UKRjizn.com
Image default
Свята

День щастя в 2022 році

День Щастя в 2022 році, згідно з усталеними традиціями, буде відзначатися 20 березня. Цей весняний день як не можна більше підходить для проведення масштабних заходів, так як володіє особливою магією – є періодом весняного рівнодення, коли світловий день за тривалістю дорівнює ночі.

День щастя

Історія свята

Ініціатором святкування Дня Щастя стала Азіатська держава Бутан, що розташувалася між Індією і Китаєм. Уряд цієї країни давно ставить завдання: зробити так, щоб кожен громадянин був щасливий. І це не порожні слова: одного разу Бутан потрапив на 1 місце в світі як держава з найщасливішим населенням на планеті.

У 2012 році активісти Бутану відправили в ООН лист з проханням ввести в календар нове свято – День Щастя. Всесвітня організація схвалила ініціативу. Питання полягало в тому, якого числа буде святкуватися подія.

У 2013 році вперше у світі відзначили нове свято. Сталося це 20 березня, що також було не випадково: в ООН порахували цю дату максимально відповідною, адже день в цей період дорівнює ночі – це символізує рівність прав на щастя населення планети.

Свято щастя-молодий, але вже вельми популярний. Відзначити можливість бути щасливим прагне кожен, хто має грандіозні плани на життя.

Традиція

Міжнародний День Щастя як свято, яке поки багатьом в дивину, ще не накопичив усталених традицій.

ООН 20 березня проводить наступні заходи, прагнучи привернути увагу громадськості до» щасливої ” дати календаря:

 • пізнавальні лекції;
 • благодійні акції;
 • всілякі майстер-класи;
 • творчі виставки;
 • флешмоби.

Події, що відбуваються в рамках святкування, об’єднані тематикою радості, щастя, позитивного мислення. Крім ООН, просуває день щастя в маси організація “Червоний Хрест”, адже саме фахівці цієї спільноти роблять все, щоб життя людей стало краще.

Як святкують в Росії?

Малозначні і недавно з’явилися свята не вважаються червоними днями календаря. Але в 2022 році 20 березня – субота, тому у росіян з’являється привід зібратися в компанії і весело відзначити ймовірність швидкої зустрічі зі щастям.

Вітання з Днем Щастя

У Росії організація ООН діє, тому заходи у великих містах з приводу святкування неодмінно відбудуться. Це будуть флешмоби та інші описані вище заходи.

Особливо бурхливо проходить День Щастя в соціальних мережах, де Адміністрація пропонує привітати один одного зі святом. Російська людина ніколи не проти щось відзначити, тому 20 березня користувачі інтернету Шлють один одному віртуальні подарунки, листівки, теплі слова поздоровлень.

Що стосується глибинки, багато людей на периферії, в селах і селах, навіть не підозрюють про те, що день щастя існує.

Цікаві факти

Цікаві факти про поняття щастя, зроблені вченими, психологами, дослідниками:

 • кольором щастя і радості вважається жовтий і всі його відтінки-такий одяг дійсно підвищує настрій;
 • фізична активність-невід’ємна частина життя тих, хто задоволений своїм існуванням;
 • щастя можна пояснити з точки зору хімії: приплив позитивних почуттів викликають гормони дофаміну, серотоніну, ендорфіну;
 • людина щасливіша, коли дарує подарунки, а не отримує їх;
 • на 40% щастя індивідуума залежить від думок в його голові, на 50% – від спадковості і тільки 10% – це вплив життєвих обставин;
 • найщасливіші люди, згідно з останніми опитуваннями, проживають в Данії. Росія з 157 країн знаходиться на 49 місці.

Роблячи висновок про те, наскільки щасливі жителі будь-якої країни, експерти займаються не тільки опитуванням населення. Враховується середній рівень доходів, рівень злочинності, стан економіки, величина тривалості життя, екологічна обстановка.

Секрети щастя

Щоб бути задоволеним життям, людині зовсім не обов’язково мати високу зарплату, красиву зовнішність та інші відчутні атрибути.

Щоб відчути любов до життя, завжди перебувати у відмінному настрої і не нарікати на долю, досить дотримуватися наступного:

 • вести активний спосіб життя: частіше гуляти, займатися спортом, плавати, робити зарядку;
 • стежити за поставою, не горбитися: від пози, як не дивно, залежить настрій людини на позитив;
 • частіше посміхатися-посмішка дає сигнал в мозковий центр, який програмує людину на гарний настрій;
 • дотримуватися режиму дня: не перекушувати на бігу, вчасно лягати спати, чергувати роботу і відпочинок;
 • не прив’язуватися до гаджетів, соціальних мереж – вони крадуть час, який можна витратити на живе спілкування, здатне принести набагато більше позитивних емоцій;
 • щодня перед сном згадати хоча б 3 події дня, що викликали посмішку-так формується звичка бачити щастя в дрібницях;
 • уникати суспільства негативно налаштованих людей, постійно незадоволених життям, які скаржаться на неї;
 • не відкладати справи на потім, щоб згодом не заплутатися в них, не випробувати стрес;
 • більше бувати в суспільстві близьких по крові і духу людей, приділяти час живому спілкуванню з ними, а не тільки по телефону.

Привітання

Якщо раптом виникне необхідність вимовити тост на честь Дня щастя, потрібно мати в запасі пару красивих поздоровлень, які будуть доречні і прикрасять застілля.

“Нехай щастя не приходить у Ваш будинок, а живе в ньому постійно. Нехай воно буде нескінченним, а це можливо, коли поруч ті, хто люблять, розуміють, піклуються і ніколи не зрадять».

“Ми всі мріємо про щастя. А з чого воно починається? З посмішки, з доброго слова, з рукостискання – це так просто, що кожен здатний стати щасливим, не докладаючи особливих зусиль. Давайте з цього дня почнемо нове життя, в якій буде місце тільки позитиву, радості, світлим думкам!».

“Для когось щастя-дитячий сміх, для когось воно в любові, є і ті, хто здатний випробувати радість тільки від матеріального достатку. Щастя-воно у всьому. Тому варто побажати один одному всього і відразу, щоб не помилитися».

День щастя в 2022 році буде відсвяткований у восьмий раз. У цієї дати є всі шанси стати однією з найулюбленіших і очікуваних, адже про щастя мріє кожен. Побажати в цей день удачі, успіхів, любові іншій людині – значить, вже зробити його хоч трішки щасливішим.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.