UKRjizn.com
Image default
Відпочинок

Cyberpunk 2077 2020 року

Компанія CD Projekt заслужила великий ліміт довіри попередніми іграми, такими як “Відьмак 3” і її доповненнями. Тому Cyberpunk 2077 все геймерське співтовариство чекає, затамувавши подих. Будь-які крупиці інформації миттєво розлітаються по мережі. Через це систематизація відомих даних важлива для більш глибокого розуміння майбутнього проекту.

Дата виходу

Заявлена дата виходу – 16 квітня 2020 року. Однак вже зараз доступний передзамовлення як цифрової, так і колекційної версії. В колекційне видання увійдуть: тематична коробка, диск для однієї з платформ, футляр для дисків з металу, статуетка РР (25 см), арт-бук в твердій обкладинці, значки і брелок у стилістиці гри, «Путівник по Найт Сіті» у пакеті для доказів, листівки з Найт-Сіті і карта міста, нашивки, інформаційна брошура з лору, ігровий довідник і набір цифрових додаткових матеріалів (саундтреки, шпалери для робочого столу і багато іншого). Вартість цифрової версії в Steam – 1999 р, а ось придбати колекційну версію в Росії поки можна за 17 999 р. Західна версія дешевше на дві тисячі рублів. Розробник заявив, що гру можна буде пройти російською і з аналогічною озвучкою.

Cyberpunk 2077

Сюжетна і стилістична основа

Ґрунтується гра на настолке Cyberpunk 2020, за авторством Майка Пондсміта. Це настільна рольова гра в недалекому майбутньому, яка оповідає про непростий політичний і воєнний стан, наділив корпорації майже безмежною владою. Вони контролюють багато великих міст світу і США, де все загрузло в споживчій і азартній вигрібній ямі. Хоча за територією центрів міст все ще гірше: землі сильно постраждали від воєн, повсюдних терактів і розбійницьких шаек, яким ніхто не може протистояти.

Цікаво! В оригінальній грі Cyberpunk 2020 Найт-Сіті був стер з лиця землі ядерним вибухом, тому до кінця не зрозуміло, той же це місто в майбутньому проекті, відбудований аналогічним чином з нуля, або ж іншою.

Кіберпанк 2077, слідуючи заповітам свого батька, оповідає про місто Night City, розташованому в Каліфорнії. Минуло 57 років з сюжетної арки оригінальної настолки. Західне узбережжя подарує безліч незвичайних локацій, будуть враховані зміни погоди і зміна дня/ночі.

Різноманітність банд і корпорацій подарує безліч запам’ятовуються квестів і ігрових ситуацій. У відкритому доступі з’явилися назви деяких шаек і концепт-арти їх ватажків, таких як Бріджит з “Вудуїстів” або Сасквоча з «тварин». Кожен з них візуально повністю відображає суть самої ОЗУ: м’язистий і довговолосий скуйовджений Сасквоч виглядає як головоріз, але уважний глядач зверне увагу на його розумне і зосереджене обличчя, розважливі і помірковані звички, а Мама Бріджит – холодна, закутана в довгий плащ і статна, сколочує свою команду в гідних і наполегливих, які знають собі ціну, професіоналів.

Джонні Сильверхенд – це легендарна для даної всесвіту особистість і його поява в останньому тизері викликало цілу хвилю радісних емоцій. Його збираються зробити одним з ключових персонажів, тому те, що герой придбав зовнішність і голос Кіану Рівза ще сильніше розпалило інтерес геймерів. Джонні відомий борець з корпораціями, тому не дивно, що в самому ж початку історії нам повідомляють, що він вже помер. Однак, його цифрова копія спокійно продовжує існувати, роздавати квести і гострити на різні теми. Як же даний персонаж пов’язаний з РР? Краще зберегти інтригу до прем’єри.

Первісна концепція була представлена на суд громадськості коротким похмурим трейлером ще в 2013 році, хоча від початку розробки на той момент пройшов вже рік. Який характер був у тизера?

Основними рисами були:

  • Нуарність-ніч, дощ і драма;
  • Незвичайна архітектура, літаючі автомобілі і безліч атрибутів, що об’єднують стилістику 80-х років і сай-фая.
  • Ефектна дівчина-кіборг постає перед громадськістю в особі жорстокої вбивці безлічі мирних людей із-за надмірної кількості вживлених елементів і втрати людяності (заявлена проблематика зі світу Cyberpunk 2020);
  • Безуспішні спроби поліцейських знищити її;
  • Вистава, по всій видимості, рр історії-крутого полісмена з аугментаціями, який особисто усуває небажану представницю суспільства майбутнього.

Протягом довгого часу CD Projekt RED не поставляла більше ніякої інформації про проект. У зв’язку з цим багато активні учасники ігрового ком’юніті чекали гру, аналогічну Deus Ex: боротьба зі злочинцями-кіборгами і спроба збереження людяності протагоністом, який придбав аугментації не по своїй волі.

