UKRjizn.com
Image default
Свята

День для весілля в 2022 році

Плануєте весілля в 2022 році? Вибираєте найкращий час: місяць і день? Сумніваєтеся, чи виявиться вдалою обрана дата? Адже весілля-важлива подія і так хочеться, щоб ніщо не перешкоджало майбутньому щастю сім’ї. Ця стаття допоможе вам визначитися і вибрати сприятливий день для весілля в 2022 році.

2022 рік-це рік Білого металевого Бика. Настає час спокійного, благородного, але в той же час вольового і рішучого тварини. Весілля краще планувати заздалегідь і грунтовно. Бик поважає відповідальний і глибокий підхід з обмірковуванням дрібниць. Дату весілля також розумно продумати заздалегідь, адже те, що ви вкладете у відносини в цьому році, повернеться сторицею.

Як вибрати день для весілля

Сім’ї, що народилися в рік Бика, чекає спокійне і радісне життя, їм притаманні чуйність і умиротворення. Однак якщо ви-любителі надяскравих емоцій і почуттів, то можете бути не зрозумілі стриманим биком.

Спробуємо розібратися, коли ж найкраще укласти найвдаліший і щасливий шлюб в 2022 році. Розглянемо дати за церковним, місячним календарями і за знаками зодіаку.

Церковний календар весіль 2022: сприятливі дні

Церковний календар-це, перш за все, календар постів і православних свят. Якщо ви вирішили вінчатися, то до вибору дати треба підійти дуже серйозно. Багато пар орієнтуються на церковний календар і при виборі сприятливих днів для розпису в РАГСі і торжества, не плануючи при цьому вінчання.

У 2022 році за церковним календарем наступні дні вважаються сприятливими для весілля:

 • Січень: 8, 10, 11, 15, 17, 24, 25, 31;
 • Лютий: 1, 7, 8, 21, 22, 24, 26, 28;
 • Березень: 1;
 • Квітень: немає сприятливих днів;
 • Травень: 3, 5, 7, 9 (Червона Гірка), 16, 17, 23, 24, 30, 31;
 • Червень: 6, 7, 13, 14, 21, 23, 25, 27;
 • Липень: 18, 19, 25, 26;
 • Серпень: 1, 2, 8, 9, 29, 30;
 • Вересень: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26;
 • Жовтень: 3, 4, 10, 11, 14 (Покров), 17, 18, 24, 25, 31;
 • Листопад: 1, 4 (день Казанської ікони Божої Матері), 7, 8, 14, 15, 21, 22;
 • Грудень: немає сприятливих днів.

Як видно, в березні, квітні і грудні за церковним календарем зовсім немає сприятливих днів. Це пов’язано з довгими постами в ці місяці. Протягом посту вінчання і взагалі всяке веселощі заборонено, так як це час для молитов, покаяння і примирення.

Можна розділити весілля на три частини і рознести їх за часом: реєстрація в РАГСі, вінчання в церкві і урочисте свято з рідними і близькими. З таким підходом ви зможете дотримати всі правила і приписи.

Весілля в майбутньому

Найсприятливіші дні – це православні свята, в які споконвіку грали весілля: Червона Гірка, Покров і День Казанської ікони Божої Матері.

Найчастіше пари, які не планують вінчання, проводять торжество в день, який підходить саме їм. Ніхто вам не заборонить, це питання віри кожного.

Місячний календар весіль 2022: сприятливі дні

Місяць має великий вплив на життя нашої планети. Багато людей планують важливі події, орієнтуючись на місячний календар сприятливих і несприятливих днів. Такий важливий захід, як весілля, теж знайшло відображення в місячному календарі.

За місячним календарем можна визначити вдалий день і навіть годину для укладення шлюбу. Цей календар циклічний і допоможе визначити не тільки вдалі дні, але і негативні, в які краще не вступати в шлюб.

У сприятливі дні Місяць знаходиться в позитивному знаку Зодіаку-цей період найбільш підходить для церемонії. Також Найчастіше це зростаюча фаза місяця або повний місяць, що віщує міцний союз, повну сім’ю і відмінне взаєморозуміння. Місячний день теж грає велику роль: не завжди супутник Землі рекомендує здійснювати важливий крок в той чи інший день. Таким чином, сприятливі дні за місячним календарем-це дні, коли всі показники позитивні і рекомендують вступити в шлюб.

Таких днів не дуже багато, але це і зрозуміло: щоб зійшлися всі зірки, потрібно вміти вичікувати.

Нейтральні дні вказують, що є як позитивні моменти, так і негативні в рішенні одружитися саме в цей день. Наскільки день вдалий, ви можете судити по тому, в якій графі знаходяться найближчі дати. Якщо в сприятливій колонці, значить, день може бути більш щасливий. Якщо в несприятливій колонці, відповідно, удачі буде менше.

