UKRjizn.com
Image default
Календар

Фази місяця в 2022 році по місяцях

Місяць – не тільки супутник Землі, але і впливає на відливи, припливи в морях, океанах, зростання живих організмів. Навіть настрій людини залежить від того, в якому сузір’ї знаходиться небесне нічне світило.

У всі часи існували люди, які вміють читати долю людини, вгадувати розвиток подій щодо фази Місяця. Пізніше з’явився місячний календар, який допомагав вибирати відповідний день для якоїсь справи: посіву городини, одруження, починання в бізнесі.

Дівчинка обіймає світиться місяць

Щороку астрологи складають місячний календар, який вказує, коли небесне світило знаходиться в тому чи іншому знаку зодіаку. Згідно з цим, люди можуть коригувати свої дії, створювати плани на найближчі дні. Тому всіх людей цікавлять фази Місяця в 2022 році.

Що таке місячний календар?

Місячний календар – це не тільки один з видів гороскопу, але і так званий один з видів тимчасового обчислення. Саме фази Місяця стали причиною поділу року на місяці. Місяць триває від одного молодика до іншого (молодик – одна з місячних фаз).

Існує два види календаря – місячний, сонячний. У перший вид календаря входить двадцять дев’ять з половиною або тридцять днів, сонячний календар нараховує тридцять, тридцять один день. Добу також визначаються по-іншому.

Різні фази Місяця

У сонячному календарі доба триває двадцять чотири години, місячний календар не має точних граней доби, вони можуть тривати від декількох хвилин до декількох годин.

Добу за звичайним сонячним календарем починаються відразу після півночі, одна хвилина першої ночі вже вважається початком нового дня. Початок дня за місячним календарем – час сходу Місяця.

Місячний календар фаз 2022 покаже сприятливі, несприятливі дні для важливих справ, справ, професійної діяльності.

Вплив Місяця на людину в 2022 році

Календар фаз на 2022 рік має великий вплив на організм, при цьому кожна фаза має свій вплив. Етапи, коли Місяць з’являється на небі, зовсім зникає, виглядають так:

 • новомісяччя;
 • перша фаза зростаючого Місяця;
 • друга фаза зростаючого Місяця;
 • повний місяць;
 • третя фаза (початок убування (Місяця);
 • четверта фаза.

Молодик характеризується повною відсутністю місячного нічного світила. Це означає, що Місяць проходить на одній лінії з Сонцем і планетою Земля.

Ця фаза може тривати від кілька годин до декількох днів. У цей період спостерігається сонливість у людини, виснаженість, втрата сил, поганий апетиту, часті головні болі.

Як відображається світло Місяця

Один плюс-швидкий висновок рідини з організму. Також в період молодика можуть проявитися фобії, незрозумілі страхи, які можуть призвести до психічного розладу. У цей період астрологи не рекомендують заводити знайомства з новими, підозрілими людьми, починати справи, які можуть привести до великих фінансових втрат.

Перша фаза (чверть) буде вдалим періодом для тих, хто народився під земляними знаками. Починається цей період, коли Місяць вперше з’являється на небі. Термін цього періоду – від оного до семи днів. Цей період починається разом з приходом весни, тому ознаменується з початком всього нового, зростанням живих організмів.

У період розвитку першої фази зростаючого Місяця люди стають більш активними, активізується мозок, з’являється багато цікавих задумів, ідей щодо роботи, бізнесу, творчості.

Друга фаза зростаючого Місяця пов’язана з водою. тому цей період буде сприятливим для водних Знаків Зодіаку. Цей період також триває сім місячних днів, тільки починається не в першому місяці, а в восьмому, закінчується п’ятнадцятим днем.

Якщо порівнювати місячний і сонячний календарі, то на сонячному календарі цей період припадає на літню пору. Якщо хто-небудь бажає змінити роботу, зайнятися іншим видом творчості, то цей період вважається найсприятливішим.

Також це-один з найбільш щасливих періодів для садівників, городників. У цей період найкраще займатися пересаджуванням рослин.

Повний місяць-одне з найрідкісніших явищ, коли Місяць видно у всій красі. Вплив Місяця на людський організм, настрій може бути різним. Найчастіші симптоми – дратівливість, сильна втома, відсутність сну. У період повні часто виходить з ладу техніка, транспортні засоби, що призводить до аварій, нещасних випадків.

