UKRjizn.com
Image default
Економіка

Глава ВМФ обговорила із Зеленським збільшення фінансової підтримки України

Глава Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва повідомила, що у вівторок вона домовилася з президентом України Володимиром Зеленським про вивчення способів розширення підтримки з боку МВФ цієї країни, що воює, і переходу до реалізації повноцінної програми фінансування.

Виступаючи на заході, організованому Центром глобального розвитку, Георгієва розповіла про свою домовленість із Зеленським щодо зустрічі місії МВФ з українською владою найближчими тижнями, щоб опрацювати «способи глибшої взаємодії».

Глава фонду заявила, що МВФ також працює над тим, щоб забезпечити схвалення радою директорів пропозиції, спрямованої на розширення траншів екстреної допомоги Україні та іншим країнам, які зіткнулися з проблемами платіжного балансу через війну Росії проти України.

За словами Георгієвої, завдяки використанню Інструменту швидкого фінансування МВФ МВФ видасть Києву транш у розмірі 1,4 млрд доларів. Приблизно стільки ж Україна отримала від фонду у березні невдовзі після російського вторгнення, сказала Георгієва.

«Спочатку ми обговорили, як ми можемо негайно допомогти Україні, — сказала вона, додавши, що потреби України зросли з моменту першої виплати екстреного фінансування. – По-друге, ми обговорили більш довгострокову співпрацю з Україною та те, як ми можемо просуватися до програми, яка може принести більше користі Україні. Це підготовка до повноцінної програми фінансування».

Георгієва сказала, що Зеленський також висловив зацікавленість у роботі фонду з іншими установами з метою політичної підтримки та переходу до сталого розвитку країни в майбутньому.

Альфред Каммер, директор європейського департаменту МВФ, та його заступник Джулі Козак зустрінуться з українськими офіційними особами у боснійській столиці Сараєво цього тижня, повідомив представник МВФ.

У своєму Твіттері Георгієва назвала бесіду з Володимиром Зеленським «відмінною розмовою», додавши, що під час спілкування вони обговорили те, як фонд може «продовжувати підтримувати Україну», і поговорили про «способи нарощування нашої фінансової та політичної взаємодії з використанням усіх доступних нам інструментів». ».

Володимир Зеленський також розповів у своєму Твіттері про розмову з главою МВФ, подякувавши Георгієву за виділення додаткового траншу допомоги у розмірі 1,4 млрд доларів. Президент додав, що співрозмовники обговорили “майбутню співпрацю для підвищення фінансової стабільності України”.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.