UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Екстрасенси про те, що чекає Україну в 2021 році

У наш нелегкий час дуже хочеться заглянути трохи в майбутнє і зрозуміти, чи правильно ми чинимо сьогодні. А якщо мова йде про майбутнє країни, то таке знання стає особливо важливим. Можливо, передбачення екстрасенсів про те, що чекає Україну в майбутньому, допоможе вам знайти орієнтири і не розгубитися в метушні Майбутніх подій.

астропрогноз на 2021 год

Прогнози екстрасенсів

Всі прогнози на 2021 рік можна розділити на два великих блоки. У першому-екстрасенси стверджують про посилення України від зовнішніх партнерів, у другому — про підвищення її цінності, як самостійного гравця на зовнішній арені. Безумовно, екстрасенси говорять про можливі події, спираючись на свої методи осягнення майбутнього, і кожен упевнений в тому, що його спосіб дізнатися прийдешні події — самий правдивий. Новий рік покаже точно, що нас чекає. А поки давайте ознайомимося з інформацією, яку дають екстрасенси про те, що чекає Україну в 2021 році.

Прогноз від Павла Глоби

Чи не потребує представлення Російський астролог Павло Глоба широко відомий своїми достовірними прогнозами. Його ще називають Нострадамусом нашого століття, а його передбачення широко транслюють в Інтернеті і на телебаченні. Павло Глоба стверджує, що кардинальних змін політичного курсу і ситуації не передбачається.

Донбас остаточно візьме курс на Росію, але так і не стане її частиною. У долі Криму нічого не зміниться, лише можливі деякі послаблення з боку української влади з приводу подачі ресурсів на окупований Острів. Закінчення війни і стабілізація економіки будуть можливі лише до 2025 року, а зараз нас чекає поступове загасання конфлікту з періодичними спалахами військових дій.

Павел Глоба

Прогноз від Влада Росса

Український екстрасенс, який називає себе учнем П.Глоби, зробив сенсаційне пророцтво про остаточне завершення військового конфлікту в 2021 році. Але початок 2021 року буде супроводжуватися величезними зовнішніми викликами: нестабільністю гривні, розхитуванням політичного курсу і розколом правлячої партії. На тлі майбутніх стресів настане цикл білого місяця, який стане початком спокою і процвітання, зниження емоційного напруження і умиротворення.

Прогноз від Армана Цибульського

Арман-переможець національної “Битви екстрасенсів”, за національністю ром. Провісник стверджує, що для нашої країни криза вже залишилася позаду і є надія на стабілізацію. Україна вступить в новий етап свого життя, який знаменуватиме зростання економіки і загасання військових конфліктів. Він просить всіх українців не приносити з собою в Новий Рік негативні думки і емоції — нехай все залишиться в минулому.

Прогноз від Регіни Федоренко

Неймовірні складнощі, з якими наша країна зіткнулася протягом семи минулих років, поступово залишаться в минулому — вважає Ізраїльський медіум і ясновидиця Регіна Федоренко. Сім-число магічне, завжди означать завершення певного етапу. І для України воно знаменує закінчення важкого періоду життя в нашій країні. А ось що буде далі-поки невідомо.
Регіна Федоренко вважає, що свого піку політичне загострення досягне вже на початку 2021 року, передбачаючи втручання іншої держави у внутрішню політичну ситуацію. Нове народне обурення намагатимуться придушити, але насильство не увінчається успіхом. Ясновидиця також пророкує ймовірність позачергових виборів з неоднозначним результатом.

Для Росії провидиця дала більш песимістичний прогноз, передбачаючи значні катаклізми в політичному та економічному житті країни.

Прогноз Ванги

Передбачення Ванги: Україну в 2021 році чекає період політичної стабілізації. Більш відкриті ЗМІ, більш справедливі суди і гідні доходи. Частка фізичної праці зменшиться за рахунок впровадження технологій, багато професій відійдуть у минуле, а люди стануть більш вільними у своєму виборі. На перший план вийдуть не військові зведення, а економічні проблеми, вирішуючи які, наша країна зможе подолати кризу.

Передбачення Ванги про те, що чекає Україну і Росію, схоже в дрібницях, оскільки це дві країни Східного регіону, які, на думку провісниці, мають схожою долею.

Прогнози астрологів

Беручи до уваги розташування планет, Астролог Наталія Нестеренко стверджує, що в2021 році продовжиться шлях нашої країни до успіху і процвітання. Але тривати він буде досить довго-до 20 років. Важливо, що початок вже закладено і головне-не зійти зі шляху змін, вважає астролог.

Астролог Світлана Драган стверджує, що в новому році українців чекають складні часи, які потрібно пережити самостійно, не сподіваючись на зовнішню допомогу. Економіка падатиме, країну чекає ймовірність дефолту на тлі політичного загострення.

Передбачення Ванги

Як зрозуміти прогнози екстрасенсів?

Якщо вас дійсно цікавить власне майбутнє, ви можете взяти будь-яке передбачення і співвіднести його зі своїм особистим життям. Адже кожен з нас — частина нашої країни. Відео передбачення»що чекає Україну в 2021 році”.

Всі провісники сходяться в тому, що епоха, розпочата в 2020 році, принесе багато змін і складнощів, які потрібно буде подолати. Зміни будуть тривалими, і займуть не один десяток років. Для когось нові часи будуть щасливими і принесуть щастя і достаток. Комусь долею призначені важкі випробування. У будь-якому випадку всі зміни потрібно пережити з надією на світле майбутнє. А частку цього майбутнього в долю України кожен може вкласти сам.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.