UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Глава ВООЗ попереджає: «Пандемія ще не закінчилася». Це також звертається до правителів

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейесус заявив у вівторок, що “пандемія ще не закінчилася”. — А до його кінця ще далеко. (…) Звичайно, зроблено багато. «У нас є безпечні та ефективні інструменти для запобігання інфекціям, госпіталізаціям і смертям», — сказав він, додавши, що вірус все ще поширюється. За його словами, кількість заражень SARS-CoV-2, про які повідомляє ВООЗ, зросла на 30%. за останні два тижні.

«Вірус все ще вільно циркулює, і уряди неефективно розподіляють тягар хвороби відповідно до своїх можливостей, як у важкій госпіталізації, так і в зростаючій кількості тих, хто пережив COVID, часто називають «довгим COVID», — зазначив глава ВООЗ.

Більше новин на головній сторінці Gazeta.pl

Тедрос Адханом Гебрейесус також сказав, що він стурбований збільшенням кількості випадків, які можуть посилити навантаження на системи охорони здоров’я та працівників. Як він додав, «оскільки кількість госпіталізацій та випадків зараження коронавірусом зростає, уряди повинні застосовувати перевірені заходи, такі як маски для обличчя, провітрювання [pomieszczeń – red.] а також протоколи тестування та лікування“.

Всесвітня організація охорони здоров’я нагадує, що пандемія коронавірусу залишається надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я, яка викликає міжнародне занепокоєння.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.