UKRjizn.com
Image default
КалендарСвята

Чого чекати від року Щура 2020?

Як відомо, існує дванадцятирічний цикл китайського календаря, в якому кожному з цих років відповідає певна тварина і стихія. За легендою, великий Будда скликав тварин до себе, але прибули тільки дванадцять з них, тому він дарував їм право по черзі правити приходять роками.

2020 рік оберігатиме-Щур, але не простий, а білий і металевий.

Чого чекати від року Щура 2020?

Перш за все, прийдешній 2020 рік – буде високосним, а це означає, що рік буде наповнений великою кількістю труднощів, непередбачуваними змінами і, можливо навіть, – небезпечними. Цього року варто ретельно стежити за своїм здоров’ям і не приймати поспішних рішень.

Чого чекати від року Щура

Що стосується впливу Щура-покровителя року, то спочатку доведеться її задобрити і показати працьовитість і чесність, адже саме ця тварина, як ніхто інше розуміє, де плетуться інтриги і хитрощі. Білий щур-благоволить тим, хто захоче створити сім’ю, почати нову справу, вкласти грошові кошти. Але не варто шукати коротких шляхів, адже Щур підтримає тільки тих, хто йде по життю, прислухаючись до здорового глузду.

З точки зору астрології, рік 2020 обіцяє бути насиченим, але при цьому складним, і можливо надто напруженим. Перед тим, як братися за будь-яку справу протягом усього року, необхідно продумати все до дрібниць. Також не варто збирати поганий настрій і негативне наповнення, знайти те, що допоможе цим емоціям — знайти вихід. Відмінним варіантом може стати спорт, читання або робота волонтером.

Про народжених в 2020 році

Народження під тим чи іншим знаком зодіаку, або в рік будь-якої тварини, безсумнівно, додають до характеру унікальні риси. Всі малюки, що народяться в новому 2020 році, швидше за все, будуть володіти яскраво-вираженими, для з’явилися на світ в рік щура, рисами. Наприклад, лідерські якості і гострота розуму, швидкість прийняття рішень, імпульсивність, красномовність, вірність і чуйність.

Люди, що народилися в рік щура, люблять компанії і веселощі, вони часто хороші і вірні друзі, які завжди прийдуть на допомогу. Також, їм властива цілеспрямованість, ніколи не здаються і не відступають від бажаної мети.

Тим, хто народиться в 2020 році, як нікому буде необхідна максимальна підтримка і любов батьків, спокій між мамою і татом і відсутність негативу в оточенні.

рік Щура

Як правильно зустріти рік Щура ?

Найперший і найважливіший пункт-очистити будинок від зайвого мотлоху, викинути все за принципом “не користувався рік – на смітник”. Генеральне прибирання з ефірними маслами допоможе позитивної енергії прийти і затриматися в оселі. Металева Біла Щур любить затишок і веселі компанії, тому Новий рік 2020 варто зустрічати там, де багато людей і веселощів.

Будинок потрібно задекорувати під колір білої металевої Щура, включити якомога більше ілюмінації і обов’язково придбати статуетку у вигляді Щура (білого або сріблястого кольору), під яку покласти складену купюру або монетку.

Одяг для зустрічі Нового 2020 року повинна бути світлою, прямого крою, без хутра і надлишок прикрас. Столи повинні ломитися від частувань, адже Щур любить поїсти, тому обмежень в стравах бути-не повинно. Тепер можна сміливо зустрічати Новий рік і очікувати від нього тільки позитивних подій і емоцій, головне не забувати, що на першому місці повинні бути чесність, праця і сім’я.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.