UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Гороскоп на 2022 рік для Мавпи

Мавпи — дуже допитливі і товариські, які схильні сприймати будь-яку подію, як джерело позитивних ознак. Їх виверткий розум завжди підказує, як складеться ситуація. Їм віртуозно дається заслужити визнання і неймовірний тріумф.

Смешное фото обезьяны

Маючи нешкідливий вигляд, хитруни плетуть інтриги, і з безвихідного становища знаходять шлях до Олімпу. Їх інтелект вище середнього, при цьому, здійснюючи серйозні помилки, виносять з них урок, роблячи раціональні висновки.

Від приматів завжди можна побоюватися каверз, адже ніхто не здогадується про їх справжні цілі. Яким же буде східний гороскоп на 2022 рік для знака Мавпа — давайте з’ясуємо!

Що чекає Мавпу в 2022 році?

Господар року — Тигр, зобов’яже всіх багато працювати і нікому не дістанеться прибуток без трудових вкладень. Прогрес створив з мавпи-людини, ось і рік 2022 покликаний повторити цей еволюційний задум.

Відпочинок-слід відсунути до кращих часів, і сконцентруватися на посиленій продуктивній діяльності. Зате всі думки, заплановані раніше, подарують довгоочікувані плоди.

Характеристика мужчин знак обезьяна

Річний цикл відмінно підходить для побудови міцного фундаменту. Ті, хто знають ціну банкнотам, отримають вигоду, не упустять удачу. Як об’єкт тяжіння для протилежної статі, Мавпа, ретельно розробляє імідж, одягається елегантно.

Магніт для знайомих підтримується фантастичним умінням підтримувати бесіду, зовнішньою красою, граничної незалежністю. У 2022 р., необхідно буде подбати про імунітет, спантеличтеся плануванням здорового харчування.

Звичний ритм змініть на більш спортивний. У середині року передбачаються подорожі, що спровокує емоційний дисбаланс. Дуже стане в нагоді звичка не надавати довіру тим людям, які одного разу вже зраджували Мавпу.

Гороскоп для чоловіка

На службі в 2022 р. очікується стабільне кар’єрне зростання, в сім’ї пануватиме гармонія. Ось тільки взаємини з друзями виявляться не зовсім гладкими. Приятелі зажадають уваги, наполягаючи на відмові від додаткової зайнятості заради уїк-ендів.

Фото двух обезьянок

Мавпи, досягаючи нових висот, викличуть заздрість у злостивців. У перші місяці року прокинеться прагнення до самоти, потрібен час для вдумливих роздумів про майбутнє. Перспективи зможуть розширитися, а світогляд точно зміниться.

Терпіння-необхідна якість в очікуванні прийдешніх благ. Але також скористайтеся гнучкістю розуму, даром переконання і комунікабельністю. Гороскоп для Мавпи, радить вкладати інвестиції тільки в перевірені проекти.

Гороскоп для жінки

Для багатьох жінок-Мавп, 2022 рік, заповниться безліччю ванільних сюрпризів, пов’язаних з відвертими пригодами.

Амурні пригоди почнуться стрімко, але завершаться повітряно і безболісно. Заміжні красуні зуміють запалити в подружній спальні яскраву іскру. Самотні Мавпи вийдуть заміж, якщо впораються зі своїми бажаннями.

Побутові умови в будинках дам покращаться, цілком можливо, збільшаться квадратні метри. Хоча, не виключений переїзд в інше місто. Доля приготувала знайомства з цікавими поклонниками, а кар’єра отримає трамплін для просування.

Гороскоп для обезьяны на 2020 год

Астропрогноз закликає більше відпочивати, не доводити мізки до нервового виснаження. Тому, на життя дивіться філософськи, з позитивом.

Любовний гороскоп

Амур не дає однозначних прогнозів на 2022 рік: одним буде здаватися надто багато залицяльників, а інші відчують пекуче самотність. Мавпа впевнена, що її чекає щось колосальне, тому будь-які відносини розриває без проблем.

Тигр обожнює затишок, тому пильно пильнує збереження домашнього вогнища. Їй не по серцю зради, та й Мавпа до них не тяжіє.

Як обдаровані і перспективні істоти, вони не стануть терпіти поруч з собою посередніх партнерів, вибираючи рівних. Пристрасно змінюють коханців, надмірно безрозсудні. Але в разі закоханості ніколи не зрадять другу половину, постараються зберегти вірність.

