UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Електронна сигарета вибухнула в нього в роті. КРАСТИЧНІ ФОТО

Ендрю Холл, можливо, чув, що електронні сигарети іноді вибухають. Але він не думав, що з ним може статися щось подібне. Чоловік отримав нестерпні травми після того, як пристрій вибухнув у нього в роті. 30-річний чоловік опублікував свої фотографії в мережі відразу після аварії, щоб попередити інших.

Ендрю Хол користувався електронною сигаретою більше року, коли вона несподівано вибухнула в нього в роті. За його словами, він чудово знав, як обслуговувати пристрій, і завжди дотримувався рекомендацій виробника. Незважаючи на це, щось пішло не так. Чоловік втратив сім зубів і отримав опіки обличчя другого ступеня. Крім того, йому в горло потрапили осколки скла і пластику. Наскільки потужним був вибух, видно на фотографіях ванної кімнати – постраждав навіть умивальник, а від електронної сигарети залишилася лише батарейка.

“В результаті цієї аварії я втратив сім зубів і маю опіки другого ступеня. Лікарі витягли шматки пластику з мого обличчя та шиї. Поняття не маю, як це сталося”, – написав Ендрю у своєму Facebook і опублікував кілька фото, як докази.аварія. Пошкодження, яких він зазнав, виглядають справді жахливо. Таким чином чоловік хотів би застерегти інших користувачів електронних сигарет.

Це не перший випадок електронної сигарети. Те саме сталося з чоловіком із Нью-Йорка. Пристрій вибухнув і в його роті, розірвавши язик на шматки.

Дивіться також:

поворот! Ця вакцина може стати хітом

Кава з додаванням цього сприяє зниженню ваги

Ендрю Холл Ендрю Хол / Facebook

Ендрю Холл Ендрю Хол / Facebook

Ендрю Холл Ендрю Хол / Facebook

Ендрю Холл Ендрю Хол / Facebook

Ендрю Холл Ендрю Хол / Facebook

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.