Cyberpunk

По всій видимості з того моменту реалії ринку і потреби гравців змусили змістити вектор розробки. Концепція гри була перетворена безліч разів, в тому числі і з підтримкою автора оригіналу – Майка Пондсміта. Нові подробиці з’явилися тільки в 2018 році і тепер стилістика гри така: ніч, пофарбована неоном, буде регулярно зміняться на метушню великого міста в реаліях днів спекотного узбережжя. Однак, місто являє собою соціальне загнивання всіх мастей. Наркоторгівля, бандитизм, вбивства і викрадення – звичайні реалії міста темного майбутнього. Для гри обраний жанр RPG від першої особи, але присмачений шутерной механікою.

Обережно! Гра містить безліч сцен відвертого і жорстокого характеру, куріння, вживання алкоголю і наркотиків, так що має високий віковий рейтинг і не рекомендується особам, які не досягли повноліття, а також страждають від психічних або неврологічних розладів. Будьте пильні: гра не для дітей!

Основний зав’язкою сюжету послужить якийсь чіп, що дарує безсмертя. Він потрапляє до РР, чим провокує всі фракції до дії. Кожен видний громадянин хоче його роздобути, тому проблем, як і ворогів, у протагоніста буде достатньо.

Гра дуже інтригує своєю візуальною складовою. Архітектура, одяг і дизайн не будуть однорідними. Для різних верств суспільства, відповідно до достатком, припасений індивідуальний стиль:

  • Ентропізм характерний для самих жебраків жителів Найт-Сіті. Ґрунтується на різноманітних, але часто несумісних, візуальних рішень, а також на застарілій технічній оснащеності. Бідняки не можуть собі дозволити сучасні технології, в зв’язку з чим їх техніка просто латається і використовується до тих пір, поки не розвалиться остаточно. Якщо у жебрака з’являється хоч щось вартісне, це говорить лише про його нечесну діяльність.
  • Середньостатистичні жителі міста воліють «Кітч» – стиль, що грунтується на минулому спадщині (за підсумком – New Retro Wave). Колірні поєднання, найчастіше, бувають вкрай яскравими і сміливими, але виглядають дешево. Позолочені імпланти, безглуздий макіяж і каламбур квітів – всі ці риси актуальні для жителів гігантських багатоповерхівок-мурашників.
  • Неомілітаризм – це стиль корпорацій. Всі працівники, охоронні та урядові служби, а також їх головні представники повинні підходити під строгий, холодний і діловий дрес-код. Він відповідає сучасності, відточений і різкий, цілком відображає діяльність людини: охоронцеві – костюм з повним захистом та озброєнням, офісним працівникам – елегантні костюми і необхідні імпланти.

Якщо за душею у вас немає нечуваних заощаджень, то «неокитч ” – не ваш вибір. Він популярний серед зірок і знаменитостей, які можуть дозволити собі виглядати як душі завгодно. Екстравагантність і навіть гротеск обумовлюється марними, але красивими аугментациями, надмірними прикрасами і безмірним зарозумілістю.

Дуже великий внесок робить звуковий супровід. Сприйняття світу з такою шаленою музикою посилюється багаторазово і при перегляді тизера ви з легкістю відчуєте всю суть «місто мрійників» до мурашок по шкірі. У машинах буде радіо з різноманітними треками, аналогічно серії GTA. З іншими звуками все теж на вищому рівні. Постріли, звук підупалої стіни, швидкоплинні бесіди перехожих, гул машин, кроки і погодні явища занурюють в те, що відбувається цілком.

Геймплей

На даний момент відомо, що головним героєм історії стане початківець найманець – Ві (V). Гравець може вибрати стать, клас, характеристики, расу, передісторію персонажа і це безпосередньо вплине на взаємини і діалоги. Розвиток строго по класу можливо, однак скіли можна отримувати з будь-якої гілки умінь. Розмов очікується багато і деякі з них будуть серйозно міняти подальше проходження. У деяких бесідах необхідно швидко думати і відповідати самим розумним чином, інакше НПС просто втратять терпіння і почнуть агресивні дії.

Кількість модифікацій величезна, проте використовувати їх все не вийде. Аугментації будуть змінювати не тільки параметри протагоніста, але і інтерфейс.

В процесі проходження необхідно буде не тільки виконувати основні і побічні квести. Є безліч додаткових механік, наприклад, вибір гардеробу. Виходячи з вашого зовнішнього вигляду і параметрів одягу, NPS будуть по-різному ставиться до вас і застосують до вас різні соціальні ярлики. Можливо, за додаткові механіки будуть привласнювати особливий вид досвіду (вуличний вплив), накопичивши який гравець зможе отримати доступ до нових локацій, завдань і торговців.

Відкритий безшовний світ, який можна вивчати не тільки по горизонталі, але і по вертикалі, порадує безліччю інтерактиву. Можна їздити на метро, машинах і мотоциклах, купувати їжу і одяг, брати участь у випадкових сутичках на вулиці. З огляду на плачевну ситуацію зі злочинністю, постійні перестрілки і погоні, що зустрічаються тут і там, не дадуть оку занудьгувати. Є ще літаючі машини, проте на них, як поки відомо, політати не дадуть. Для вивчення доступно 6 районів міста і область пусток.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.