UKRjizn.com
Image default
Економіка

Джанет Єллен засудила чиновників РФ за підтримку Путіна

Міністр фінансів Джанет Йеллен засудила «жорстоку і несправедливу війну», розв’язану Росією в Україні, і заявила, що керівники російського міністерства фінансів, які беруть участь у зустрічі країн G20, поділяють відповідальність за «жахливі наслідки» війни, які на собі зараз відчуває весь світ .

Виступаючи на відкритті зустрічі міністрів фінансів та центральних банків «Великої двадцятки» на індонезійському острові Балі, Єллен вітала міністра фінансів України Сергія Марченка та поклала відповідальність за негативні наслідки війни «виключно» на Росію, заявив представник Мінфіну США.

Заступник міністра фінансів Росії Тимур Максимов перебуває зараз на Балі, а міністр фінансів РФ Антон Силуанов, як і глава українського мінфіну, бере участь у нараді у віртуальному форматі, повідомило джерело, добре знайоме із ситуацією.

У четвер вдень, спілкуючись із журналістами на Балі, Джанет Йеллен заявила, що російським офіційним особам “немає місця” на зустрічі “Великої двадцятки”. Вона закликала міжнародне співтовариство притягнути Росію до відповідальності за розв’язану війну, серед наслідків якої є різкі зміни цін на енергоносії та зниження продовольчої безпеки.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.