Поєднуватися шлюбом в ці дні можна, особливо, якщо немає іншого вибору. Можливо, доведеться працювати над відносинами трохи більше.

З несприятливими днями все зрозуміло: всі показники вказують на те, що весілля – не найкраще рішення в цей день. Згодом можуть позначитися побутові проблеми, нерозуміння, різні погляди на питання. До того ж в такий день весілля може здатися виснажливим і нерадісним святом.

Однак існують люди, яким абсолютно не важливі такі застереження. Вибирати вам!

Місячний календар допомагає вибрати день і зробити правильний крок в щасливе і спокійне майбутнє.

Сприятливі і несприятливі місяці для весілля в 2022 році

Якщо з датою відразу визначитися складно, спробуйте зрозуміти, який місяць в 2022 році для вас найбільш сприятливий. Для цього вкажемо опис кожного місяця, засноване на багатовікових спостереженнях:

 • Січень-початок року і зимова холоднеча не обіцяють нічого хорошого шлюбу. Вважається, що це місяць майбутніх вдів. Чоловік буде часто хворіти.
 • Лютий – сильні почуття, гармонія, щастя-це те, що буде супроводжувати сім’ї, якщо призначити реєстрацію на цей місяць. Рада та любов-саме про цей місяць, ще й діти сім’ю порадують.
 • Березень-весілля в цей місяць зумовить постійні переїзди сім’ї. Якщо це подружжя військових, то цілком можна поєднуватися шлюбом в березні. Інших чекають відрядження, подорожі, поїздки – спокою і сталості не буде.
 • Квітень-як погода нестійка в цьому місяці, так і життя подружжя буде лихоманити від мінуса до плюса і назад. Можна посваритися і помиритися за короткий час, випробувати тиск проблем, але вирішити їх. Такі собі гойдалки, які в підсумку приведуть до рівноваги і міцному союзу. Цілком вдалий місяць.
 • Травень-невдалий місяць у всіх відносинах. Сім’я не буде дружною, а шлюб – міцним. Весь час буде безліч причин для розладу. Часто подружжя, які оформили відносини в травні, стикаються зі зрадою, зрадою. Не чекайте спокійного і розміреного життя, вся вона пройде в суєті і клопотах.
 • Червень-настає літо, і сонце гріє в своїх променях пари, які зіграли весілля в цьому місяці. Довгі і щасливі роки чекають подружжя, міцне здоров’я і фінансова забезпеченість гарантовані. Почуття закоханості ці сім’ї пронесуть через все життя.
 • Липень-неоднозначний місяць. Якщо пара не остаточно визначилася з вибором і почуттями або занадто молода, не варто вибирати цей час. Є ризик після медового місяця бути приголомшеними побутовими проблемами, складним характером другої половинки або просто погіршенням відносин. Липень можна рекомендувати для тих, хто давно знає один одного, добре вивчив і абсолютно впевнений у своєму виборі.
 • Серпень – дуже гарний час для весілля. Серпень люблять за те, що дозріває урожай, можна досить дешево відзначити торжество. Але він позитивний для молодят і в сімейному плані. Це місяць вірності, любові, турботи. Сім’ї, створені в цьому місяці, як правило, щасливі, фінансово забезпечені, радують один одного довгі роки.
 • Вересень-тихе, спокійне початок осені. Зазвичай сім’ї, які одружилися в цей час, чекає така ж спокійне життя. Вдалий час, особливо, якщо ви вже дорослі, що відбулися люди, а й молоді пари чекає благополучне, неконфліктне подружжя.
 • Жовтень – не рекомендується грати весілля, так як на початку подружнього життя чекає багато випробувань і проблем. Але, як відомо, якщо пара пройде через все разом, рука об руку – тим самим зміцнить свої відносини і розпалить нову іскру любові.
 • Листопад-кінець осені, коли всього в достатку, може бути відмінним початком для сім’ї, у якої на передньому плані фінансове благополуччя, гроші, кар’єра, але не любов і взаєморозуміння. Жінкам для шлюбу за розрахунком варто вибирати саме цей час. Якщо ви плануєте створити затишне сімейне гніздечко з дітьми та іншими принадами, для весілля плануйте інший місяць.
 • Грудень-перші сніжинки, близькість новорічних чудес представляють цей період як дуже вдалий для вступу в шлюб. У грудні народжуються міцні сім’ї, в яких любов і повага стоїть на першому місці.

Таким чином, кращі місяці для оформлення відносин-грудень і лютий (зима), червень і серпень (літо), вересень і листопад (осінь). Навесні занадто багато протиріч і обмежень.

Кінець літа і осінь завжди були найбільш підходящим часом для весілля. При цьому існують прикмети і повір’я, коли навіть в січні весілля може виявитися щасливою і наповненою яскравими емоціями, але про це нижче.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.