UKRjizn.com
Image default
Свята

День жіночого щастя в 2022 році

День жіночого щастя в 2022 році відзначається 21 лютого. Це неофіційна, але така ж важлива дата, як і 8 березня.

День жіночого щастя

Що це за свято?

День жіночого щастя часто плутають зі святом, присвяченим святій Харитині, яка протегує жінкам і жіночій праці (відзначають його 18 жовтня). Суть свят схожа, але все ж вони різні.

21 лютого-день, в який абсолютно всім жінкам хочеться побажати справжнього жіночого щастя. І не важливо, скільки їм років і хто це: мами або бабусі, сестри або дочки, подруги або просто знайомі. Кожна з них заслуговує бути щасливою.

День жіночого щастя, який відзначають 21 лютого, для прекрасної половини людства — відмінний привід розслабитися, відпочити від домашніх справ, відчути себе красивими і бажаними.

Ні, звичайно, так має бути щодня. Але в шаленому життєвому ритмі дуже часто жінки не відчувають себе слабкими. Вони звалюють на себе непосильну ношу: вирішення сотень проблем, догляд за будинком, дітьми і т.д. 21 лютого — можливість хоча б ненадовго щось змінити.

Привітання

Привітати жінок з Днем жіночого щастя можна в прозі або віршах, а також за допомогою будь-яких красивих листівок.

*** ***

У цей чудовий святковий день жіночого щастя прийми від мене побажання щастя, радості і здоров’я! Нескінченного потоку достатку і благополуччя, невичерпних річок радості і оптимізму, довгих років життя, наповнених незабутніми миттєвостями!

*** ***

Коли День жіночого щастя?

З Днем жіночого щастя! Кожен розуміє щастя по-своєму. Для когось щастя-це здорові близькі, діти, друзі, а хтось прагне отримувати від цього життя все. Твоє щастя мені давно відомо-це солодощі! Нехай вкусняшки завжди будуть в твоєму житті в необмежених кількостях, але і про інше не забувай.

*** ***

Вітаю з найщасливішим днем у році-Днем жіночого щастя! Бажаю, щоб у Вашому житті хвилини щастя траплялися якомога частіше і радували Вас яскравими спогадами! Нехай щастя завжди присутній у вашій родині! Море посмішок, будьте щасливі!

*** ***

Бажаю вам в День жіночого щастя, щоб кожен день починався з посмішки і з очікуванням незвичайного пригоди! Шлях вас попереду чекають тільки радісні і світлі емоції, в очах завжди сяють іскри любові, а в душі назавжди оселиться весна! Будьте щасливі!

*** ***

Отже, 21 лютого 2022 року, нехай і неофіційно, відзначається одне з найтепліших і радісних свят — День жіночого щастя. Не забудьте привітати з ним оточуючих вас жінок. Дайте їм можливість відчути себе слабкими і коханими жінками. Організуйте для них справжнє свято.

А якщо з якихось причин зробити це не виходить, відправте привітання в повідомленні або зателефонуйте. Покажіть, що ви не забуваєте про них.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.