UKRjizn.com
Image default
Економіка

дефолт Росії показав вплив санкцій на її економіку

Росія допустила дефолт за своїми іноземними держоблігаціями вперше з часів більшовицької революції 1917-го року, оскільки масштабні санкції фактично відрізали країну від світової фінансової системи.

Співробітник федерального уряду США заявив у понеділок, що дефолт показав, як сильно санкції вплинули на російську економіку. Чиновник сказав про це у бесіді з журналістами, тоді як Білий дім опублікував інформаційний бюлетень із докладним описом потенційних дій «Великої сімки» щодо підтримки України та подальшого обмеження нафтових доходів Москви.

«Сьогоднішні новини про дефолт Росії, першому за більш ніж сторіччя, показують, наскільки сильними виявилися заходи, вжиті США разом із їхніми союзниками та партнерами, і про те, який серйозний вплив був на російську економіку», – додав чиновник на брифінгу на полях. саміту «Великої сімки» у Німеччині.

Раніше деякі власники облігацій заявили, що вони не отримали прострочені купони в понеділок після того, як крайній термін платежу закінчився днем ​​раніше.

Кремль неодноразово заявляв, що Росія не має підстав для дефолту, але вона не може відправити гроші власникам облігацій через санкції. Москва звинуватила Захід у спробах підвести її до штучного дефолту.

Джерела повідомили Reuters, що деякі тайванські власники облігацій не отримали належні виплати в понеділок.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.