UKRjizn.com
Image default
Свята

Дата проведення лижні в Росії 2020

У справжні дні особливої уваги і поваги заслуговує такий корисний вид спортивного змагання, як Лижний спорт. Доведено, що катання на лижах допомагає людині нормалізувати загальний стан свого здоров’я, позбутися від різних і численних захворювань, а крім цього, вказане спортивне змагання відмінним способом діє на настрій і загальний життєвий тонус. Але лижний спорт є не тільки спортом справжніх професіоналів, це захоплююча гонка дуже цікава і звичайним любителям і явним прихильникам самого здорового способу життя.

Дата проведення лижні

Дата проведення лижні в Росії 2020 в Саратові

У нашій країні вже в планований 34 раз проводиться лижня Росії. Дата проведення лижні в Росії 2020 в Москві аналогічна з датами проведення аналогічного змагання і в інших містах. В даному масовому і цікавому марафоні беруть участь професіонали і любителі лижного виду спорту з самих різних міст. У змаганні не звертають уваги ні на вікову категорію учасників, ні на приналежність до певної професії або загального спортивного способу життя. Тут головним є бажання і любов у спорту, зокрема, до лижного спорту. Якщо в перші роки появи лижні Росії в змаганні брали участь представники тільки великих мегаполісів, то вже зараз до спортивної гонки приєдналися і жителі віддалених містечок Росії.

Але не потрібно думати, що лижня Росії – це звичайний плановий забіг. Дане змагання ретельно організовується, а сама гонка проводиться в точній відповідності з затвердженим фахівцями регламентом. Унікальність заходу в тому, що на змагання відводиться лише один день, зате взяти в цьому грандіозному марафоні участь може кожен бажаючий. Звичайно, багато учасників налаштовані на грандіозну перемогу, а не на поразку, тому ідеально буде, якщо в душі учасника буде присутній азарт до перемоги. Важливою якістю є і допуск учасників до змагання за загальним станом здоров’я, адже не виключені випадки, коли бажаючим взяти участь в лижній гонці, подібний вид спорту б строго протипоказаний медиками.

Терміни проведення лижні Росії 2020

За загальноприйнятою традиційною і офіційною датою проведення лижні Росії 2020 є кожну другу неділю лютневого Місяця. Наприклад, дата проведення лижні в Росії в 2020 році в Пермі вже призначена на 14 лютого. Як правило, початок цікавого заходу позначено на 8 годин ранку, а ось до 18 вечора учасники вже повністю завершують свою цікаву гонку.

Попередньо проводиться організація суддівського складу. При цьому, судді приступають до своєї захоплюючої роботи ще напередодні заходу, тобто з 13 числа цього ж місяця. Судді готують всі необхідні документи для реєстрації та оформлення всіх учасників, що прийшли на змагання.

Терміни проведення лижні

А ось вже на наступний день, з раннього ранку, приблизний час: з8:45, починається безпосереднє оформлення та реєстрація всіх учасників. Після всіх необхідних процедур проводиться розподіл учасників за відповідними стартовими командами. Необхідно відзначити, що всі учасники починають стартувати зі спеціально відведених для них кишень.

Після завершення розподілу та всіх інших необхідних процедур в обов’язковому режимі проводиться традиційне представлення та вітання учасників змагання. Як правило, урочиста частина заходу не займає більше 15-20-ти хвилин.

Коли проводиться лижня в Росії 2020, дата проведення в Самарі затверджена аналогічно проведенню змагання в інших містах. Ніякої відмінності за числовою належністю до того чи іншого міста не проводиться. Також не має великого значення той фактор, скільки потенційних учасників будуть залучені до масового заходу.

Починається змагання з масових забігів на 5-ти, а також і 10-ти кілометрові дистанції. Середня тривалість часу, який покладається для забігу, це – півтори години. Після того, як останній учасник приходить до старту, Захід закінчується. За офіційно затвердженим регламентом заявлено, що марафон повинен закінчитися вже до 15 години. Саме на вказаний час заплановано урочиста церемонія по закриттю лижні Росії 2020.

вимоги до учасників змагання

Основні вимоги до всіх учасників змагання

Коли проводиться Російська лижня в Росії 2020, дата проведення в Санкт-Петербурзі також випадає на другу неділю в лютому місяці. Взяти участь у заході може кожен бажаючий, але організаторами змагання затверджені самі мінімальні вимоги до всіх спортсменів.

  • Для участі в змаганні допускається практично будь-яка людина, будь він громадянин або Росії, або будь-якої іноземної держави. Головна вимога, яка йому висувається-він повинен вміти стояти на лижах.
  • Молоді люди, чий вік точно не досяг 17-ти років, можуть брати участь у заході, якщо у них є офіційний допуск від медика. Не допускається участь у заході молодих юнаків і дівчат, якщо вони мають явні протипоказання до даного виду спорту.
  • Спортсмени, вікова категорія яких старше 18-ти років, цілком можуть брати участь у забігу без офіційно підтверджених даних від медика. Але з кожного спортсмена обов’язково береться письмова розписка про ту обставину, що він за своєю згодою бере участь в забігу, а також про те, що він знаходиться в повній відповідальності за стан свого особистого здоров’я, а також і можливі досить несприятливі наслідки послу посилених фізичних навантажень на організм.
  • Бажаючі взяти активну участь в цікавому забігу, повинні підійти до суддівської комісії. Для реєстрації та подальшої участі в змаганні від спортсмена потрібно паспорт або ж інший інший замінює його особистий документ; медичний поліс. Дуже бажано, щоб майбутній учасник змагання мав при собі медичну довідку, отриману від лікуючого лікаря, на можливість участі в змаганні.

У році, що прийшов, на масовому змаганні будуть задіяні представники з 72 міст і регіонів нашої Росії. Наймасовіший забіг очікується в Москві, але й інші міста Росії повинні вразити глядачів і спортсменів своєю організованістю і масштабністю.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.