Гороскоп Майя на 2022 рік за знаками Зодіаку

Провидці Майя є самими незрозумілими і незрозумілими людьми. Вважається, що вони створили власну цивілізацію, яка відома була як в найдавніші часи, так і в справжні сучасні дні. Майя відомі своїми правдивими пророцтвами, а також календарями і різними гороскопами. Варто відзначити, що календар Майя значно відрізняється від звичайного, точніше в цивілізації Майя діють 2 календаря. Місячний календар містить в собі всього 206 чисел, а ось в сонячному календарі налічується рівно 365 дат. Як бачимо, між двома календарями присутня величезна різниця. Гороскоп Майя на 2022 рік за датою народження допоможе з’ясувати зодіакальним представникам відповідного обчислення, до яких подій, обставин в житті їм необхідно буде приготуватися.

Гороскоп Майя

Гороскоп Майя

Повний рік за календарем Майя має 13 підрозділом, кожен з яких налічує в собі 28 днів. Різниця з зодіакальним гороскопом колосальна, при цьому, слід враховувати, що і характерні риси кожних із сузір’їв також істотно розрізняються.

Гороскоп індіанців Майя на 2022 рік несе в собі величезну смислову інформацію. Вся справа в тому, що наречення кожному знаку з усіх 13-ти присутніх, дано на честь назв відомих і популярних тварин, наприклад, собака, змія, ящірка, Сокіл, Павич. У давні часи, коли народжувався новонароджена дитина, індіанці визначали, до якого із знаків він відноситься. Після того, як співвідношення було з’ясовано, малюкові давали ім’я, яке б підкреслювало характерні риси відповідного для нього знака.А що ж розповість гороскоп Майя на 2022рік по року народження на найближчий час кожному представнику знака?

Передбачення на 2022 рік

Кажан. Люди, які народжені в літній період, починаючи з місяця липня (26 число) і по серпень (22 число) відносяться до яскравих і темпераментним особистостям. Представники знака обожнюють відчувати на собі успішні риси життя, а незабаром їм вдасться отримати все те бажане, про що вони так сміливо і впевнено мріяли.

Скорпіон. Представники народжуються в період з 23-го серпня і по 19 число у вересні. Навколишні не завжди в захваті від Скорпіона, так як він вселяє в душі людей жах і страх. Страшний гнів Скорпіона, адже він при цьому не може відповідати за свої вчинки.

Олень. Знак народжується в період з 20-ого вересня і по 17-е жовтня. Особистість кокетлива і ніжна, попереду її чекає прекрасне майбутнє, пов’язане у власній особистісної життям. Не можна відмовлятися від знайомств, так як нові люди внесуть в життя представника тільки позитивні моменти.

Олень

Сова. Період народження знака з 18-ого жовтня по листопад місяць (14 число). Творчі та вразливі люди. У найближчому році їм слід побоюватися злотворений від недругів, так як такі обставини можуть негативним чином вплинути на душевний стан Сови.Павич. Час народження знака з Листопада (15 число) і по грудень (12 дата). Люди обожнюють перебувати в самому центрі загальної уваги. У зазначений час Павлину належить навчитися рахуватися з побажаннями і думкою свого оточення.

Ящірка. Час з 13 Грудня і по 9-е січня віддано під владу сімейній і спокійній ящірці. Знаку найближчим часом належить насолоджуватися благополучними хвилинками сімейного життя. Не виключено, що багато представників обзаведуться потомством.

Мавпа. Дати з 10-ого числа в січні і по 6-е лютого віддаються ексцентричної і непостійною Мавпі. Рік обіцяє стати дуже мінливим. Представникам знака необхідно буде змиритися з негативними і важкими ситуаціями в житті.

Сокіл. З 7-ого лютого і по 6-е число в березні час присвячено Соколу-одиночці. Знак має перебувати на самоті, він довіряє лише самому собі. Попереду у Сокола запаморочлива кар’єра і грошовий успіх.

Ягуар. Правління знака визначено з березня (7-е число) і по квітень (3-е число). Активний, послідовний і рішучий знак. Рік принесе йому виконання всіх задуманих раніше бажань. гороскоп Майя на 2022 рік за датою народження

Ягуар

Лисиця. . Люди-Лисиці благородні, тому успіх їм в найближчому часі забезпечений. Лисиця править часом з 4-ого квітня і по 1 травня.

Змія. Трохи підступний, але вимогливий знак править з 2-ого числа в травні і по 29 число цього ж місяця. Змії пророкує шлюб за розрахунком, при цьому, все закінчиться благополучно, а остання відчує хороше матеріальне збагачення.Білка. Балакучий знак відповідає часу з 30-ого травня і включно по 26-е число в червні. Білку слід навчитися себе стримувати, інакше крах у всіх сферах життя їм точно забезпечений.

Черепаха. Починаючи від 27-ого червня і по 25 число в липні до влади приступає спокійна і домашня Черепаха. Зовсім скоро представнику знака належить стати рішучіше і активніше, інакше все те, чого він наполегливо домігся по життю, піде прахом.

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.