UKRjizn.com
Image default
Освіта

Державні та недержавні вузи Києва 2022 року. Рейтинг

Київ славиться великою кількістю університетів для того, щоб отримати вищу освіту. Налічується близько трьох десятків вузів, але дуже складно вирішити, який же все-таки вибрати. Тим більше недержавні і державні вузи Києва 2022 року відрізняються, так що вибір стає ще складніше.

Державні та недержавні вузи Києва 2022 року

Найімовірніше, для кожної людини є своє ідеальне місце для навчання, яке потрібно вибирати, так би мовити, до душі, але варто приділити увагу також рейтингу, які складаються фахівцями найпопулярніших університетів столиці.

Київський університет ім. Тараса Шевченка

У безлічі рейтингів даний університет займає одне з вищих місць. Його заснували ще в 1834-му році, сьогодні він може похвалитися 13 факультетами, з яких кожен може вибрати собі найбільш підходящий.

Вартість навчання залежить від спеціальності, починаючи від гуманітарних наук за 31 000 гривень на рік, і закінчуючи міжнародними відносинами – 57 000 гривень на рік. Освіта досить дороге, але сюди з’їжджаються студенти з усього світу, і в сумарній масі тут зазвичай навчається близько 26 000 чоловік.

Київський університет ім. Тараса Шевченка

Київський Політех

Продовжує рейтинг вузів Києва Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського теж не є далеко останнім у рейтингу кращих вузів столиці. Зараз тут є 16 факультетів, і одночасно навчається близько 25 000 чоловік, і радує те, що Політех веде співпрацю з іншими університетами світу, тому навчання тут вважається максимально престижним.

Вартість отримання спеціальності починається від 15 000 гривень на рік, яку доведеться віддати за Природничі науки. Гуманітарій і журналістика – це вже 36 тисяч і вище на рік, а Інформаційні технології – це 33 000 гривень на рік.

Київський національний торговий університет

Продовжує список Київський національний торговий університет, який останнім часом користуються особливою популярністю за рахунок високої якості освіти, і відносно низької вартості отримання даної послуги. Найбільш популярний факультет – це Торгівля і маркетинг. Розвивається також туристичний бізнес та інформаційні технології. Здобути освіту можна за 27 000 гривень на рік, це усереднені показники, тому що є і дешевші спеціальності.

Київський національний торговий університет

Авіаційний університет

НАУ-також популярні в Києві, адже це ВУЗ з 10 факультетами, де особливою популярністю користується аерокосмічний факультет.

Офіційна вартість навчання у вузах Києва в 2022 році різна – від 17 до 32 тисяч гривень на рік. До речі кажучи, в авіаційному університеті можна отримати диплом журналіста або вивчитися на Міжнародні відносини, які за традицією коштують найдорожче.

Педагогічний ВУЗ

Особливою популярністю в Києві користуються Національний педагогічний університет, який назвали ім’ям Драгоманова. Він готує студентів на 17 факультетах, і варто сказати, що саме тут здобувають освіту кращі вчителі країни. Вартість навчання починається від 15 000 гривень на рік, але якщо хтось вибирає іноземну філологію або туризм, то заплатити за це доведеться близько 25 000 гривень за рік.

До речі кажучи, на журналіста можна вивчитися також в університеті імені Б. Грінченка. Тут теж є, і вартість навчання буде приблизно такою ж, як і та, яка вказана вище.

Педагогічний ВУЗ

Києво-Могилянська академія

Один з кращих вузів країни-це Києво-Могилевська академія, яка випускає студентів для різних спеціальностей – Гуманітарні науки, юридичні факультет, Інформаційні технології і так далі.

Вартість навчання тут досить дорога, тому що за Природничі науки доведеться заплатити близько 21 000 гривень за рік, але Міжнародні відносини права або комп’ютерні науки вже коштуватимуть 55 000 гривень на рік. Є бюджетні місця.

Недержавні вузи

У Києві є і недержавні вузи Києва, які також заслуговують на увагу. Вони дають освіту не гірше, ніж державні, тому кожен може вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

Починає недержавні вузи Академія соціальних відносин і туризму. і працює вона з 1993 року, він себе відмінно зарекомендував, надає бонусні фінансові програми студентам, і непогану вартість, але вона обговорюється в приватному порядку.

Є також Київська Академія перукарського мистецтва. Це вищий навчальний заклад, де можна отримати освіту перукаря і диплом. Тобто ніхто вже не зможе дорікнути перукаря тим, що у нього немає диплома про вищу освіту, і він просто отримав сертифікат після проходження декількох днів перукарських курсів.

Київська Академія перукарського мистецтва

Особливою популярністю користуються також Київська школа економіки – це приватний ВУЗ Києва, який дозволяє вивчити економічні відносини, і освоїти бізнес-Спеціальність, але вчитися тут відверто кажучи дорого – від 55 до 270 тисяч гривень на рік.

І є ще приватний Інститут реклами, де вартість навчання починається від п’яти з половиною тисяч гривень, але може змінюватися. І одночасно тут навчається близько півтора 1000 чоловік.

Міжнародний список найкращих

Міжнародна організація представила власний список кращих університетів світу, і в нього потрапили три столичних вузи.

Кращі київські вищі навчальні заклади у 2022 році:

  • Національний університет Тараса Шевченка;
  • Київський Політех;
  • Києво-Могилянську академію.

До речі кажучи, в рейтингу брали участь ще вісім університетів, і крім тих, які знаходяться в Києві, в топі кращих виявився Харківський університет ім. Каразіна, а також вузи з Сум та Львова.

Кожен ВУЗ оцінювався за академічною репутацією, співвідношеннями викладачів і учнів, і навіть за кількістю іноземних студентів. Не дивно, що в топі вже котрий рік поспіль знаходяться Оксфордський університет і Кембридж.

Насправді варто сказати про те, що отримати освіту в Києві досить просто, якщо є таке бажання. Звичайно, іноді воно виходить дорогим, але можна вибрати для себе оптимальний варіант. І допоможуть це зробити Дні відкритих дверей у вУЗах Києва, де можна дізнатися всі особливості навчання, прочитати список документів, необхідних для виступу і навіть познайомитися і поговорити зі студентами.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.