Третя фаза або чверть знаходиться під впливом Повітря. В цей період спостерігається різке зменшення Місяця, вона починає спадати.

Вплив Місяця на життєдіяльність

Цей період припадає на дев’ятнадцяте, двадцять друге число місячного місяця. Це – початок осені. До цього часу найкраще закінчити всі свої справи, тому що в період третьої фази організм дуже виснажується, відчувається сильна втома.

Четверта, остання фаза або чверть починається на другий тиждень після завершення повного місяця, триває до настання нового молодика. Це період настання зими. В цей час спостерігається сильна втома, виснаження організму.

Можна сказати, що назва фази говорить сама за себе. Спадна Місяць ознаменується з в’яненням організму, млявістю, втомою. У період убування Місяця слабшає імунітет, тому потрібно бути обережним з вірусними інфекціями, грипозними захворюваннями.

За самопочуття, настрій, починання в справах щомісяця відповідають фази Місяця 2022.

Фази Місяця в 2022 році по місяцях

Кожна фаза відповідає певному періоду. У місячному календарі зазначено, в якій фазі знаходиться Місяць в певний день. Також цей календар показує сприятливі, несприятливі дні для різних справ, починань. Згідно з цим календарем люди можуть коригувати свої дії, дізнаватися, коли яку справу починати.

Молодик, повний Місяць, зростаюча, спадна Місяць має як сприятливі, так і несприятливі справи. Тобто, потрібно знати, яка справа складеться вдало в той чи інший період.

Для цього і існує місячний календар. Такий календар можна скачати, роздрукувати, щоб знати, який день вдалий для оздоровлення, починань в бізнесі.

Фази місяця в 2022 році на січень

У січні місячний календар виглядає наступним чином:

 • з першого по дев’ятого січня буде Зростаючий місяць, при цьому перше і друге число-це перша фаза (чверть);
 • десяте число січня місяця-повний місяць;
 • починаючи з одинадцятого, закінчуючи двадцять четвертим січня, починається період убування Місяця, при цьому з одинадцятого по сімнадцяте січня – період третьої місячної фази, період з вісімнадцятого по двадцять четверте січня – це вже четверта фаза);
 • двадцять п’яте число першого місяця зими-це молодик;
 • з двадцять шостого по тридцять перше січня – знову період зростаючого Місяця, перша фаза.

При зростаючому Місяці першої фази (перше, друге січня) можна сміливо будувати плани щодо роботи, творчої діяльності. Також це вдалий період для великих грошових вкладень, нових знайомств.

Що стосується здоров’я, то період зростаючого Місяця – найкращий час для відмови від куріння, алкоголю, інших шкідливих звичок. Найкраще в цей період зайнятися спортом, приділити увагу здоровому харчуванню.

Друга місячна фаза зростаючого Місяця підходить для активної роботи. При цьому у людей дуже часто спостерігається різка зміна настрою, дратівливість, депресія.

Якщо під час першої фази можна і навіть потрібно займатися спортом, то під час другої фази з активними фізичними навантаженнями краще почекати. Також небажано проводити різного роду операції.

Повня – це особлива пора, коли на небі чітко, у всій красі видно місяць. У цей період люди стають дуже агресивними, дратівливими, особливо представники жіночої статі. Тому десятого Січня потрібно поводитися дуже обережно, бути тактовним у висловлюванні.

Починати нові справи в цей день не варто, інакше все може піти не так, як було заплановано. У повний місяць не можна проводити операції, це загрожує пацієнту великою втрату крові. Для підтримки організму потрібно більше пити води, не вживати шкідливої, жирної їжі.

Спадна Місяць під час третьої фази добре впливає на справи, що вимагають розумового розвитку. У ці дні сміливо можна просити підвищення заробітної плати, змінювати місце роботи. Але підписувати важливі угоди, контракти дуже ризиковано, краще відкласти ці справи до кращих часів.

Можна зайнятися своїм здоров’ям, виконуючи фізичні навантаження, займаючись спортом. Що стосується їжі, тобто можна все, що завгодно.

Четверта фаза убування місячного світила характеризується завершенням всіх важливих справ. Цей період несприятливий для підписання контрактів, вкладення великої суми грошей в інвестиції.

Ті справи, які були відкладені через несприятливий період, можна сміливо закінчити в дні зростаючого Місяця. Ці дні будуть вдалими для капіталовкладення, великих інвестицій, заняття професійною, творчою діяльністю. 