Тигр, як покровителька року, обожнює затишок, тому пильно пильнує збереження домашнього вогнища. Їй не по серцю зради, та й Мавпа до них не тяжіє.

Як обдаровані і перспективні істоти, вони не стануть терпіти поруч з собою посередніх партнерів, вибираючи рівних. Пристрасно змінюють коханців, надмірно безрозсудні. Але в разі закоханості ніколи не зрадять другу половину, постараються зберегти вірність.

 Юність несе з собою недовіру до оточуючих, яке посилюється з роками. Але в підсвідомості мавп живе романтик, який мріє про лавсторі, як у книжках. До зрілості перетворюється в циніка, майже не вірить в любов. Зробить вигляд, що змирилася з недоліками.

У 2022 році з’явиться можливість зцілити душевні травми, оскільки надія на щастя прийде від того, хто вважався просто другом.

Грошовий гороскоп

Всім, хто прагне до матеріального благополуччя, вдасться досягти задуманого. Верховний правитель поліпшить банківський рахунок, якщо Мавпа буде приділяти достатньо старання до праці. Велика частина амбітних планів отримає своє втілення, все буде супер в діловій сфері. Всі ідеї варто детально обміркувати, перш ніж приступати до їх реалізації.

Азарт – поганий порадник, від нього слід бігти стрімголов. Ризику дозволено бути присутнім по мінімуму, а краще його зовсім виключити. Хоча мавпи здатні виграти на ризикованих угодах, керівник не сприймає подібної поведінки.

Наполегливо йдуть до мрії майже всі представники цього знака, і лише обрані знайдуть все в одну мить. З грошима в прийдешньому році-слід звертатися дбайливо, не тринькати, відкладати і старанно накопичувати. Від привабливих пропозицій швидкого збагачення потрібно різко відмовлятися, вони не принесуть користі.

Гороскоп кар’єри

Як природжені кар’єристи, Мавпи не зможуть залишатися в тіні чужої слави. Пристрасть все контролювати викликає проблеми в спілкуванні з колегами, але для інших, цей східний знак, завжди жертвує власними інтересами.

Вміє примножувати багатство, або підніматися з нуля. Почавши з нижчого ступеня соціальних сходів, можуть піднятися на саму вершину. Бізнес ведуть, не довіряючи абсолютно нікому.

Всі, хто заважають проявляти свободу творчості, вказують на двері. Їм легко стати фаворитами в багатьох областях. Стають легендарними:

 1. Полководцями.
 2. Красномовними ораторами.
 3. Впливовими політиками.
 4. Талановитими артистами.
 5. Авантюрними журналістами.

З юних років мріють про велич, думають нестандартно, їх фантазія нічим не скута. Долаючи перешкоди, ловлять кайф, роблять потужні ривки до зірок.

Гороскоп здоров’я

Мавпи – брутальні та витривалі, але при цьому, вони схильні до депресивних станів. Систематично у них відбувається занепад сил, в дитячі роки з’являються затяжні недуги. Але в дорослому віці ці болячки перестають завдавати дискомфорт.

Якщо не тримати під контролем апетит, виникне повнота, аж до ожиріння. Найбільш гостро виникають розлади травного тракту.

Речовий обмін і гормональні збої – одвічний супутник. Якщо не стежити за самопочуттям, загостряться хронічні захворювання, аж до лікарні. Боротися за функціональний комфорт допоможуть поради дієтолога, якісний сон, прогулянки на свіжому повітрі. Мавпи взагалі не повинні вживати алкоголь і курити, їм з цими гидотами не по дорозі.

Знаменитості, народжені в рік Мавпи

Багато відомих і успішних людей прийшли на світ під цим сузір’ям:

 • Георгій Жуков.
 • Іван і Петро 3.
 • Юлій Цезар.
 • Деніел Крейг.
 • Том Хенкс.
 • Оуен Вілсон та багато інших.

У 2022 році всім знакам східного гороскопу доведеться багато працювати, забуваючи про сімейні задоволення і дружні зустрічі. Але результат не змусить себе довго чекати, і вже влітку фінанси приємно порадують стабільністю. У любові все пройде гармонійно, без кардинальних змін.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.