UKRjizn.com
Image default
Відпочинок

Ціни в санаторіях Криму на 2022 рік

Крим цілком заслужено вважається одним з наймальовничіших куточків планети, адже подібним різноманітністю форм рельєфу, незвичайною флорою і фауною більше не може похвалитися практично ніхто. Однак відпочинок на Кримському півострові робить унікальним не тільки чудова природа, адже крім красивих пейзажів це місце приваблює туристів своїми цілющими водами, грязями і повітрям. Якими будуть ціни в санаторіях Криму на 2022 рік з лікуванням і на які оздоровчі курорти необхідно звернути більш пильну увагу?

Ціни в Криму на 2020 рік

“Цілющий” Крим

Оздоровчі курорти півострова користуються популярністю серед туристів завдяки відносно низькій вартості проживання і лікованих процедур, але і це ще не все, адже бонусом можна вважати те, що його можна поєднувати з прогулянками по древнім кримським містам і цікавими екскурсіями, адже більшість лікарень розташовані поблизу великих курортних центрів. Крим здатний приймати всіх тих, хто хоче оздоровитися в будь-який час року, але краще все-таки вибирати осінь або весну, коли вартість путівок (через так зване «міжсезоння») істотно падає.

Лікування на півострові ніяк не можна асоціювати з їдким запахом лікарських засобів, від якого багатьох кидає в тремтіння, адже більшість цілющих процедур проводитися на повітрі. Більш того, існують три види оздоровлюючого відпочинку на півострові – грязьовий (назва говорить сама за себе), бальнеологічний (заснований на купаннях в цілющих водах), кліматичний (в його основі лежить корисний вплив мікроклімату на людський організм). Здогадатися, що ціни на санаторії в Криму на 2022 рік з лікуванням будуть залежати і від вибору «курортної зони», зовсім нескладно.

Грязьове лікування

Кліматичні зона, де можна в прямому сенсі цього слова поринуть в бруд представляють можливість кожному туристу поправити своє здоров’я за допомогою одних з найбільш креативних цілющих процедур в світі, адже прийняття грязьових ванн ніяк не можна вважати звичайним (традиційним) методом лікування. До складу кримської грязі входить велика кількість корисних мікроелементів, які роблять їх воістину унікальними (аналогів у них не існує), так що на цей факт потрібно звертати особливу увагу. Особливою популярністю користуються грязьові курорти міста Саки (розташований в півгодини їзди від Євпаторії) і Керчі – Чокрайское озеро, де можна оцінити всю красу сульфідних і торф’яних ванн, тим більше ціни на проживання в пансіонатах в цих місцях можна вважати досить низькими. Однак сказати про те, що запах такі ванни мають досить специфічний, але заради оздоровлення організму можна і потерпіти.

Цілюще повітря Криму

Цілюще повітря

Повітря, як відомо, на півострові цілюще весь, тому вибираючи місце для оздоровлення необхідно орієнтуватися тільки на ціни на відпочинок в Криму в 2022 році: пансіонати і будинки відпочинку, які знаходяться в Ялті, наприклад, обійдуться найдорожче, зате обслуговування в них буде на найвищому рівні, а лікування на території Алушти, Сімеїзу або Гурзуфа обійдеться в кілька разів дешевше.

Особливої уваги заслуговує санаторій імені Кірова, який знаходиться в Ялті. Він працює за системою» все включено”, отже, вартість відпочинку буде досить високою, але має масу переваг. По-перше, він розташований прямо всередині історичного об’єкта-Княжій садибі 19 століття, по-друге, крім звичайних страв, постояльцям пропонується ще й дієтичне меню, а значить з приводу зайвих кілограм турбуватися не доводиться, а, по-третє, його місце розташування дозволяє гостям не тільки лікуватися, а добре проводити час в місті.

Цілющі водиНайбільша кількість бальнеологічних курортних зон розташована біля Ялти, Феодосії, Євпаторії, тому розраховуючи на лікування мінеральними водами, варто купувати путівки саме в цих напрямках. Їх можна приймати всередину (схему прийомів обов’язково прописує лікар, який є в кожному пансіонаті) або використовувати для прийняття ванн, і в тому, і в іншому випадку, вони принесуть здоров’ю виключно користь. Найкраще мінеральні води лікують хвороби ШКТ і серця, але тим, наприклад, хто страждає від захворювань опорно-рухового апарату, рекомендується звернути свою увагу на джерело Аджи-Су, багатий радоном, води якого сприяють швидкому відновленню кісткової тканини.

Крим

Ціни в санаторіях Криму на 2022 рік з лікуванням

Підводячи підсумок потрібно сказати про те, що можна оселитися не прямо на території лікарні – в пансіонаті з триразовим харчуванням, а поруч з нею (в приватному секторі), тим більше, ціни на гостьові будинки в Криму біля моря на 2022 рік, згідно з думкою деяких експертів, не будуть занадто високими – від 1500 до 3000 (орієнтовно, природно) в залежності пори року і кількості місць в номері (влітку проживання в будинках коштує набагато дорожче, ніж восени). Найбільш підходящий вид відпочинку кожна людина, природно, повинен вибирати самостійно, але потрібно розуміти, що Крим чекає своїх «гостей» завжди, так що відвідати його хоча б один раз, напевно, варто.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.