UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Фермер Адам після схуднення на 30 кілограмів!

Завдяки програмі «Фермер шукає дружину» Адам Крашко став найвідомішим фермером у Польщі. Настільки популярний, що ми вже можемо бачити його фотографії в трусах. Виглядає добре чи йому варто подумати про дієту? Струнка фігура допоможе йому знайти партнерку мрії?

пухкі Адам Красько був одним із найпопулярніших холостяків у пошуках кохання в хітовій програмі TVP «Фермер шукає дружину». І хоча йому так і не вдалося знайти другу половинку за видінням, Адам вирішив залишитися в шоу-бізнесі ще трохи. Ведуча готується взяти участь у польському шоу “Сплеск знаменитостей” – програма, де знаменитості … стрибають у воду.

На світлинах зі стрибкових змагань, окрім симпатичного обличчя Адама, багато уваги привертає також його величезний живіт, який йому досі вдавалося ховати під сорочками та костюмами. Треба визнати, що фермер виділяється з-поміж інших учасників шоу своєю кремезною фігурою. Може, крім фізичних навантажень, йому варто задуматися про зміну раціону?

Якщо припустити, що 1 кілограм жиру дорівнює 7000 калоріям, а Адам, щоб виглядати феноменально, повинен скинути близько 30 кілограмів, важко не встояти перед враженням, що одного стрибка у воду може бути недостатньо в боротьбі за красиву чоловічу фігуру, яка мабуть сподобається багатьом жінкам. Проте ми налаштовані оптимістично і сподіваємося, що здорове, збалансоване харчування на основі овочів і круп у поєднанні з регулярними тренуваннями в басейні неодмінно дасть очікувані результати, і Адам зможе швидко позбутися некрасивих складок. І, можливо, тоді він нарешті зможе знайти свою омріяну даму серця?

Як це буде виглядати, дивіться в нашій галереї Адам Крашко після втрати приблизно 30 кілограмів. Ти думаєш, що йому справді варто стежити за собою, чи, може, він нічого не втрачає і справді мужній із своїм животиком? Він нам подобається в кожному випуску 🙂

>>> Так фермер рекламує себе на телебаченні

>>> Фермер робить кар’єру на телебаченні

>>> Фермер боїться висоти!

АдамВІДСУТНІСТЬ

Адам КраськоВІДСУТНІСТЬ

Адам КраськоАдам Ястжембовський / newspix.pl

АдамМіхал Пєстюк / newspix.pl

АдамМацей Новачик / newspix.pl

АдамЯн Малец / newspix.pl

АдамЯн Малец / newspix.pl

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.