UKRjizn.com
Image default
Свята

День стоматолога в 2022 році

Протягом року наша країна відзначає величезну кількість святкових урочистостей, присвячених тій чи іншій спеціальності людини. Багато з таких подій мають міжнародний статус, що означає, що значуща дата є урочистою для всіх країн нашого світу. Свята, присвячені лікарям різних спеціалізацій, широко затребувані в нашій країні. Вони є великими і важливими подіями не тільки для сучасних медиків, але і для їх дорогих пацієнтів. Якого числа день стоматолога в 2022 році? Як відомо, ця професія є невід’ємною частиною нашої сучасної медицини. Люди, які віддають більшу частину свого професійного життя, допомагають людям і є головними помічниками в боротьбі з зубними недугами.

День стоматолога

Яка історія торжества?

Міжнародний день стоматолога в 2022 році відзначається в зимові та морозні дні. Всі стоматологи світу можуть отримувати привітання від колег і родичів 9 лютого. Ця зимова дата обрана зовсім не випадково, а історія торжества йде в далекі біблійні часи.

Святкування знаменної дати приурочений на честь Православної мучениці Аполлонії. Дівчина була дочкою великого чиновника, в суспільстві якого у великій кількості перебували язичники. Але Аполлонія була вірна Господу, вона щиро вірила в його могутність і вірно служила йому. Язичники-вороги, дізнавшись про любов і служіння дівчини, піддали її страшним мукам. Головне, що хотіли домогтися язичники, щоб дівчина зреклася своєї віри і повернулася в звичне всім суспільство. Але Аполлонія опиралася такому бажанню іншим і посилено захищала свою віру, не піддаючись ні на вмовляння, ні на страшні загрози.

Коли недруги переконалися, що всі вмовляння безглузді, вони піддали Аполлонію страшним і жахливим мукам і катуванням. Дівчата прилюдно вибували всі зуби і били батогами. Не витримавши подібного муки і болю Аполлонія через деякий час після тортур самостійно кинулася в палаючий багаття.

професія доктора-стоматолога

Страшну смерть свою дівчина прийняла саме 9 лютого, а на честь цього дня було визнано свято, яке присвячується всім стоматологам світу.

Православна віра позначила Аполлонію в категорію святих, і з тих пір віруючі люди при виникненні зубного болю молилися тільки Святий Аполлонії. Молитви обов’язково допомагали стражденним, а Аполлонія швидко позбавляли хворих від болю ясен і зубів.

День стоматолога

Зрозуміло, в сучасному світі стоматологи вже не звертаються за вірною допомогою до нашого Всевишнього, а позбавляють своїх пацієнтів за допомогою ультрасучасних технологій медицини.

Коли день стоматолога в 2022 році настає, в це свято практично всі доктора зазначеної спеціалізації отримують подарунки і душевні привітання.

На сьогоднішній сучасний день професія доктора-стоматолога є практично найпопулярнішою і затребуваною серед медичних фахівців. Не існує жодної людини, яка б ніколи не звертався за допомогою до цього диво-лікаря, будь це позбавлення від болю або ж звичайний профілактичний огляд. На жаль, багато хто з нас відвідують фахівців своєї справи набагато частіше, ніж цього всіх хочеться. Але що робити! Сучасність багата на погану екологію і неякісні продукти харчування, які підривають нормальне здоров’я будь-якої людини і просто змушують екстрено звертатися за якісною медичною допомогою.

Дивно, але коли приходить день стоматолога в Росії 2022, в цей день більшість профільних клінік просто наповнюються пацієнтами. Заручаючись вірною допомогою Святої Аполлонії, люди із зубним болем сміливо крокують в кабінети лікарів, а виходять звідти здоровими і безстрашними.

професія стоматолога

В даний час свято віднесено до офіційних подій, які прописані в календарі. Медики відзначають свято урочисто, а профільним працівникам обов’язково вручаються цінні подарунки та матеріальні презенти.

Увійшло в традицію, що в деяких великих клініках в саме свято проходить конкурсний захід, на якому вибирають кращого профільного медичного працівника тієї чи іншої клініки. Стоматологам влаштовують справжнє свято, і багато людей забувають як насправді страшно входити в кабінет жахливого лікаря.

Не забувають про стоматологів і в нашій країні. Наприклад, в ім’я стоматологів написано величезну кількість віршованих поздоровлень і гумористичних пісеньок. Навіть сучасні кінофільми містять пісеньки, присвячені людям цієї унікальної професії. Наприклад, ” Пісня стоматологів “з фільму”День виборів”.

Звичайно, медики профільної спеціалізації раді отримувати і подарунки, і привітання, але багато хто з них мріють, щоб сучасна медицина стала більш доступною для досить простих людей. Адже не є великим секретом, що стоматологічні послуги практично в будь-якому місті коштують дуже дорого, тому зважитися вилікувати зуби або усунути дефекти ротової порожнини може не кожен. Багатьом людям, у яких загострюються проблеми з зубами, доводиться просити допомоги у Святої Аполлонії, ніж звертатися за медичною допомогою до кваліфікованих, але і вельми дорогим фахівцям.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.