Фази місяця в 2022 році на лютий

В лютому місяці місячний календар виглядає наступним чином:

 • з Перше по восьме період зростаючого Місяця;
 • дев’яте число – місяць;
 • з десятого по двадцять друге лютого – спадний місячний період;
 • двадцять третє лютого-молодик;
 • з двадцять четвертого по двадцять дев’яте число – період зростання Місяця.

З першого по восьме, а також з двадцять четвертого по двадцять дев’яте лютого, у період зростання Місяця, можна сміливо займатися новими проектами, укладати угоди, не боячись ризик провалу. Не бажано проводити процедури по догляду за нігтями, шкірою.

У період повного місяця можна займатися волоссям, експериментувати із зачіскою, стежити за своєю зовнішністю, створювати нові, цікаві проекти. Небажано проводити великі справи, що стосуються професійної сфери. Цей період невдалий для зміни роботи.

Фази Місяця при спостереженні із Землі

Під час того, як Місяць поступово зменшується, можна займатися складними завданнями, що вимагають високого інтелекту. Також цей період вдалий для догляду за тілом. Несприятливими виявиться укладений угоди, підписані контракти.

Фази місяця в 2022 році на березень

Місячний календар фаз на березень 2022 року:

 • з першого по восьме березня – період Зростаючого Місяця;
 • дев’ятого березня – повний місяць;
 • з десятого по двадцять третє число-період убування світила;
 • двадцять четверте число березня місяця-молодик;
 • двадцять п’яте-тридцять перше березня-зростання Місяця.

У період зростання місячного світила (з першого по восьме, а також з двадцять п’ятого по тридцять перше березня) дуже вдало вкладати гроші в нові проекти, заводити нові знайомства, змінювати робоче місце, активно займатися спортом.

У цей період небажано займатися доглядом за обличчям, а також виконувати побутові види робіт.

У повний місяць можна сміливо займатися домашніми справами, проводити експерименти з волоссям. Невдалими справами в повний місяць виявиться підписання важливих контрактів, вирішення завдань, пов’язаних з професійною діяльністю.

Завершувати розпочаті справи, змінювати професію, коштувати нові плани щодо творчості, роботи найкраще в період убування Місяця.

Двадцять четвертого березня, в період появи нового Місяця, небажано починати нові проекти, займатися капітальним ремонтом, а також доглядати за волоссям, тілом. У цей період можна планувати нові справи, виконувати невелику домашню роботу.

Фази місяця в 2022 році на квітень

Місячні фази в квітні розташовуються наступним чином:

 • з першого по сьоме, з двадцять четвертого по тридцяте – Зростаючий Місяць;
 • восьме число – місяць;
 • з дев’ятого по двадцять друге число – спадна місячна фаза;
 • двадцять третє число-молодик.

Під час росту світила можна починати нові справи, займатися грошовими вкладеннями, заводити нові знайомства. Несприятливими в цей період виявляться домашні справи, догляд за обличчям і тілом.

Восьме число – сприятливий час для нових, творчих професій, несприятливий для виконання великих справ, пов’язаних з професійною діяльністю.

Під час убування Місяця краще завершити всі свої справи, угоди, підписання контрактів краще відкласти до періоду зростаючого Місяця.

Під час молодика краще дати організму відпочити, не потрібно мучити його фізичним навантаженням, заняттям спортом.

Фази місяця в 2022 році на травень

Місячні фази в травні місяці розташовуються наступним чином:

 • з першого по шосте, з двадцять третього по тридцять перше число – спостерігається зростання місяці;
 • сьоме – повний місяць;
 • восьме-двадцять перше число-убування Місяця;
 • двадцять друге травня – молодик.

Під час зростання Місяця вдалими виявляться нові проекти, укладені угоди, підписані контракти. Невдалим буде заняття обличчям.

Однотипні, рутинні завдання краще залишити на період повного місяця. Великі справи, угоди виявляться невдалими.

До того, як Місяць закінчить останню фазу спаду, потрібно закінчити всі свої починання, при цьому нові проекти укладати не варто.

Фази місяця в 2022 році на Червень

У червні місяць буде перебувати в таких фазах:

 • з першого по четверте, з двадцять другого по тридцяте – період зростання Місяця;
 • п’яте число – період повного бачення місяця на небосхилі;
 • з шостого по двадцяте-убування місяця з небосхилу;
 • двадцять перше число-молодик.

