UKRjizn.com
Image default
Свята

День весняного рівнодення 2022 року

Багато людей з великим нетерпінням чекають приходу весни. Однак, не всі знають, що по-справжньому вона починається не першого березня, а в день весняного рівнодення. 2022 рік не стане винятком.

День весняного рівнодення

Як ставилися до цього дня?

В старовину наші предки вірили в ведмежого бога і намагалися в цей день задобрити його. Етнографи вважають, що вираз «перший млинець грудкою» має зовсім інший сенс, ніж вважають багато.

Комами в старовину називали ведмедів. Тому перший млинець випікали для того, щоб віднести в ліс. Так люди захищалися від нападу диких звірів. Ще вважалося, що в цей день перелітні птахи приносять на своїх крилах весну. Тому господині випікали пташок, наближаючи прихід теплої пори року.

Дітки, як самі безгрішні істоти, читали ” заклички» і виставляли булочки у формі жайворонків на поріг. Таким чином, вони намагалися прогнати зиму. Щоб не було сильних морозів, господині випікали колобки і варили вівсяний кисіль.

Випічку ставили на підвіконня, запрошуючи весну. Частуваннями вигодовували також домашню птицю і худобу, щоб вони були здоровими, і не було відмінка. У деяких місцевостях було прийнято пекти ватрушки, що символізують сонце. У день весняного рівнодення на Русі проходила перша зустріч весни.

День весняного рівнодення в новому  році

У цей день влаштовувалися ярмарки, народні гуляння. У людних місцях проходили змагання з перетягування каната, кулачні бої і організовувалися інші розваги.

Увечері розпалювалися багаття, і молодь стрибала через них. Також молоді люди в цей день водили хороводи і співали народні пісні.

Як відзначають свято сьогодні?

 В даний час до дня весняного рівнодення ставляться не так, як за старих часів. Його більше розглядають, як данину традиціям.

Дівчата в цей день намагаються загадати бажання в надії, що воно збудеться. Вони вірять, що, якщо запалити свічку і сильно сконцентруватися на думці здійснення своїх бажань, то вони збудуться. У цьому немає нічого незвичайного. Адже, наші предки вірили, що в цей містичний час все можливо і думки мають величезну силу.

Знавці езотерики стверджують, що в день весняного рівнодення потрібно відмовитися від поганих думок і думати тільки про хороше. Не варто з’ясовувати стосунки, сваритися і лаятися. Вони рекомендують очистити тіло і думки і зустріти весну оновленим. Деякі люди замість стрибання через багаття, виходять босоніж на ще не розтанув сніг і обливаються колодязною водою.

Вони вважають, що в цей час все навколо наповнене енергією. Потрібно тільки вміти скористатися їй. У деяких сім’ях не пропала традиція випікати журавлів і жайворонків. У них часто господині кладуть всяку дрібницю: монетку, зернятко і т. п.

Вважається, що кому попадеться здоба з сюрпризом, той буде везучим протягом року. У нинішньому році весняне рівнодення відбудеться в суботу. Це означає, що можна повністю зануритися в атмосферу свята і згадати традиції предків.

Поради екстрасенсів

Фахівці екстрасенсорної науки вважають, що в цей день можна відкрити неймовірні можливості.

Необхідно тільки дотримуватися певних правил:

  • Потрібно звільнити житло від негативної енергії. Для цього необхідно викинути непотрібні речі, старий одяг, посуд, косметику та ін. Вранці потрібно очистити своє тіло, прийнявши душ або ванну.
  • Необхідно звернути увагу на бідних і знедолених і допомогти їм. Це допоможе налаштуватися на позитив.
  • Можна написати на аркуші паперу про все, що Вас турбує і потім спалити записку. На чистому аркуші також можна написати про свої бажання. При цьому потрібно уявити, що вони вже збулися, і Ви користуєтеся їх перевагами. Потім необхідно відпустити свої бажання і чекати відповіді Всесвіту.
  • Увечері можна влаштувати вечірку з близькими людьми, які думають позитивно. При цьому страви краще вибрати пісними.
  • Також не повинно бути алкоголю. Важливе значення має і прощення своїх кривдників. Не потрібно тримати зла на тих, хто вчинив щодо вас негативні дії. Не завадить згадати про тих, кого з нами вже немає на цьому світі.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.