UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ця прикраса зроблена з плаценти! Ви не повірите!

Молодій мамі Емі Макглейд прийшла в голову оригінальна ідея зробити сувеніри, пов’язані з вагітністю та пологами. Вона виготовляє унікальні прикраси, для яких їй потрібна лише плацента, молоко матері чи перші пасма волосся немовлят.

Період вагітності це особливий час для жінки. З нею пов’язано багато прекрасних моментів і спогадів, які хочеться зберегти надовше. Відбитка ніжки малюка в зліпку або першої посмішки на фото може не вистачити. Новий спосіб виготовлення сувенірів із найпрекраснішого періоду в житті її матері створила 29-річна Емі з Австралії, яку на відкриття дитячого бізнесу надихнуло народження другої дитини. Після народження сина вона повністю присвятила себе сім’ї.

У 2014 році молода мама з Австралії Емі Макглейд заснувала компанію Baby Bee Hummingbirds, метою якої є виробництво ювелірних сувенірів, для яких вона використовує, що для когось може бути досить дивним. Щоб виготовити браслети, сережки чи намиста, йому знадобляться лише… плацента, грудне молоко або фрагмент волосся дитини.

Аксесуари від Amy не тільки унікальні, але й унікальні екологічний. Перероблені частини підшипників прикрашені намистинами, перлами, підвісками та браслетами, що дає жінці відчуття, що її малюк завжди поруч і буде з нею. близько.

Щоб Емі приступила до роботи, їй потрібен лише маленький шматочок підшипника, який вона додає до якісної смоли ювелірних виробів. Але серед мам найбільшою популярністю користуються сережки з перлами з молоком матері.

Місіс Макглейд повністю присвятила себе сім’ї та залишила роботу акушерка. – Якби я міг, я б зробив цю прикрасу безкоштовно, але оскільки я вже не працюю за своєю професією і маю утримувати сім’ю, я беру за це гроші, – каже він.

Ділячись такими інтимними сувенірами, жінки, які замовляють ювелірні вироби Емі, стають для неї такими ж близькими, як їхні друзі. «Я знайомлюся з історією цих жінок, ми багато спілкуємося, обмінюємося досвідом і особистими фото. Це цілий процес, який зближує нас», — зізнається власник компанії Дитинча бджолиного колібрі

Треба визнати, що ця інноваційна ідея викликала великий інтерес у покупців, і сама Емі анонсує наступний етап її виробництва. – Я “в захваті від нового проекту, але це вже не будуть ювелірні вироби -“, тож залишається тримати кулаки за цей бізнес і чекати новин від Baby Bee Hummingbirds.

>>> Як підготуватися до сімейної подорожі з дитиною?

>>> Розваги та ігри для дітей у дорозі

>>> Що робити, коли після вагітності випадає волосся?

Дивіться також:

Вагітність - найпрекрасніша пора в житті жінкиФотолія

Емі МакГлейб створює унікальні меморіальні прикраси для матерівКолібрі-бджола / НЕМАЄ

Емі створює намистини та підвіски з відбитком маленьких ніжок і ручок дітейКолібрі-бджола / НЕМАЄ

Каблучка з додаванням материнського молокаКолібрі-бджола / НЕМАЄ

Гарний сувенір мамі на все життяКолібрі-бджола / НЕМАЄ

Органічний кулон із засушеною квіткою, потопленою в молоці матеріКолібрі-бджола / НЕМАЄ

Ювелірні вироби Baby Bee Hummingbirds унікальні та екологічніКолібрі-бджола / НЕМАЄ

Емі МакГлейб виготовляє прикраси з грудного молокаВІДСУТНІСТЬ

Емі МакГлейб потрібен маленький фрагмент, щоб зробити сережки з плаценти123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.