UKRjizn.com
Image default
Економіка

Гендиректор Chevron закликав Байдена змінити підхід до нафтової галузі

Генеральний директор компанії Chevron Майкл Вірт у вівторок відкинув критику Білого дому на адресу нафтової галузі з приводу зростання цін на бензин, заявивши, що зниження вартості палива вимагатиме «зміни підходу» з боку федерального уряду.

Білий дім запросив керівників семи нафтопереробних та нафтовидобувних компаній, включаючи Chevron, на зустріч цього тижня, щоб обговорити шляхи зниження високих цін на енергоносії. Вірт пообіцяв взяти участь у зустрічі.

«Ваша адміністрація значною мірою прагнула критикувати, а іноді й очорняти нашу галузь, – йдеться у листі Вірта, адресованому президенту Джо Байдену. – Ці дії не сприяють вирішенню проблем, з якими ми зіткнулися».

За кілька годин Байден прокоментував лист Вірта, сказавши, що гендиректор Chevron надто «чутливий» до критики.

“Я не знав, що його почуття так легко зачепити”, – сказав президент, коли його запитали про лист Вірта.

10 червня Байден розкритикував нафтові компанії за прагнення рекордного прибутку і закликав їх збільшити видобуток нафти, щоб знизити ціни на бензин. Виступаючи в Лос-Анджелесі на початку червня, він також звинуватив компанію Exxon Mobil у тому, що вона заробляє більше грошей, ніж Бог і не займається бурінням нових свердловин.

Байден перебуває під тиском через рекордні ціни на бензин, а інфляція стала головною проблемою для виборців напередодні листопадових виборів, на кону яких стоїть контроль над Конгресом.

Вірт у своєму листі зазначив, що нафтова галузь потребує ясності та послідовності у питаннях політики, починаючи від оренди та дозволів на використання федеральних земель і закінчуючи можливістю дозволяти та будувати критично важливу інфраструктуру та регулюванням, що враховує витрати та вигоди нафтовидобувних та нафтопереробних компаній.

«Нам потрібен чесний діалог, – йдеться у зверненні. – [Диалог]В якому наша галузь буде визнана життєво важливим сектором американської економіки, необхідним для нашої національної безпеки».

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.