєння армії України на 2020 рік

Цілісність України і Безпека кордонів безпосередньо залежить від армії. Щорічно, безліч юнаків призивається на військову службу, яка по сьогоднішній день є обов’язковою після досягнення призовного віку.

Українські військові на танку

сЯк це відбуватиметься, за рахунок призовників або контрактників, залежить від рішення уряду.

Чисельність Збройних сил у 2019 році, що минає

Українська армія представлена автомобільними, артилерійськими і танковими військами. Особливе місце в підтримці порядку в державі займають льотчики і моряки. Тримаючи оборону в повітрі і на морі, Україна знаходиться в безпеці і може не переживати за свою цілісність.

Ситуація, що склалася в 2014 році, сталася завдяки недбалості уряду, який пріоритетними ставило питання особистої наживи, а не підвищення рівня обороноздатності.

Військова реформа, що проводиться в країні показала, що в 2019 році ситуація змінилася. Чисельність армії стабілізувалася. При цьому особлива увага країни прикута до модернізації техніки.

Сучасні війська представлені великою кількістю танків, літаків, модернізованого зброї і ракетних установок. Допомога на закупівлю техніки надавалася як країнами ЄС, так і українцями, за допомогою щомісячного відрахування військових зборів.

Стан української армії на 2020 рік – плани

Ні для кого не секрет, що стан української армії не найкращий, і російські війська за ступенем обороноздатності, перевершують її у багато разів.

Незважаючи на це, планується, що стан української армії на 2020 рік стане краще. Причиною тому стане прийняття наступних кроків:

  • збільшення чисельності військових до показника 250000 чоловік;
  • укладення домовленостей з Америкою з питання поставки в державу летальної зброї;
  • удосконалення та внесення змін у структуру керівництва військами;
  • резервування в Державному бюджеті коштів на утримання армії.

Щоб збільшити чисельність армія України в 2020 році Урядом прийнято рішення збільшення зарплати військовослужбовцям, особливо тим, які проходять службу на кордонах з непідконтрольною Києву території.

Не забуло керівництво і про пенсіонерів, які знаходяться на заслуженому відпочинку або як і раніше захищають кордони країни.

Всім без винятку гарантовані грошові виплати та премії, а також великий перелік соціальних пільг. Щодо контрактників варто сказати, що вони також будуть зацікавлені в пролонгації договору на проходження контрактної служби, оскільки вони будуть здивовані зростанню заробітної плати.

Результати військової реформи

Проведена в країні реформа вже дала свої результати. У порівнянні з 2014 роком чисельність армії і кількість відрахувань з бюджету збільшилися, техніка була модернізована.

Оборонна здатність української армії

Повне завершення реформи відбудеться ближче до 2025 року. До цього періоду українська АРМ ія повинна стати не гірше російської та європейської.

Головними проблемами, що стоять на шляху реформаторів, є:

  1. Швидкий знос техніки, що відбувається в результаті неправильної експлуатації або військових дій в зоні збройного конфлікту.
  2. Недостатня кількість кадрів, фахівців, здатних приймати правильні рішення в екстремальних ситуаціях.
  3. Відсутність зацікавленості призовників до навчання військової справи.

Ще недавно ходили чутки, що колишній президент Порошенко збирався переводити армію на контрактну основу, оскільки плановане стан армії на 2020 рік повинна була знизитися до мінімального показника. Низькі грошові виплати, залякування юнаків зіграло свою роль.

Проведені в Лондоні міжнародні дослідження показали, що на сьогоднішній день українські військовослужбовці не в змозі самостійно забезпечити цілісність країни.

Відсутність військових кадрів дозволяє захистити половину України. Поряд з цим уряд націлений вжити кардинальних заходів в плані зміни чисельності та нормалізації обороноздатності держави. Країна ніколи не відмовиться від Донбасу і Криму, які були окуповані російськими військами.

Зробити це можна, створивши численну міцну армію. Якою вона буде в наступаючому році можна побачити набравши в пошуковику інтернет-ресурсів “відео озброєння і чисельності армії України 2020”. віслюку перегляду відео стане ясно, що в країні не все погано, як думають деякі громадяни.

На завершення

Відомі експерти та аналітики стверджують, що цілеспрямоване дотримання вимог військової реформи дозволить збільшити чисельність військових в українській армії, повернути Донбас і територію Криму.

Перші кроки були зроблені в 2018-2019 роках. В наступному періоді також заплановані серйозні заходи. Головними з них є модернізація техніки, навчання солдатів військовій службі, збільшення лав військовослужбовців за рахунок контрактників і призовників.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.