Період зростання-сприятливий період для вкладення грошей, укладення контрактів, угод. Несприятливими будуть побутові, домашні справи.

Вплив Місяця на життя, здоров'я харчування людини

Повний місяць-не відповідний етап для формування нового бізнес-плану, покупки, продажу майна. У цей час найкраще зайнятися собою, позалицятися за обличчям, шкірою, волоссям.

Час убування місяця з небосхилу – період завершення всіх справ, можливість зміни професії. Починати що-небудь в цей період не рекомендується.

Молодик-час виконати всі дрібні, поставлені завдання, очищення організму.

Фази місяця в 2022 році на липень

Бажаючі укласти важливі угоди, завести нові знайомства, можуть це зробити з першого по четверте і з двадцять першого по тридцять перше число липня місяця (період росту Місяця).

Виконувати дрібні, однотипні, рутинні завдання можна в період повного місяця, п’ятого липня.

Проаналізувати всі свої дії, виконати складні питання щодо творчості, можна в період убування місяця, з шостого по дев’ятнадцяте липня.

Що стосується двадцятого липня, молодика, то в цей час дуже важливо дати організму відпочити, тому не варто перевтомлюватися.

Фази місяця в 2022 році на серпень

Місячні фази на серпень можна розписати наступним чином:

 • перше, друге, з двадцятого по тридцяте число – Зростаючий Місяць;
 • третє серпня – повний місяць;
 • з чотирнадцятого по вісімнадцяте число поточного місяця-період убування Місяця;
 • дев’ятнадцяте число-молодик.

Перші два дні місяця, а також в період з двадцятого по тридцяте число – сприятливий період для нових починань, інвестицій.

Третього числа – час заняття дрібними побутовими завданнями, тільки ні в якому разі не складними фінансовими проектами.

Під час убування Місяця важливо закінчити розпочаті проекти, про нові справи думати не варто.

Фази місяця в 2022 році на вересень

Місячні фази на вересень 2022 року трохи відрізняються від інших місяців 2022-го року.

Перше вересня, а також в період з вісімнадцятого по тридцяте вересня буде спостерігатися зростання Місяця. Це сприятливий період для нових справ у професійній сфері.

Друге число – місяць, період для вирішення дрібних побутових завдань.

З третього по шістнадцяте число – час убування Місяця, вдалий період для завершення професійних справ, у цей період важливо дати організму відпочити, не бажано робити великі навантаження.

Молодик, який буде спостерігатися сімнадцятого числа-це час для виконання побутових справ, дрібних завдань.

Фази місяця в 2022 році на жовтень

У жовтні зростання Місячного світила буде спостерігатися першого жовтня, а також в період з сімнадцятого по тридцяте жовтня.

Убувати Місяць буде з третього по п’ятнадцяте жовтня.

Молодик, коли на небі з’являється новий, молодий місяць, буде спостерігатися шістнадцятого числа.

У жовтні буде два повні: другого, тридцять першого числа.

Фази місяця в 2022 році на листопад

У листопаді всі фази будуть йти послідовно один за одним.

Місяць почнеться з спадної фази, яка триватиме з першого по чотирнадцяте число.

Після завершення убування почнеться молодик – п’ятнадцятого листопада.

Зростання місяця буде відбуватися в період з шістнадцятого по двадцять дев’яте число.

В останній день листопада місяця, тридцятого числа, буде повний місяць.

Фази місяця в 2022 році на грудень

Грудень також починається з Фази спадання Місяця.

Період убування триватиме з першого по тринадцяте грудня.

Чотирнадцятого числа настане молодик.

З п’ятнадцятого по двадцять дев’яте грудня відбуватиметься зростання Місяця. Повний місяць слід очікувати тридцятого числа.

Тридцять першого грудня спадання Місяця відновиться.

Підводячи підсумки, можна сказати, що під час росту Місяця краще починати нові справи, інвестиції, створювати нові проекти. Небажано в цей час займатися домашніми побутовими справами.

Повний місяць-найкращий день для заняття побутом, не найкращий день для важливих проектів, інвестицій, проектів.

Спадання Місяця-період для завершення всіх важливих справ, не найкращий час для створення нових проектів.

У період молодика важливо не зациклюватися на нових, важливих справах, краще приділити увагу очищенню організму, приведення обличчя, шкіру в порядок.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.