UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Головні події 2020 року в Росії

Очікування нового року завжди пов’язане з думками про те, що чекає країну, що буде з її жителями. Людей хвилюють їхні особисті проблеми, сімейне щастя, здоров’я. Політиків – проблеми демографії, розвитку економіки. Суспільно важливе й особисте тісно переплітається, сприяє подальшому розвитку держави, а тому не може існувати один без одного.

Атлас Мира

Головні події 2020 року в Росії

Як завжди, с

Багато заходів будуть присвячені 75-річній річниці Перемоги над фашистською Німеччиною. Вони пройдуть в більшості населених пунктах країни, але особливо яскраво – в Москві, Санкт-Петербурзі, і інших містах-героях.

Парад на День Победы

Очікується, що у 2020 році будуть реалізовані такі важливі для держави проекти, як:

 • Запущено серійне виробництво літака Іркутськ МС-21. Вже пройшли випробування 2 модифікації, розраховані на перевезення 163-211 і 132-165 пасажирів на відстань на 6000 км.
 • Закінчено будівництво траси «Таврида»;
 • Завершено проект «дачної амністії»;
 • Буде зданий в експлуатацію морський торговельний порт Мурманська.

У культурному плані, на думку багатьох, значущою подією стане проведення Всесвітньої Фольклориады. Столицею фестивалю буде Уфа.

Не залишиться осторонь і спорт. Росіян – фанатів футболу чекає низка матчів в рамках ЄВРО-2020. Санкт-Петербург отримав право проведення трьох групових ігор і турніру в рамках чвертьфіналу європейської першості.

Эмблема ЧЭ по футболу

Демографічний прогноз

Важлива складова успіху процвітання держави – демографічна ситуація. На думку соціологів, найближчим часом в Росії не варто чекати буму народжуваності і значного природного приросту населення.

Тим не менш, зусилля, що вживаються владою, щодо виходу з демографічної ями, в якій Росія опинилася в 90-х рр., дають плоди. У багатьох сім’ях народжується двоє і більше дітей.

Російськомовне населення повертається з країн СНД, багато стають повноправними громадянами РФ. Незважаючи на позитивні тенденції, країна зіткнеться і з негативними:

 • Смертність продовжить перевищувати народжуваність;
 • Жителі сіл, невеликих міст будуть переїжджати в мегаполіси. Як наслідок, в обезлюднює населених пунктах знизиться щільність населення, інвестиційна привабливість, погіршиться інфраструктура, впаде якість життя;
 • В Росію продовжують приїжджати мігранти. Це провокує посилення національної ворожнечі, веде до виведення грошей з країни.

Тривалість та якість життя

Соціологічні опитування, проведений аналіз економічних і демографічних даних свідчать про те, що в цілому по Росії поліпшується якість життя. Складається це з прогресу в самих різних сферах-стають більш доступними Медичні послуги, розвиваються технології.

Завдяки поліпшенню економіки, зростанню будівництва, більшість людей мають можливість поліпшити житлові умови, проживати в окремих квартирах. На думку експертів, кількість квадратних метрів, що припадають на жителів країни, вже можна порівняти з середніми показниками у європейських державах.

Багато фахівців згодні з думкою, що в країні спостерігається поліпшення якості освіти. Цьому сприяє розвиток технологій, відкриття нових шкіл, активне поширення та зростання популярності позакласних занять, підвищена увага до рівня освітнього процесу з боку батьків. Зменшується кількість безпритульних дітей.

Прирост населения России

Багато з тих, хто залишився без батьків, їх уваги, знаходять притулок не в дитячих будинках, а в сім’ях усиновителів. Двояка думка складається щодо пізньої народжуваності.

Народження дітей в більш пізньому віці провокує підвищення частоти ускладнень під час вагітності та пологів. З іншого боку, дитина народжується в сім’ї, морально і матеріально готової до турботи про нього.

Розвиток медичних технологій підвищує ймовірність одужання тяжкохворих. Однак не тільки в цьому відзначається внесок медицини. Вона сприяє збільшенню тривалості життя.

За словами Дмитра Медведєва, в 2020 році жителі Росії в середньому будуть жити до 74 років, у Москві цей показник може досягти позначки 80 років.

Ці дані, що свідчать про зростання благополуччя, мають і зворотний бік. Підвищення тривалості життя може привести до чергового підвищення пенсійного віку та уповільнення економіки.

Що буде з економікою Росії?

Уявний сприятливим демографічний прогноз більшою мірою відображає економічне зростання перших 15 років XXI століття. У 2020 році фахівці очікують стагнацію, занепад.

Деякі експерти на питання, що чекає країну, свідчать про серйозне фінансовій кризі, викличуть який наступні причини:

 • Зниження інвестицій у виробництво і бізнес;
 • Санкції проти Росії;
 • Вразливість банківського сектора;
 • Політика протекціонізму з боку провідних світових держав;
 • Перегрів економіки, зниження вартості долара і висока інфляція в США;
 • Зменшення цін на нафту;
 • Зниження показників економічного зростання в ЄС, Китаї, інших державах.

На думку експертів Міжнародного валютного фонду, зростання економіки в 2020 році в Росії складе не більше 1,7%. Цей показник зменшився на 0,1% порівняно з попереднім прогнозом.

Світовий банк очікує зростання на рівні 1,8%. На тлі погіршення економічної ситуації в усьому світі, впоратися з прийдешніми потрясіннями Росії допоможе мобілізація внутрішніх ресурсів за рахунок:

 • Підвищення продуктивності праці;
 • Розвитку технологій;
 • Збільшення інвестицій;
 • Зростання експорту;
 • Зниження корупції.

Таким чином, 2020 рік буде для Росії не простим. Це пов’язано з негативним впливом зовнішніх факторів, відсутністю економічного прориву, відставанням у сфері технологічного зростання. Негативний вплив робить демографічна ситуація.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.